1. Hundepasning med overnatning
  2. Tune

Hundepension, Tune

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
RomanR

1. Roman

9.1 km
fra
375 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Cosy dog daycare & boarding in Solrød Strand

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 hund
RomanR

1. Roman

Ny dyrepasser
Cosy dog daycare & boarding in Solrød Strand9.1 km
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
375 kr.
/nat
Solana MagaliS

2. Solana Magali

7.9 km
fra
300 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sol&Mariano NewHere

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
Solana MagaliS

2. Solana Magali

Sol&Mariano NewHere 7.9 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Vi havde vores to hunde passet og de ville nærmest ikke hjem igen. Kan varmt anbefales 👍"
SørenS
Anmeldelse af Søren
fra
300 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
SophieS

3. Sophie

12.2 km
fra
280 kr.
/nat
45 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

"Tryg og Kærlig Pasning af Dine Kæledyr"

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
SophieS

3. Sophie

"Tryg og Kærlig Pasning af Dine Kæledyr"12.2 km
(45 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"We are so happy to have met Sophie on Pawshake. She came out to meet our dog before the sitting which was great. During our pet’s stay Sophie gave us regular updates on how our dog was doing with photos. We could see she is comfortable which helps a lot when you not close to your furry and beloved pet. We used a lo of sitters in the past and one can tell by your pet’s behavior whether it was good or bad. Our dog definitely showed signs of having a great time staying at Sophie. I recommend to anyone reading my review to not search any further for a sitter. You will not go wrong trusting your loved one in Sophie’s care. We already booked our dog’s next stay with Sophie. "
renierR
Anmeldelse af renier
fra
280 kr.
/nat
MelissaM

4. Melissa

10.3 km
fra
400 kr.
/nat
13 anmeldelser

kærligt og erfarent par til pasning af dit dyr 🫶🏻

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MelissaM

4. Melissa

kærligt og erfarent par til pasning af dit dyr 🫶🏻10.3 km
(13 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Jeg kan varmt anbefale Melissa og Mathias. De har har passet vores to hunde i to uger og det er tydeligt at mærke på hundene, at de har haft det fantastisk. Vi vil helt sikkert bruge Melissa og Mathias som vores hundepassere igen. "
JeanettJ
Anmeldelse af Jeanett
fra
400 kr.
/nat
JulianaJ

5. Juliana

6.9 km
fra
290 kr.
/nat
8 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Experienced Dog Lover Offering Safe Care

Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet i dag
JulianaJ

5. Juliana

Experienced Dog Lover Offering Safe Care6.9 km
(8 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet i dag
"I can’t recommend Juliana highly enough! She took wonderful care of my dog, Berta, during a 9-day stay, and from the very beginning she was caring, attentive, flexible, and very easy to communicate with. She took the time to understand Berta’s routine and needs, making sure she felt safe, happy, and at home. Throughout the stay, I received several daily updates with photos and messages, which gave me complete peace of mind. It was wonderful to see how relaxed and well cared for Berta was. Berta is usually very attached to me and our family, but thanks to Juliana’s kindness, love, and affection, she had what I truly believe was the best holiday of her life. She was happy, safe, and surrounded by care the entire time. If you’re looking for someone you can completely trust with your dog, I wholeheartedly recommend Juliana. I wouldn’t hesitate to leave Berta with her again!"
MarianneM
Anmeldelse af Marianne
fra
290 kr.
/nat
LauraL

6. Laura

13 km
fra
600 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pasning af hunde og katte med ro og kærlighed <3

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en time
LauraL

6. Laura

Pasning af hunde og katte med ro og kærlighed <3 13 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Pasningen af Flora gik super godt. Laura er så sød og Flora kunne ikke have haft det bedre. Vi er meget tilfredse og har allerede booket en ny pasning."
GitteG
Anmeldelse af Gitte
fra
600 kr.
/nat
MirkaM

7. Mirka

14.6 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

7. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks14.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Max is an energetic and somewhat cheeky Cocker Spaniel and he got all the exercise and love that he could handle during his week with Mirka and her family. We felt completely safe and confident leaving our dog with Mirka already from the first visit and throughout the week with frequent little updates and pictures. We can only give Mirka our strongest recommendation as a dog sitter. "
Klaus KrogK
Anmeldelse af Klaus Krog
fra
300 kr.
/nat
PernilleP

8. Pernille

10.7 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
PernilleP

8. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕10.7 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
"Our Tati had the best time at Pernille’s, with their cute furbaby, Chloe! He spent a whole long weekend there, while we received a lot of photos and videos of them, which made us very happy! He even seemed a bit sad at first, when he realized he came back home and there’s no Chloe or her parents here haha!"
ElviraE
Anmeldelse af Elvira
fra
250 kr.
/nat
HeidiH

