1. Kattepasning
  2. Glostrup

Kattepasning, Glostrup

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SilviaS

1. Silvia

6.7 km - Frederiksberg
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

1. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde6.7 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
fra
400 kr.
/dag
vaninaV

2. vanina

6.8 km
fra
250 kr.
/dag

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾

vaninaV

2. vanina

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾6.8 km
fra
250 kr.
/dag
Amir_Vet🧑‍⚕️A

3. Amir_Vet🧑‍⚕️

6.6 km
fra
300 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

3. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩6.6 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
300 kr.
/dag
CarmenC

4. Carmen

6 km
fra
150 kr.
/dag

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

4. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen6 km
fra
150 kr.
/dag
LucileL

5. Lucile

6.7 km
fra
120 kr.
/dag
21 anmeldelser
9
tilbagevendende gæster

Tålmodig og budgetvenlig, men ikke af dårlig kvalitet :)

Bor sammen med 1 kat
LucileL

5. Lucile

Tålmodig og budgetvenlig, men ikke af dårlig kvalitet :)6.7 km
(21 anmeldelser)
9 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
"Jeg kan varmt anbefale Lucile som dyrepasser. Hun har passet mine katte og både de og jeg har været utroligt glade for hendes besøg. Hun er sød, omsorgsfuld og pålidelig, og det gav mig stor tryghed at vide, at mine katte var i gode hænder mens jeg var væk. Hun tog sig rigtig godt af dem og sørgede for at de fik både mad, vand og opmærksomhed. Jeg vil helt sikkert bruge hende igen og kan varmt anbefale hende til andre der leder efter en dygtig og ansvarlig dyrepasser."
JoannaJ
Anmeldelse af Joanna
fra
120 kr.
/dag
AndrezaA

6. Andreza

6.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

6. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven6.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
CristinaC

7. Cristina

0.6 km
fra
150 kr.
/dag

Reliable and Friendly Pet Sitter for Happy Cats and Dogs

Bor sammen med 2 katte
CristinaC

7. Cristina

Reliable and Friendly Pet Sitter for Happy Cats and Dogs0.6 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
RezaR

8. Reza

6.5 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

8. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕6.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
StelaS

9. Stela

5.8 km
fra
160 kr.
/dag

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

9. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕5.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
160 kr.
/dag
Amalie ElnaA

10. Amalie Elna

6.4 km - København
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

10. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr6.4 km - København
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
JulietaJ

11. Julieta

3.1 km
fra
150 kr.
/dag

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

11. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark3.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
MetteM

12. Mette

6.7 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Fleksibel og imødekommende hundelufter!

Svarer normalt inden for et par timer
MetteM

12. Mette

Fleksibel og imødekommende hundelufter!6.7 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
VictorV

13. Victor

7 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

13. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven7 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
MariaM

14. Maria

6 km
fra
150 kr.
/dag

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

14. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland6 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
CarolineC

15. Caroline

1.2 km
fra
160 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pasning med nærvær, natur og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
CarolineC

15. Caroline

Pasning med nærvær, natur og kærlighed1.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
160 kr.
/dag
SiljeS

16. Silje

6.2 km
fra
150 kr.
/dag

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷

SiljeS

16. Silje

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷6.2 km
fra
150 kr.
/dag
Agostina & HernanA

17. Agostina & Hernan

5 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

17. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters5 km
fra
200 kr.
/dag
MilleM

18. Mille

6.9 km
fra
150 kr.
/dag

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

18. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr6.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
SuelaS

19. Suela

6.9 km
fra
160 kr.
/dag

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

19. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!6.9 km
fra
160 kr.
/dag
Margrethe MayM

20. Margrethe May

6.5 km
fra
125 kr.
/dag

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

20. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte6.5 km
fra
125 kr.
/dag