1. Kattepasning
  2. København

Kattepasning, København

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
RaquelR

1. Raquel

2 km
fra
160 kr.
/dag
3 anmeldelser

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
RaquelR

1. Raquel

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️2 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
160 kr.
/dag
PaulaP

2. Paula

2.5 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
PaulaP

2. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕2.5 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
KelseyK

3. Kelsey

2.5 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Friendly And Reliable Dog Lover

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
KelseyK

3. Kelsey

Friendly And Reliable Dog Lover2.5 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
CeciliaC

4. Cecilia

1.9 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CeciliaC

4. Cecilia

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾1.9 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
EmmaE

5. Emma

1.5 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

5. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵1.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
KillianK

6. Killian

2 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!

KillianK

6. Killian

The unofficial neighborhood animal sitter, now official!2 km
(1 anmeldelse)
fra
120 kr.
/dag
BrittanyB

7. Brittany

2.3 km
fra
150 kr.
/dag

Lifelong Cat Carer Offering Calm, Reliable Care

Bor sammen med 2 katte
BrittanyB

7. Brittany

Lifelong Cat Carer Offering Calm, Reliable Care2.3 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
Anna IsabelA

8. Anna Isabel

1.5 km
fra
200 kr.
/dag

Dyrlægestuderende med stor erfaring og kærlighed til hunde

Svarer normalt inden for en time
Anna IsabelA

8. Anna Isabel

Dyrlægestuderende med stor erfaring og kærlighed til hunde1.5 km
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/dag
ErikaE

9. Erika

2.3 km
fra
20 €
/dag

Erika – Catsitter💗Catlover 🐾🐈‍⬛

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
ErikaE

9. Erika

Erika – Catsitter💗Catlover 🐾🐈‍⬛2.3 km
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
20 €
/dag
GrantG

10. Grant

1.8 km
fra
150 kr.
/dag

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

10. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
AleksandraA

11. Aleksandra

2 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr

AleksandraA

11. Aleksandra

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr2 km
fra
150 kr.
/dag
CijaC

12. Cija

2.5 km
fra
160 kr.
/dag

Professional caring cat & dog sitter

CijaC

12. Cija

Professional caring cat & dog sitter2.5 km
fra
160 kr.
/dag
Mille PrienM

13. Mille Prien

1.8 km
fra
150 kr.
/dag

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København

Svarer normalt inden for en dag
Mille PrienM

13. Mille Prien

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København 1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
RoozbehR

14. Roozbeh

1.6 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro

Svarer normalt inden for en dag
RoozbehR

14. Roozbeh

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro1.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
AlmaA

15. Alma

1.9 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København

Svarer normalt inden for en dag
AlmaA

15. Alma

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København 1.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
FrankaF

16. Franka

2.3 km
fra
170 kr.
/dag

Responsible and caring person who just loves cats!

FrankaF

16. Franka

Responsible and caring person who just loves cats!2.3 km
fra
170 kr.
/dag
FlaminiaF

17. Flaminia

1.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Animal Lover Ready to Care for Your Pets!

Svarer normalt inden for et par timer
FlaminiaF

17. Flaminia

Animal Lover Ready to Care for Your Pets!1.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
AndrésA

18. Andrés

0.8 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

my passion and love for animals explains why I am here.

AndrésA

18. Andrés

my passion and love for animals explains why I am here.0.8 km
(1 anmeldelse)
fra
200 kr.
/dag
AlexanderA

19. Alexander

2.6 km - København
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

19. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)2.6 km - København
(1 anmeldelse)
fra
200 kr.
/dag
LeaL

20. Lea

1.8 km
fra
200 kr.
/dag

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
LeaL

20. Lea

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag