1. Kattepasning
  2. Charlottenlund

Kattepasning, Charlottenlund

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
auroraA

1. aurora

6.1 km
fra
120 kr.
/dag
2 anmeldelser

Loving Pet sitter🐾💕

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
auroraA

1. aurora

Loving Pet sitter🐾💕6.1 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
fra
120 kr.
/dag
LindaL

2. Linda

5.2 km
fra
130 kr.
/dag
53 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LindaL

2. Linda

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)5.2 km
(53 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Linda is an attentive and reliable cat sitter. During my long vacation, she provided daily updates about my cat, which gave me so much peace of mind—especially since my cat wasn’t feeling well before I left. She showed genuine care and affection and created a friendly, comfortable environment for my cat. I couldn’t have asked for better care. Highly recommend Linda for anyone needing a trustworthy and loving sitter!"
BettyB
Anmeldelse af Betty
fra
130 kr.
/dag
OliviaO

3. Olivia

5.9 km
fra
150 kr.
/dag

Logrende haler og glade poter – dagens højdepunkt

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
OliviaO

3. Olivia

Logrende haler og glade poter – dagens højdepunkt5.9 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Julie KragelundJ

4. Julie Kragelund

5.9 km
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr!

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
Julie KragelundJ

4. Julie Kragelund

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr! 5.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
200 kr.
/dag
CamilaC

5. Camila

6.3 km
fra
250 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

5. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs6.3 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
KatjaK

6. Katja

3.7 km
fra
100 kr.
/dag
1 anmeldelse

🐶 Kæmpe hundeelsker!

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
KatjaK

6. Katja

🐶 Kæmpe hundeelsker!3.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
100 kr.
/dag
Dominique ThereseD

7. Dominique Therese

5.3 km
fra
250 kr.
/dag

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Dominique ThereseD

7. Dominique Therese

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro5.3 km
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/dag
LauraL

8. Laura

5.9 km
fra
140 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hello there lovely people 🫶🏻

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
LauraL

8. Laura

Hello there lovely people 🫶🏻5.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
140 kr.
/dag
KatharinaK

9. Katharina

6.4 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 8 dage siden
KatharinaK

9. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene6.4 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Juan MaJ

10. Juan Ma

5.4 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Dog lover with a lifetime of experience 🐾

Senest aktiv 8 dage siden
Juan MaJ

10. Juan Ma

Ny dyrepasser
Dog lover with a lifetime of experience 🐾5.4 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
150 kr.
/dag
NicolineN

11. Nicoline

6.5 km
fra
150 kr.
/dag

Aktiv og kærlig hundeelsker

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
NicolineN

11. Nicoline

Aktiv og kærlig hundeelsker 6.5 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
150 kr.
/dag
PauloP

12. Paulo

4.6 km
fra
200 kr.
/dag
10 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Par der tager sig af dit kæledyr

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
PauloP

12. Paulo

Par der tager sig af dit kæledyr 4.6 km
(10 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
200 kr.
/dag
JopJ

13. Jop

6.1 km
fra
150 kr.
/dag

All pets in Nørrebro and Nordvest are my family

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med - Arie
JopJ

13. Jop

All pets in Nørrebro and Nordvest are my family6.1 km
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med - Arie
fra
150 kr.
/dag
KaterinaK

14. Katerina

6 km
fra
150 kr.
/dag

A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕

KaterinaK

14. Katerina

A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕6 km
fra
150 kr.
/dag
MiaM

15. Mia

6.5 km
fra
155 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

15. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov6.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
155 kr.
/dag
NoorN

16. Noor

3.3 km
fra
180 kr.
/dag

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr

Svarer normalt inden for et par timer
NoorN

16. Noor

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr3.3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
180 kr.
/dag
SabrinaS

17. Sabrina

6.4 km
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

17. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺6.4 km
(2 anmeldelser)
fra
300 kr.
/dag
AmandaA

18. Amanda

6.5 km
fra
200 kr.
/dag

Your Pet's Home Away from Home in CPH

Svarer normalt inden for en time
AmandaA

18. Amanda

Your Pet's Home Away from Home in CPH6.5 km
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/dag
KirstenK

19. Kirsten

5.3 km
fra
150 kr.
/dag

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
KirstenK

19. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!5.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
fra
150 kr.
/dag
MarieM

20. Marie

6.3 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

20. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾6.3 km
fra
200 kr.
/dag