1. Kattepasning
  2. Brabrand

Kattepasning, Brabrand

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SofieS

1. Sofie

4.6 km
fra
150 kr.
/dag

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡

Bor sammen med 2 katte
SofieS

1. Sofie

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡4.6 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
SusanS

2. Susan

3.4 km
fra
150 kr.
/dag

Kattedamen og dyredrengen

Bor sammen med 2 katte
SusanS

2. Susan

Kattedamen og dyredrengen3.4 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
LuccaL

3. Lucca

6.4 km
fra
150 kr.
/dag

Hundepasser med stor kærlighed for dyr

LuccaL

3. Lucca

Hundepasser med stor kærlighed for dyr6.4 km
fra
150 kr.
/dag
Nadia AfrinN

4. Nadia Afrin

4.8 km
fra
200 kr.
/dag

Pet sitter with years of experience !! 🐈‍⬛🦮🐇

Nadia AfrinN

4. Nadia Afrin

Pet sitter with years of experience !! 🐈‍⬛🦮🐇4.8 km
fra
200 kr.
/dag
MajaM

5. Maja

5.1 km
fra
150 kr.
/dag

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

5. Maja

Hundelufter5.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
TaschaT

6. Tascha

6.2 km
fra
200 kr.
/dag

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶

TaschaT

6. Tascha

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶6.2 km
fra
200 kr.
/dag
SofieS

7. Sofie

6.5 km
fra
165 kr.
/dag

Garvet hundelufter søger firbenede

SofieS

7. Sofie

Garvet hundelufter søger firbenede6.5 km
fra
165 kr.
/dag
RocioR

8. Rocio

2.7 km
fra
150 kr.
/dag

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

8. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V2.7 km
fra
150 kr.
/dag
MiłoszM

9. Miłosz

4.6 km
fra
200 kr.
/dag

Professional belly scratcher

MiłoszM

9. Miłosz

Professional belly scratcher4.6 km
fra
200 kr.
/dag
EvaE

10. Eva

6.8 km
fra
120 kr.
/dag

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed

EvaE

10. Eva

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed6.8 km
fra
120 kr.
/dag
JessicaJ

11. Jessica

5.2 km
fra
150 kr.
/dag

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

11. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting5.2 km
fra
150 kr.
/dag
JulieJ

12. Julie

6 km
fra
150 kr.
/dag

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

12. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven6 km
fra
150 kr.
/dag
MajaM

13. Maja

2.2 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
MajaM

13. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.2.2 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag