1. Hundelufter
  2. København

Hundeluftning, København

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MicaelaM

1. Micaela

0.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Pawsitively the best sitter in Copenhagen!

Senest aktiv i dag
MicaelaM

1. Micaela

Ny dyrepasser
Pawsitively the best sitter in Copenhagen!0.3 km
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
KiaraK

2. Kiara

1.2 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pets' new best friend & loving cat mom of two 🐾❤️

Senest aktiv 5 dage siden
KiaraK

2. Kiara

Ny dyrepasser
Your pets' new best friend & loving cat mom of two 🐾❤️ 1.2 km
Senest aktiv 5 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
LucianaL

3. Luciana

2.3 km
fra
180 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LucianaL

3. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter2.3 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
180 kr.
/gåtur
EkaterinaE

4. Ekaterina

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
EkaterinaE

4. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro2.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
KillianK

5. Killian

0.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
KillianK

5. Killian

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!0.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Killian walked my dog for 4 days when I was traveling and my boyfriend was working. He took such care of her and sent many sweet images and videos. I can highly recommend Killian! "
Silvia BraheS
Anmeldelse af Silvia Brahe
fra
100 kr.
/gåtur
LenaL

6. Lena

2.3 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Neither dog- nor cat person; because I love all so much<3

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LenaL

6. Lena

Ny dyrepasser
Neither dog- nor cat person; because I love all so much<32.3 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
DelfinaD

7. Delfina

2 km
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet’s new best friend in cph

Senest aktiv 2 dage siden
DelfinaD

7. Delfina

Ny dyrepasser
Your pet’s new best friend in cph2 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
MalinM

8. Malin

1.6 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Tryg og kærlig hundepasning med masser af gåture og nus 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
MalinM

8. Malin

Ny dyrepasser
Tryg og kærlig hundepasning med masser af gåture og nus 🐾1.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
EmilieE

9. Emilie

2.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

9. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care2.1 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
ShaniS

10. Shani

1.3 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ShaniS

10. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen1.3 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"Min hund og jeg har været meget glade for at gå ture med Shani - det har været problemfrit og trygt 🐻😊"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
125 kr.
/gåtur
AnnikaA

11. Annika

1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Attentive pet care services in Frederiksberg area!

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
AnnikaA

11. Annika

Attentive pet care services in Frederiksberg area! 1.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
"Jeg er meget tilfreds med Annika og Max er altid glad 😊"
StineS
Anmeldelse af Stine
fra
100 kr.
/gåtur
IsabelleI

12. Isabelle

1.4 km
fra
180 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
IsabelleI

12. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 1.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Very friendly, conscientious and great with our dog!"
KurtK
Anmeldelse af Kurt
fra
180 kr.
/gåtur
SabrinaS

13. Sabrina

1.9 km
fra
110 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

13. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺1.9 km
(2 anmeldelser)
"Super sweet! Did a great job, felt super safe to have Sabrina walk my dog!🙏🏻🥰 Would recommend!"
FrancisF
Anmeldelse af Francis
fra
110 kr.
/gåtur
MilleM

14. Mille

1.3 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
MilleM

14. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg1.3 km
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
MattisM

15. Mattis

1.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hvad-som-helst-passer fra Østerbro, katteejer

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 kat
MattisM

15. Mattis

Hvad-som-helst-passer fra Østerbro, katteejer1.7 km
(12 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Mattis var et enormt godt bekendtskab. Han har luftet vores to hunde i 7 dage om eftermiddagen, og de elsker ham. Varm anbefaling!"
MichaelM
Anmeldelse af Michael
fra
100 kr.
/gåtur
AnastasiaA

16. Anastasia

1.7 km
fra
120 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
AnastasiaA

16. Anastasia

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕1.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
"Anastasia is so great with our pup Bruno! ☺️"
SophieS
Anmeldelse af Sophie
fra
120 kr.
/gåtur
AlfaA

17. Alfa

1.4 km
fra
250 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
AlfaA

17. Alfa

Ny dyrepasser
Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️1.4 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/gåtur
AlberteA

18. Alberte

1 km
fra
100 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!

Svarer normalt inden for en time
AlberteA

18. Alberte

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!1 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
fra
100 kr.
/gåtur
IdaI

19. Ida

2.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
14 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Haleviftende service til dine pelsvenner 🐶🌼🐱

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
IdaI

19. Ida

Haleviftende service til dine pelsvenner 🐶🌼🐱2.2 km
(14 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
"We love Ida! Our go to for watching Frank🐶💕"
GiselleG
Anmeldelse af Giselle
fra
150 kr.
/gåtur
AndrésA

20. Andrés

1.4 km
fra
200 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

my passion and love for animals explains why I am here.

AndrésA

20. Andrés

my passion and love for animals explains why I am here.1.4 km
(1 anmeldelse)
"Super happy and recommend to anyone :)"
HenriqueH
Anmeldelse af Henrique
fra
200 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i København. En pålidelig hundelufter i København holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i København på Pawshake. Over 1522 dyreejere i København har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.