1. Hundelufter
  2. København

Hundeluftning, København

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
DelfinaD

1. Delfina

2.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
DelfinaD

1. Delfina

Ny dyrepasser
2.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
MalinM

2. Malin

2.2 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Tryg og kærlig hundepasning med masser af gåture og nus 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
MalinM

2. Malin

Ny dyrepasser
Tryg og kærlig hundepasning med masser af gåture og nus 🐾2.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
KillianK

3. Killian

1.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!

KillianK

3. Killian

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!1.8 km
(1 anmeldelse)
"Killian walked my dog for 4 days when I was traveling and my boyfriend was working. He took such care of her and sent many sweet images and videos. I can highly recommend Killian! "
Silvia BraheS
Anmeldelse af Silvia Brahe
fra
100 kr.
/gåtur
AlfaA

4. Alfa

1.1 km
fra
250 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
AlfaA

4. Alfa

Ny dyrepasser
Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️1.1 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/gåtur
Andrea & MateoA

5. Andrea & Mateo

2.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
Andrea & MateoA

5. Andrea & Mateo

Ny dyrepasser
Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets2.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
ShaniS

6. Shani

1.5 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
ShaniS

6. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen1.5 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Min hund og jeg har været meget glade for at gå ture med Shani - det har været problemfrit og trygt 🐻😊"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
125 kr.
/gåtur
AnnikaA

7. Annika

2.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Attentive pet care services in Frederiksberg area!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
AnnikaA

7. Annika

Attentive pet care services in Frederiksberg area! 2.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
"Jeg er meget tilfreds med Annika og Max er altid glad 😊"
StineS
Anmeldelse af Stine
fra
100 kr.
/gåtur
IsabelleI

8. Isabelle

2.1 km
fra
180 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
IsabelleI

8. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 2.1 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Very friendly, conscientious and great with our dog!"
KurtK
Anmeldelse af Kurt
fra
180 kr.
/gåtur
JulesJ

9. Jules

2.7 km
fra
140 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JulesJ

9. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.2.7 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
"My dog was very happy after the walk and I got loads of good pictures of the walk. All around a good experience. Highly recommended."
QAZAZQ
Anmeldelse af QAZAZ
fra
140 kr.
/gåtur
SabrinaS

10. Sabrina

1.9 km - København
fra
110 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

10. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺1.9 km - København
(2 anmeldelser)
"Super sweet! Did a great job, felt super safe to have Sabrina walk my dog!🙏🏻🥰 Would recommend!"
FrancisF
Anmeldelse af Francis
fra
110 kr.
/gåtur
MilleM

11. Mille

2.2 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
MilleM

11. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg2.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
RoozbehR

12. Roozbeh

2.7 km
fra
125 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro

Svarer normalt inden for en dag
RoozbehR

12. Roozbeh

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro2.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Everything is perfect. Super dependable, we have a recurring weekly walk and it works wonders ! Def recommend:)"
GuillaumeG
Anmeldelse af Guillaume
fra
125 kr.
/gåtur
MattisM

13. Mattis

1 km
fra
100 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hvad-som-helst-passer fra Østerbro, katteejer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
MattisM

13. Mattis

Hvad-som-helst-passer fra Østerbro, katteejer1 km
(12 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
"Mattis var et enormt godt bekendtskab. Han har luftet vores to hunde i 7 dage om eftermiddagen, og de elsker ham. Varm anbefaling!"
MichaelM
Anmeldelse af Michael
fra
100 kr.
/gåtur
HannaH

14. Hanna

2.2 km
fra
125 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Passionate vet student caring for all animals like family

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i går
HannaH

14. Hanna

Passionate vet student caring for all animals like family2.2 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i går
fra
125 kr.
/gåtur
PäiviP

15. Päivi

1.4 km - København
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
PäiviP

15. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority1.4 km - København
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
ErinE

16. Erin

2.2 km
fra
110 kr.
/gåtur

Reliable Dog Walker

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
ErinE

16. Erin

Reliable Dog Walker 2.2 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
110 kr.
/gåtur
virginia francescaV

17. virginia francesca

1.6 km - København
fra
30 €
/gåtur

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱

Senest aktiv 4 dage siden
virginia francescaV

17. virginia francesca

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱 1.6 km - København
Senest aktiv 4 dage siden
fra
30 €
/gåtur
NataliaN

18. Natalia

1.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NataliaN

18. Natalia

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱1.6 km
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
JulijaJ

19. Julija

1.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Flexible, hands-on pet care near you

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
JulijaJ

19. Julija

Flexible, hands-on pet care near you1.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
LivaL

20. Liva

2 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
LivaL

20. Liva

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte2 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i København. En pålidelig hundelufter i København holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i København på Pawshake. Over 1461 dyreejere i København har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.