1. Hundelufter
  2. Hvidovre

Hundeluftning, Hvidovre

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MarianaM

1. Mariana

4.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Pet lover in Sydhavn 🐈‍⬛ 🐕

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
MarianaM

1. Mariana

Ny dyrepasser
Pet lover in Sydhavn 🐈‍⬛ 🐕4.4 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
DelfinaD

2. Delfina

4.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
DelfinaD

2. Delfina

Ny dyrepasser
4.7 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AlicjaA

3. Alicja

1.5 km
fra
250 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Hyggeligt Home away from Home - Dog Boarding & Walks CPH

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
AlicjaA

3. Alicja

Ny dyrepasser
Hyggeligt Home away from Home - Dog Boarding & Walks CPH1.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/gåtur
MelanieM

4. Melanie

3.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld og kærlig

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 5 dage siden
MelanieM

4. Melanie

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld og kærlig 3.1 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
MalinM

5. Malin

4.6 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Tryg og kærlig hundepasning med masser af gåture og nus 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
MalinM

5. Malin

Ny dyrepasser
Tryg og kærlig hundepasning med masser af gåture og nus 🐾4.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
Maia & AlejandroM

6. Maia & Alejandro

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

A cozy home & caring couple in green Sydhavnen

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
Maia & AlejandroM

6. Maia & Alejandro

Ny dyrepasser
A cozy home & caring couple in green Sydhavnen 3.8 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
IzanI

7. Izan

4.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The boy you need to take care of your pet😄

Svarer normalt inden for et par timer
IzanI

7. Izan

The boy you need to take care of your pet😄4.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
"izan is a great guy and he walked my dog 3 times when i was away for work. he is very responsible and great with dogs 🥹 i can highly recommend him"
Silvia BraheS
Anmeldelse af Silvia Brahe
fra
150 kr.
/gåtur
PeterP

8. Peter

3.8 km
fra
120 kr.
/gåtur
40 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Peter - Dyrepassers Og dyreven

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
PeterP

8. Peter

Peter - Dyrepassers Og dyreven3.8 km
(40 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Peter er helt fantastisk. Både til hvalpe og til voksne hunde, jeg kan varmt anbefale ham både til hjemmebesøg og hunde luftning."
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
120 kr.
/gåtur
AnnikaA

9. Annika

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Attentive pet care services in Frederiksberg area!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
AnnikaA

9. Annika

Attentive pet care services in Frederiksberg area! 4.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
"Jeg er meget tilfreds med Annika og Max er altid glad 😊"
StineS
Anmeldelse af Stine
fra
100 kr.
/gåtur
CamilaC

10. Camila

4.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
10 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Responsible Petsitter

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
CamilaC

10. Camila

Responsible Petsitter 4.5 km
(10 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Camila is my go-to cat sitter because she’s the best! She’s always up for helping, flexible with times, fast at communicating, polite and reliable. And she always sends me a picture of my cat enjoying her company while she’s there so I never have to worry when I’m away. She has my highest recommendation! 👌🏻👌🏻"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
150 kr.
/gåtur
MilleM

11. Mille

4.5 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
MilleM

11. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg4.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
MarcM

12. Marc

1.2 km
fra
160 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren hunde/katteejer der tilbyder pasning af hund/kat

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
MarcM

12. Marc

Erfaren hunde/katteejer der tilbyder pasning af hund/kat 1.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
fra
160 kr.
/gåtur
EmilieE

13. Emilie

0.6 km - København
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Omsorgsfuld til gåture, leg og masser af kærlighed❤️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
EmilieE

13. Emilie

Omsorgsfuld til gåture, leg og masser af kærlighed❤️0.6 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
OliviaO

14. Olivia

2.2 km - København
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Pet-approved, human-trusted: here for purrs & walks

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
OliviaO

14. Olivia

Pet-approved, human-trusted: here for purrs & walks2.2 km - København
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
ErinE

15. Erin

4.6 km
fra
110 kr.
/gåtur

Reliable Dog Walker

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
ErinE

15. Erin

Reliable Dog Walker 4.6 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
110 kr.
/gåtur
DelfinaD

16. Delfina

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Experienced dog walker with a true love for animals

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
DelfinaD

16. Delfina

Experienced dog walker with a true love for animals2.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

17. Mathilde

3.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
MathildeM

17. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn3.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
AnnaA

18. Anna

4.6 km
fra
110 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture

Senest aktiv 7 dage siden
AnnaA

18. Anna

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture4.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 7 dage siden
fra
110 kr.
/gåtur
MetteM

19. Mette

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Fleksibel og imødekommende hundelufter!

Svarer normalt inden for et par timer
MetteM

19. Mette

Fleksibel og imødekommende hundelufter!2.3 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Mette has been on time always and I appreciate this about her. Also she is very caring with my puppy. :) would recommend."
IreneI
Anmeldelse af Irene
fra
100 kr.
/gåtur
PaolaP

20. Paola

0.5 km
fra
130 kr.
/gåtur
10 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Cat lady & dog lover

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
PaolaP

20. Paola

Cat lady & dog lover0.5 km
(10 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Paola answered quickly and took great care of my dog 🐶 "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
130 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Hvidovre. En pålidelig hundelufter i Hvidovre holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Hvidovre på Pawshake. Over 1356 dyreejere i Hvidovre har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.