1. Kattepasning
  2. Herlev

Kattepasning, Herlev

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LindaL

1. Linda

6.3 km
fra
130 kr.
/dag
53 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
LindaL

1. Linda

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)6.3 km
(53 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
"Linda is an attentive and reliable cat sitter. During my long vacation, she provided daily updates about my cat, which gave me so much peace of mind—especially since my cat wasn’t feeling well before I left. She showed genuine care and affection and created a friendly, comfortable environment for my cat. I couldn’t have asked for better care. Highly recommend Linda for anyone needing a trustworthy and loving sitter!"
BettyB
Anmeldelse af Betty
fra
130 kr.
/dag
MaleneM

2. Malene

6.2 km
fra
200 kr.
/dag

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
MaleneM

2. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr6.2 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
Diana CristinaD

3. Diana Cristina

3.8 km
fra
130 kr.
/dag
1 anmeldelse

Paws in Safe Hands – Dedicated Pet Care

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
Diana CristinaD

3. Diana Cristina

Paws in Safe Hands – Dedicated Pet Care3.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
"Everything was great, highly recommended"
EmilE
Anmeldelse af Emil
fra
130 kr.
/dag
BetinaB

4. Betina

2.7 km
fra
300 kr.
/dag
13 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hjerterum

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
BetinaB

4. Betina

Hjerterum 2.7 km
(13 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
300 kr.
/dag
MonicaM

5. Monica

4.6 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

5. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer4.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/dag
Amir_Vet🧑‍⚕️A

6. Amir_Vet🧑‍⚕️

1.8 km
fra
300 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

6. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩1.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
300 kr.
/dag
CarmenC

7. Carmen

6.2 km
fra
150 kr.
/dag

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

7. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen6.2 km
fra
150 kr.
/dag
CharlotteC

8. Charlotte

2.4 km
fra
300 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

8. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
RezaR

9. Reza

1.9 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

9. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕1.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
StelaS

10. Stela

4.5 km
fra
160 kr.
/dag

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

10. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕4.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
160 kr.
/dag
IzanI

11. Izan

6.9 km
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The boy you need to take care of your pet😄

Svarer normalt inden for et par timer
IzanI

11. Izan

The boy you need to take care of your pet😄6.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
MariaM

12. Maria

3.7 km
fra
150 kr.
/dag

Dyreglad hundelufter med masser af omsorg

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

12. Maria

Dyreglad hundelufter med masser af omsorg3.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
MartinM

13. Martin

6.8 km
fra
250 kr.
/dag

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

13. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 6.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
NoaN

14. Noa

3.6 km
fra
250 kr.
/dag

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

14. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring3.6 km
fra
250 kr.
/dag
BeataB

15. Beata

6.6 km
fra
350 kr.
/dag

I love cats/I took care of 12 kitties simultaneously

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
BeataB

15. Beata

I love cats/I took care of 12 kitties simultaneously 6.6 km
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
Agostina & HernanA

16. Agostina & Hernan

6 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

16. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters6 km
fra
200 kr.
/dag
Louise CecilieL

17. Louise Cecilie

3.4 km
fra
160 kr.
/dag

Hundeluftning/dyrepasning tilbydes af passioneret dyreelsker

Louise CecilieL

17. Louise Cecilie

Hundeluftning/dyrepasning tilbydes af passioneret dyreelsker3.4 km
fra
160 kr.
/dag
MarionM

18. Marion

2.1 km
fra
120 kr.
/dag

walks and taking care of your pets at your home 🐱🐶🐰

MarionM

18. Marion

walks and taking care of your pets at your home 🐱🐶🐰2.1 km
fra
120 kr.
/dag