1. Hundebørnehave
  2. Odense

Hundedagpleje, Odense

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LouiseL

1. Louise

1.2 km
fra
300 kr.
/dag
4 anmeldelser

Glad og aktiv hundepasser

Svarer normalt inden for et par timer
LouiseL

1. Louise

Glad og aktiv hundepasser1.2 km
(4 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Louise var super imødekommende og god til vores Shiba inu. Vi har brugt Louise imens vi var på camping os ikke måtte have hund med på oplevelser. Vi fik en glad og træt hund hjem efter en dagspasning. Meget tilfreds. Hun sendte billeder og var nem at komme i kontakt med. "
Camilla BøghC
Anmeldelse af Camilla Bøgh
fra
300 kr.
/dag
EmiliaE

2. Emilia

2.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Reliable pet sitter in Odense C 🐾

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i går
EmiliaE

2. Emilia

Reliable pet sitter in Odense C 🐾2.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AnnaA

3. Anna

4 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AnnaA

3. Anna

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Anna er super sød og har passet mind hund så godt. ☺️ "
AnnemetteA
Anmeldelse af Annemette
fra
150 kr.
/dag
LineaL

4. Linea

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Vi drømmer om hund - indtil da passer vi jeres🤍

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
LineaL

4. Linea

Vi drømmer om hund - indtil da passer vi jeres🤍2.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Jeg er fuldstændig tryg ved at Linea passer Pelle :-)"
SofieS
Anmeldelse af Sofie
fra
150 kr.
/dag
FrejaF

5. Freja

0.3 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser

dyr gør mig lykkelig

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

5. Freja

dyr gør mig lykkelig 0.3 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
"Vi kommer helt sikkert til at spørge efter Freja igen"
AsbjørnA
Anmeldelse af Asbjørn
fra
190 kr.
/dag
MajaM

6. Maja

2.6 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig og ansvarlig hundepasning

MajaM

6. Maja

Kærlig og ansvarlig hundepasning2.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Super sød pige som sørgede for dagspasning af vores hund. Vi fik en glad og træt hund hjem efter en god pasning af Maja og hendes kæreste. Hun sendte billeder og havde selv købt lidt ekstra godbidder. God oplevelse! 🐶👍☺️"
Camilla BøghC
Anmeldelse af Camilla Bøgh
fra
175 kr.
/dag
MajbrittM

7. Majbritt

3.7 km
fra
230 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Har I brug for pasning? Så vil vi elske at hjælpe!

Svarer normalt inden for et par timer
MajbrittM

7. Majbritt

Har I brug for pasning? Så vil vi elske at hjælpe! 3.7 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi fik vores labrador passet i løbet af en dag hos Majbritt. Jeg mødtes med Majbritt inden for at sikre at kemien var der. Vi følte os trygge under hele forløbet. Hun sendte løbende opdateringer med billeder. Jeg vil til enhver tid anbefale hende!! "
saschaS
Anmeldelse af sascha
fra
230 kr.
/dag
LineL

8. Line

4.7 km
fra
100 kr.
/dag
1 anmeldelse

Meget glad dyreelsker håber på at kunne passe flere dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
LineL

8. Line

Meget glad dyreelsker håber på at kunne passe flere dyr!4.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/dag
CarolineC

9. Caroline

2 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Nærværende og omsorgsfuld pasning af dit kæledyr

Senest aktiv 4 dage siden
CarolineC

9. Caroline

Nærværende og omsorgsfuld pasning af dit kæledyr2 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/dag
FransaF

10. Fransa

2.2 km
fra
175 kr.
/dag
2 anmeldelser

Pasning med erfaring

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
FransaF

10. Fransa

Pasning med erfaring2.2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
175 kr.
/dag
SofieS

11. Sofie

2.1 km
fra
225 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyrs nye bedste ven

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
SofieS

11. Sofie

Dit kæledyrs nye bedste ven2.1 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
225 kr.
/dag
Lærke EmilieL

12. Lærke Emilie

9.8 km
fra
150 kr.
/dag

Glad og energisk hundepasser!

Senest aktiv 9 dage siden
Lærke EmilieL

12. Lærke Emilie

Glad og energisk hundepasser!9.8 km
Senest aktiv 9 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Mary RoseM

13. Mary Rose

10.6 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hunde har et stort hjem i mit hjerte ♥️

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Bichon Frisé Herman
Mary RoseM

13. Mary Rose

Hunde har et stort hjem i mit hjerte ♥️10.6 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Bichon Frisé Herman
fra
200 kr.
/dag
FrejaF

14. Freja

1.7 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel

Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

14. Freja

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel 1.7 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
AliciaA

15. Alicia

5.5 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

stort dyrehjerte og gode omgivelser

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Malteser/Griffon Benji / Benny
AliciaA

15. Alicia

stort dyrehjerte og gode omgivelser5.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Malteser/Griffon Benji / Benny
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Odense, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Odense på Pawshake. Over 36 dyreejere i Odense har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.76/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.