1. Kattepasning
  2. Tårnby

Kattepasning, Tårnby

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
IlariaI

1. Ilaria

4.7 km
fra
150 kr.
/dag

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring

Svarer normalt inden for en dag
IlariaI

1. Ilaria

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring4.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
IsabelaI

2. Isabela

5.9 km
fra
150 kr.
/dag

Experienced Cat Owner & Reliable Dog Walker

IsabelaI

2. Isabela

Experienced Cat Owner & Reliable Dog Walker5.9 km
fra
150 kr.
/dag
MarieM

3. Marie

5.7 km
fra
150 kr.
/dag

🌿 Walks, cuddles & care for your furry friends

Bor sammen med 1 kat
MarieM

3. Marie

🌿 Walks, cuddles & care for your furry friends5.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/dag
RenéeR

4. Renée

5.3 km
fra
150 kr.
/dag

Trusted Pet Care, Endless Love & Plenty of Cuddles

RenéeR

4. Renée

Trusted Pet Care, Endless Love & Plenty of Cuddles5.3 km
fra
150 kr.
/dag
SarahS

5. Sarah

5.4 km
fra
150 kr.
/dag

Dyr er venner. Glad for at hjælpe!

Bor sammen med 1 kat
SarahS

5. Sarah

Dyr er venner. Glad for at hjælpe! 5.4 km
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/dag
gabrielaG

6. gabriela

4.1 km
fra
150 kr.
/dag

Experienced international pet sitter loves caring for pets

gabrielaG

6. gabriela

Experienced international pet sitter loves caring for pets4.1 km
fra
150 kr.
/dag
GitteG

7. Gitte

2.5 km
fra
210 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

stabil , pålidelig , aktiv ,frisk , rolig dyreelsker ❤️

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
GitteG

7. Gitte

stabil , pålidelig , aktiv ,frisk , rolig dyreelsker ❤️2.5 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
"This was the second time we engaged Gitte to take care of our two cats while we were away. Again, she took excellent care of our cats, highly recommend 😊"
Betina & DarraghB
Anmeldelse af Betina & Darragh
fra
210 kr.
/dag
CatarinaC

8. Catarina

3.2 km - København
fra
150 kr.
/dag
17 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Passionate Pet Lover Offering Pet Sitting Services

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
CatarinaC

8. Catarina

Passionate Pet Lover Offering Pet Sitting Services3.2 km - København
(17 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
"Catarina was fantastic. Lots of videos and pictures, great play time, and super easy to communicate with. Overall, a very friendly person that clearly cares a lot about cats. Gabriel (my cat) was calm and comfortable when I returned - will definitely book again! 😊"
TimothyT
Anmeldelse af Timothy
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

9. Emilie

4.4 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyreelsker med bred erfaring og roligt sind

EmilieE

9. Emilie

Dyreelsker med bred erfaring og roligt sind4.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
fra
250 kr.
/dag
PanagiotaP

10. Panagiota

5.5 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Your Pet’s New Best Friend 🐾

Svarer normalt inden for en time
PanagiotaP

10. Panagiota

Your Pet’s New Best Friend 🐾5.5 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
"I felt like my cat was in very good care, I highly recommend👍🏻☺️"
Sofie Wallentin KlüverS
Anmeldelse af Sofie Wallentin Klüver
fra
150 kr.
/dag
EmmaE

11. Emma

5.4 km
fra
250 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your Pet's New Best Friend...besides You, Selvfølgelig ;)

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Chihuahua Griffey
EmmaE

11. Emma

Your Pet's New Best Friend...besides You, Selvfølgelig ;)5.4 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Chihuahua Griffey
"Emma took very good care of my cat during my vacations. Highly recommended!"
ValentinV
Anmeldelse af Valentin
fra
250 kr.
/dag
GuadalupeG

12. Guadalupe

5.9 km - København
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
GuadalupeG

12. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter5.9 km - København
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"I can 100% recommend Guadalupe! She was pleasant, reliable and professional from day 1. Our little kitty usually misbehaves when we’re away but clearly our cat was very satisfied with her care and company so there were no issues. She sent me daily photos and updates about our cat’s wellbeing, so we could enjoy our holiday safe that our little one was in good hands."
LeylaneL
Anmeldelse af Leylane
fra
150 kr.
/dag
JuditJ

13. Judit

3.2 km
fra
160 kr.
/dag
1 anmeldelse

Petsitter around Copenhagen

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
JuditJ

13. Judit

Petsitter around Copenhagen3.2 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Judit is a great pet sitter, she is easygoing and kept us updated with photos and messages throughout, so we never had to worry while we were away. Super reliable, clearly loves animals, and we’ll absolutely be booking again. Highly recommend!"
OlgaO
Anmeldelse af Olga
fra
160 kr.
/dag
NikolineN

14. Nikoline

5.3 km - København
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
NikolineN

14. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner5.3 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Kunne ikke have bedt om en bedre hundepasser - super sød og imødekommende. Super kontakt med min hund med det samme og oprigtigt glad for dyr! ❤️"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
250 kr.
/dag
CarolinaC

15. Carolina

5.9 km - København
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Love and care for your pets while you’re away!

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CarolinaC

15. Carolina

Love and care for your pets while you’re away!5.9 km - København
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ I can’t recommend Carolina enough! She was absolutely wonderful with my cats — super sweet, patient, and caring. One of my cats needs daily insulin injections, and she handled it calmly and confidently. The cats trusted her right away, which says a lot! It gave me real peace of mind knowing they were in such good hads."
ZorayaZ
Anmeldelse af Zoraya
fra
250 kr.
/dag
DannyD

16. Danny

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DannyD

16. Danny

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske2.4 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
CeciliaC

17. Cecilia

5.4 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

17. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care5.4 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Cecilia was a last minute fill-in for us and we couldn’t have been happier with her care of our kitty, Freya 🐈‍⬛. She did a fantastic job of communicating her visits with great accuracy and personality. Our cat, Freya, instantly felt comfortable around her and clearly enjoyed her daily visits. We will definitely be keeping Cecilia on our list of favorite cat sitters from now on and highly recommend her for your own pet sitting needs."
ElainaE
Anmeldelse af Elaina
fra
250 kr.
/dag
AgustinaA

18. Agustina

2.8 km - København
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

🐶🐱🐾

Svarer normalt inden for en dag
AgustinaA

18. Agustina

🐶🐱🐾2.8 km - København
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Augustina is so sweet! Her and our dog Marley bonded immediately and she treated him as if he was her own. I’d highly recommend her. And for bonus points she took the cutest photos of Marley ☺️ "
LemarL
Anmeldelse af Lemar
fra
150 kr.
/dag
AnnaA

19. Anna

4.8 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyrenes ven på Amager 🎈

Bor sammen med 1 kat
AnnaA

19. Anna

Dyrenes ven på Amager 🎈4.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
"Everything went very smooth :) "
ElysaE
Anmeldelse af Elysa
fra
150 kr.
/dag
ElinorE

20. Elinor

4.9 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser med fokus på aktivering og adfærd

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
ElinorE

20. Elinor

Erfaren hundepasser med fokus på aktivering og adfærd4.9 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag