1. Kattepasning
  2. København

Kattepasning, København

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
NikaN

1. Nika

1.8 km
fra
190 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
NikaN

1. Nika

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport1.8 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
"Nika was lovely and easy to communicate with. She sent daily detailed updates and pictures and I felt Margot was in safe hands, getting lots of attention and care. I would book again ⭐️ "
JoanneJ
Anmeldelse af Joanne
fra
190 kr.
/dag
SimoneS

2. Simone

2.5 km
fra
170 kr.
/dag
23 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Hundelufter søger hund

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
SimoneS

2. Simone

Hundelufter søger hund2.5 km
(23 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Simone is one of the best cat sitter we never had ! She’s very reliable and provided excellent care to our two cats. One of my cat can be very anxious with sitters and she loved Simone as she was very calm and gentle with her. She also ensured the apartment stayed really clean which is very thoughtful. I highly recommend her and will book her again for sure."
ChristèleC
Anmeldelse af Christèle
fra
170 kr.
/dag
DonnachaD

3. Donnacha

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DonnachaD

3. Donnacha

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️ 2.6 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
"Really fantastic support from Donnacha and highly recommended. Great communication, proactiveness and flexibility. Thank you!"
TimeaT
Anmeldelse af Timea
fra
150 kr.
/dag
Julie LundsgaardJ

4. Julie Lundsgaard

0.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyrlægestuderende tilbyder kærlig pasning og gåture❤️

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
Julie LundsgaardJ

4. Julie Lundsgaard

Dyrlægestuderende tilbyder kærlig pasning og gåture❤️0.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Det var virkelig rart med Julie som kattepasser, mens jeg var på en lille ferie. Var meget meget tryg ved at overlade min kat Monty til hende. Vi havde kontakt hver dag mens jeg var væk med opdateringer og billeder af Monty. Kan kun på det kraftigste anbefale Julie til pasning af kæledyr, og Monty har bestemt fundet sig en fast kattesitter 😀 "
SusanneS
Anmeldelse af Susanne
fra
150 kr.
/dag
AnaA

5. Ana

1.1 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Experienced and energetic pet sitter & lover:)

Senest aktiv i går
AnaA

5. Ana

Experienced and energetic pet sitter & lover:)1.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
NilN

6. Nil

0.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Your pet’s new best friend after work

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NilN

6. Nil

Your pet’s new best friend after work0.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Nil is amazing cat sitter. She took great care of our cat while we were away. She send daily photos and videos to use. She was able to brush our cat which we couldn't manage previously 🫠 We already want to book her again for our next trip 🩵"
Merve AvciM
Anmeldelse af Merve Avci
fra
150 kr.
/dag
PäiviP

7. Päivi

2 km - København
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
PäiviP

7. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority2 km - København
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MarianaM

8. Mariana

1.8 km
fra
200 kr.
/dag

Marianna's pet care and presence for cats and plants <3

Senest aktiv i går
MarianaM

8. Mariana

Marianna's pet care and presence for cats and plants <3 1.8 km
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
AnnikaA

9. Annika

2.4 km
fra
140 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Attentive pet care services in Frederiksberg area!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
AnnikaA

9. Annika

Attentive pet care services in Frederiksberg area! 2.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
fra
140 kr.
/dag
RouvenR

10. Rouven

1.8 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser
2 anmeldelser

Reliable & caring dog sitter in Copenhagen 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
RouvenR

10. Rouven

Ny dyrepasser
Reliable & caring dog sitter in Copenhagen 🐾1.8 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
ShaniS

11. Shani

2.5 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
ShaniS

11. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen2.5 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
virginia francescaV

12. virginia francesca

1.5 km - København
fra
20 €
/dag

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱

Senest aktiv 4 dage siden
virginia francescaV

12. virginia francesca

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱 1.5 km - København
Senest aktiv 4 dage siden
fra
20 €
/dag
LuisinaL

13. Luisina

2 km
fra
175 kr.
/dag

Loving & Responsible Dog Sitter😍♥️

Senest aktiv 5 dage siden
LuisinaL

13. Luisina

Loving & Responsible Dog Sitter😍♥️2 km
Senest aktiv 5 dage siden
fra
175 kr.
/dag
MathildeM

14. Mathilde

2.2 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
MathildeM

14. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn2.2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
300 kr.
/dag
AlberteA

15. Alberte

0.4 km
fra
150 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
AlberteA

15. Alberte

0.4 km
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
150 kr.
/dag
VirginiaV

16. Virginia

2.4 km
fra
200 kr.
/dag

Senest aktiv 12 dage siden
VirginiaV

16. Virginia

2.4 km
Senest aktiv 12 dage siden
fra
200 kr.
/dag
PerP

17. Per

1.9 km
fra
175 kr.
/dag

Få din kat passet i sit eget hjem

Bor sammen med 1 kat
PerP

17. Per

Få din kat passet i sit eget hjem1.9 km
Bor sammen med 1 kat
fra
175 kr.
/dag
NikkiN

18. Nikki

1.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Caring for your pets like they’re my own at your home 💕

NikkiN

18. Nikki

Caring for your pets like they’re my own at your home 💕1.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
fra
150 kr.
/dag
MariaM

19. Maria

2 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Walks and loads of belly rubs included 🐱🐶

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
MariaM

19. Maria

Walks and loads of belly rubs included 🐱🐶2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"Excellent sitter, would hire again "
EmmaE
Anmeldelse af Emma
fra
150 kr.
/dag
AtenaA

20. Atena

2.4 km
fra
120 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet’s spare human

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
AtenaA

20. Atena

Your pet’s spare human 2.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"None of my friends were available to take care of my cat while I was on vacation so I had to look for a solution where a person I don’t know would look over her. It’s the first time I have used such a service and I am so happy I found Atena! My always hiding cat showed herself to her and was completely relaxed when I came home after 5 days. I highly recommend Atena, she took very good care of Bolero and was very kind updating me daily about Bolero."
EszterE
Anmeldelse af Eszter
fra
120 kr.
/dag