1. Hundebørnehave
  2. Nærum

Hundedagpleje, Nærum

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LucianaL

1. Luciana

12.6 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LucianaL

1. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter12.6 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
175 kr.
/dag
SofiaS

2. Sofia

12.6 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Flexible dog sitter that has a chihuahua

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
SofiaS

2. Sofia

Ny dyrepasser
Flexible dog sitter that has a chihuahua 12.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
200 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
EmmaE

3. Emma

10.1 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
EmmaE

3. Emma

Ny dyrepasser
🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮10.1 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
EkaterinaE

4. Ekaterina

12.6 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
EkaterinaE

4. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro12.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
175 kr.
/dag
María JoséM

5. María José

10.6 km
fra
199 kr.
/dag
3 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
María JoséM

5. María José

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾10.6 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"We had María take care of our small dog, Gizmo on several, separate days. We were very pleased with the overall experience, with María being open to adapting to our schedule and always quickly communicating about drop-off and pick-up times, as well as sending several updates with pictures throughout the day. Most importantly however, Gizmo grew quite fond of María happily wagging his tail at her when we dropped him off, and barking at her when we picked him up and she didn't come with us in the car 😁 "
ElvinE
Anmeldelse af Elvin
fra
199 kr.
/dag
VibekeV

6. Vibeke

6.1 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
VibekeV

6. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov6.1 km
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
150 kr.
/dag
StellaS

7. Stella

9.9 km
fra
280 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
StellaS

7. Stella

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊9.9 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Everything was excellent :) "
MarcM
Anmeldelse af Marc
fra
280 kr.
/dag
LizaL

8. Liza

5.9 km
fra
350 kr.
/dag
20 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
LizaL

8. Liza

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser5.9 km
(20 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"Liza og Frank har været de bedste hundesittere, for min gamle Maggie. Har ikke været et sekund i tvivl om, at hun har haft det fantastisk hos dem! "
SandraS
Anmeldelse af Sandra
fra
350 kr.
/dag
ShaniS

9. Shani

13.4 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ShaniS

9. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen13.4 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"My dog spent a whole day at Shani's. He had such a nice time he didn't wanna leave in the end 😂 She was very sweet with him and attentive to his needs. We definitely recommend her 😊"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
250 kr.
/dag
NikaN

10. Nika

14.7 km
fra
300 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
NikaN

10. Nika

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport14.7 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
"Nika took very good care of my dog, she felt very comfortable at her place, it seems like she conquered the window sill and generally made herself at home at Nika's place. I got updates in text and pictures, so I was comfortable leaving my dog with her. I will book again! "
SvenjaS
Anmeldelse af Svenja
fra
300 kr.
/dag
IdaI

11. Ida

12.2 km
fra
350 kr.
/dag
17 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
IdaI

11. Ida

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr 12.2 km
(17 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
350 kr.
/dag
KristelK

12. Kristel

12.4 km
fra
248 kr.
/dag
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
KristelK

12. Kristel

Dream vacation home for your pet12.4 km
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Kristel was lovely, reliable, and very easy to communicate with. It was clear that Grogu felt comfortable with her, and I came home to a relaxed and happy dog. I would definitely recommend her! "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
248 kr.
/dag
JannikeJ

13. Jannike

13.4 km
fra
299 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
JannikeJ

13. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København13.4 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
fra
299 kr.
/dag
Karen MarieK

14. Karen Marie

13.7 km
fra
249 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kærlig, pålidelig og fleksibel hundepasser 🦮🐶

Svarer normalt inden for en dag
Karen MarieK

14. Karen Marie

Kærlig, pålidelig og fleksibel hundepasser 🦮🐶13.7 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"Karen was very flexible about meeting up beforehand, the start and end time of our booking and communication was easy. My dog was very happy at Karen's place, I got lovely updates throughout the day and my dog even took a nap, which is not guaranteed when she is somewhere new and still being so young. We will book again! "
SvenjaS
Anmeldelse af Svenja
fra
249 kr.
/dag
Camila & FedericoC

15. Camila & Federico

14 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Camila & FedericoC

15. Camila & Federico

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.14 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Cami and Fred are amazing 🤩 They took such good care of our little man. Can highly recommend them ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ "
AnnaA
Anmeldelse af Anna
fra
350 kr.
/dag
JenniJ

16. Jenni

5.4 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Senest aktiv 3 dage siden
JenniJ

16. Jenni

Pålidelig dyrepasser5.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
"Jenni was very sweet and attentive to Gala. Gala liked her immediately and wanted to become besties with her. When I picked her up after a day, she was very happy and relaxed, and they had a fantastic day together. 💖"
ZehraZ
Anmeldelse af Zehra
fra
190 kr.
/dag
LisaL

17. Lisa

11.8 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

your pet will love me (and vice versa)

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet i dag
LisaL

17. Lisa

your pet will love me (and vice versa)11.8 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet i dag
fra
200 kr.
/dag
Philippa HonoréP

18. Philippa Honoré

12.8 km
fra
200 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad nordjysk hundepasser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
Philippa HonoréP

18. Philippa Honoré

Glad nordjysk hundepasser12.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"My dog stayed for two days with Philippa. I felt very comfortable leaving him with her and I can tell how much he loved his time with her. Philippa was very attentive to his needs and has a great understanding of different dog breeds and their behavior. Communication was great and I received a lot of pictures of my peacefully sleeping dog (he is lazy). I can highly recommend Philippa to everyone who needs a kind and reliable dog-sitter."
DenisD
Anmeldelse af Denis
fra
200 kr.
/dag
NataliaN

19. Natalia

13.2 km
fra
200 kr.
/dag

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NataliaN

19. Natalia

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱13.2 km
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
200 kr.
/dag
ZoeZ

20. Zoe

11.7 km
fra
310 kr.
/dag
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

20. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶11.7 km
(1 anmeldelse)
"Hej Zoe🐕 Vi er så glade på alle barometer🥰 Det var første gang vores snart 3 årige Laberdor/Schæfer skulle passes. Første møde hos os, hvor du kunne møde ham og vi fik en god snak, så vi følte os helt trykke🥰🐕Herefter en god modtagelse i din lejlighed hvor du havde besøg af to meget søde og vellpdradrenge 8/10 år. Du har undervejs sendt billeder og beskrivelser som har gjort os vildt trygge🥰🐕 Den eneste ulempe ved at give dig denne anbefaling er at du sikkert er optaget når vi skriver er næste gang😉 Glæder os til næste gang Philip kan komme på besøg hos dig🥰 knus fra Philip og de to gamle😃"
FlemmingF
Anmeldelse af Flemming
fra
310 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Nærum, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Nærum på Pawshake. Over 844 dyreejere i Nærum har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.