1. Kattepasning
  2. Hvidovre

Kattepasning, Hvidovre

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MadalinaM

1. Madalina

5.7 km
fra
220 kr.
/dag
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Animal lover excited to look after some furry friends :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
MadalinaM

1. Madalina

Animal lover excited to look after some furry friends :)5.7 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
"I couldn’t be more pleased with Madalina and the care she provided for my three cats. She bonded with them right away, even my shyest one, who usually hides from strangers, warmed up to her almost instantly. It was such a relief to know they were in such kind and capable hands while I was away. She kept me updated with messages and photos, and I came home to happy, relaxed cats. I highly recommend her to anyone looking for a trustworthy, compassionate cat sitter."
AncaA
Anmeldelse af Anca
fra
220 kr.
/dag
ZorayaZ

2. Zoraya

4 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Cat Sitter for Your Feline Friend (Including Diabetic Cats)

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 2 katte
ZorayaZ

2. Zoraya

Cat Sitter for Your Feline Friend (Including Diabetic Cats)4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 2 katte
"I am very happy that Zoraya was taking care of my cats. She asked all the important questions, raised important points and I got pictures daily. I feel like my cats could not have been in safer hands. "
ClaraC
Anmeldelse af Clara
fra
190 kr.
/dag
AndreaA

3. Andrea

5 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Reliable and Caring Pet Sitter with a Passion for Animals

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
AndreaA

3. Andrea

Reliable and Caring Pet Sitter with a Passion for Animals5 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Andrea proved to be a great sitter once again 🩵 thank you Andrea! "
OlgaO
Anmeldelse af Olga
fra
200 kr.
/dag
IrynaI

4. Iryna

5.8 km
fra
190 kr.
/dag
27 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

💕 stay pawsitive 🐾

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
IrynaI

4. Iryna

💕 stay pawsitive 🐾5.8 km
(27 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Iryna and her husband did the most amazing job taking care of my cat. I’m in awe of their kindness and compentences of knowing what a feline needs and their documentation of their tasks and of my cat 😻❤️ I give my best recommendation and will most definitely contact Iryna again when my cat needs sitting. 😻"
Carina EllenC
Anmeldelse af Carina Ellen
fra
190 kr.
/dag
TineT

5. Tine

5.5 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser

Svarer normalt inden for en dag
TineT

5. Tine

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser 5.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"It was fantastic to have Tine look after my two cats while I was on vacation. She sent photos and had very clear communication about everything so I could relax, knowing they were in good hands. I definitely recommend Tine for cat sitting! 🐱"
HarpaH
Anmeldelse af Harpa
fra
250 kr.
/dag
LanaL

6. Lana

6 km
fra
150 kr.
/dag
49 anmeldelser
25
tilbagevendende gæster

Pet Care, Cat Care

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
LanaL

6. Lana

Pet Care, Cat Care6 km
(49 anmeldelser)
25 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
"Better catsitter do not exits . Lana is the perfekt sitter for my cat Charlie "
LoneL
Anmeldelse af Lone
fra
150 kr.
/dag
DonnachaD

7. Donnacha

5.8 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DonnachaD

7. Donnacha

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️ 5.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
"Really fantastic support from Donnacha and highly recommended. Great communication, proactiveness and flexibility. Thank you!"
TimeaT
Anmeldelse af Timea
fra
150 kr.
/dag
NatháliaN

8. Nathália

5.1 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NatháliaN

8. Nathália

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends5.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Nathália was great with my two cats while I was on vacation. She had clear line of communication and she sent me a lot of pictures every day of my pets. I definitely recommend her pet sitting service 😻"
HarpaH
Anmeldelse af Harpa
fra
200 kr.
/dag
ShaneS

9. Shane

5.1 km - København
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pet sitter in Sluseholmen area

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
ShaneS

9. Shane

Pet sitter in Sluseholmen area5.1 km - København
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
"Couldn’t be happier with the experience, Shane was a great companion to our cat while we were away for a long weekend. He is positive and communicative and clearly comfortable around cats, and he followed all our instructions and above, sent us the updates and I could see he became good friends with our cat. We returned home to a happy relaxed cat, will definitely book Shane next time ☺️🐱"
YuliaY
Anmeldelse af Yulia
fra
150 kr.
/dag
MarcM

10. Marc

3 km
fra
160 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren hunde/katteejer der tilbyder pasning af hund/kat

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
MarcM

10. Marc

Erfaren hunde/katteejer der tilbyder pasning af hund/kat 3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
fra
160 kr.
/dag
EmilieE

11. Emilie

3.6 km - København
fra
160 kr.
/dag
2 anmeldelser

Omsorgsfuld til gåture, leg og masser af kærlighed❤️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
EmilieE

11. Emilie

Omsorgsfuld til gåture, leg og masser af kærlighed❤️3.6 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
160 kr.
/dag
DeboraD

12. Debora

5.7 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

I probably love animals more than people 🐾❤️

Senest aktiv i går
DeboraD

12. Debora

Ny dyrepasser
I probably love animals more than people 🐾❤️5.7 km
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
OliviaO

13. Olivia

4.5 km - København
fra
135 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pet-approved, human-trusted: here for purrs & walks

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
OliviaO

13. Olivia

Pet-approved, human-trusted: here for purrs & walks4.5 km - København
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
135 kr.
/dag
AlessiaA

14. Alessia

6.3 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Just a girl that has loads of love to give to furry friends!

Senest aktiv 2 dage siden
AlessiaA

14. Alessia

Just a girl that has loads of love to give to furry friends! 6.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Lasse NørrL

15. Lasse Nørr

5.3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

15. Lasse Nørr

5.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
StefaniaS

16. Stefania

5.8 km
fra
140 kr.
/dag
1 anmeldelse

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en time
StefaniaS

16. Stefania

5.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
140 kr.
/dag
DelfinaD

17. Delfina

3.8 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Experienced dog walker with a true love for animals

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
DelfinaD

17. Delfina

Experienced dog walker with a true love for animals3.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
KaiaK

18. Kaia

6.1 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

graduate student who loves animals!

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en time
KaiaK

18. Kaia

Ny dyrepasser
graduate student who loves animals! 6.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
RenéeR

19. Renée

5.6 km
fra
150 kr.
/dag

Trusted Pet Care, Endless Love & Plenty of Cuddles

RenéeR

19. Renée

Trusted Pet Care, Endless Love & Plenty of Cuddles5.6 km
fra
150 kr.
/dag
BlankaB

20. Blanka

4.8 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I'm a cat whisperer & happy to look after your furry friends

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
BlankaB

20. Blanka

I'm a cat whisperer & happy to look after your furry friends 4.8 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Blanka looked after my cat for a week - excellent communication and a happy cat when I returned, I'll definitely use Blanka next time I need a cat sitter 😊"
AnnA
Anmeldelse af Ann
fra
150 kr.
/dag