9. Heidi

0.3 km
fra
385 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hunde elsker søger nye bekendtskaber

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
HeidiH

9. Heidi

Hunde elsker søger nye bekendtskaber 0.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Varmeste anbefalinger herfra 🥰"
carmenC
Anmeldelse af carmen
fra
385 kr.
/nat
JulianaJ

10. Juliana

13.4 km
fra
250 kr.
/nat
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JulianaJ

10. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter13.4 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
"I highly recommend stay with Juliana! Communication was excellent since the first moment. During a stay, she sent some photos of the dog on vacation, which is nice and keeps you calm. She's very kind, and the dog was safe and very well cared for. I'm truly grateful that my dog ​​was in such good hands. It's clear that Juliana has a knack for animals :) I wholeheartedly recommend her, and we'll definitely be back when the need arises! :) Thank you Juliana! "
IzabellaI
Anmeldelse af Izabella
fra
250 kr.
/nat
CarolineC

11. Caroline

11.4 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Studerende dyreelsker klar på gåture og hygge!

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

11. Caroline

Studerende dyreelsker klar på gåture og hygge!11.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi kunne trygt aflevere vores hund Alba til pasning ved Caroline mens vi var på ferie i en uge, da der var en god kommunikation forud for pasningen. Vi er sikre på at Alba havde det godt ved Caroline. "
LeneL
Anmeldelse af Lene
fra
250 kr.
/nat
PaulinaP

12. Paulina

11.8 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulinaP

12. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾11.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
250 kr.
/nat
VictoriaV

13. Victoria

10.8 km
fra
450 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

13. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders10.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Victoria and her partner looked after Milo for a few days during the Christmas break. They gave him lots of affection, regular walks, and excellent care. We were kept well updated with photos and messages, which gave us great peace of mind. We felt very confident that Milo was happy and being well looked after, and wouldn’t hesitate to book with Victoria again."
JoannaJ
Anmeldelse af Joanna
fra
450 kr.
/nat
NicolaiN

14. Nicolai

8.2 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

14. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning8.2 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
"Nicolai har passet min australske hyrdehund 4 dage og alt er gået rigtig fint. Jeg kan trygt anbefale Nicolai som hundepasser, min hund var glad og fornøjet, fik omsorg og lange gode gåture i skoven samt hygge i familiens skød. Nicolai sendte søde fotos og det er tydeligt min hund havde et godt ophold. "
MargitM
Anmeldelse af Margit
fra
400 kr.
/nat
MajM

15. Maj

16.3 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Ansvarsfuld pasning af dyr i dit hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
MajM

15. Maj

Ansvarsfuld pasning af dyr i dit hjem16.3 km
(3 anmeldelser)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
"Man er jo altid nervøs når man overlader sine kæledyr til en fremmed, men der var ingen grund til bekymring Maj var sød og professionel og vores kat var I trygge hænder, fik nus og opmærksomhed og havde en god oplevelse hos Maj"
ThomasT
Anmeldelse af Thomas
fra
250 kr.
/nat
irisI

16. iris

13.2 km
fra
285 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

16. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands13.2 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Couldnt have asked for more, Frede was treated perfectly. I would recommend Iris anytime to take care of your pet!"
H.C.H
Anmeldelse af H.C.
fra
285 kr.
/nat
Denis & Mathias & AtlasD

17. Denis & Mathias & Atlas

8.6 km
fra
400 kr.
/nat
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
Denis & Mathias & AtlasD

17. Denis & Mathias & Atlas

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩8.6 km
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
"Our dear Pepper stayed somewhere outside of our home for the first time. He had a great time with Dennis, Mathias, and Atlas. They constantly gave us updates, and the communication was excellent. Pepper came back home happy. Thank you."
HalilH
Anmeldelse af Halil
fra
400 kr.
/nat
SachaS

18. Sacha

7.4 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv 3 dage siden
SachaS

18. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱7.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/nat
BuketB

19. Buket

19.2 km
fra
370 kr.
/nat

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
BuketB

19. Buket

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk 19.2 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
370 kr.
/nat
ThereseT

20. Therese

6.5 km
fra
250 kr.
/nat

Caring and reliable sitter for extended stays

Senest aktiv 10 dage siden
ThereseT

20. Therese

Caring and reliable sitter for extended stays6.5 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
250 kr.
/nat

Hvorfor vælge hundepasning med overnatning?

Book hundepasning i Tune hos 5-stjernede hundesittere. En sød familie tager sig kærligt af dit kæledyr i deres eget hjem.

Dyreejere booker pasning med overnatning i Tune på Pawshake. Over 877 dyreejere i Tune har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.