1. Kattepasning
  2. Aarhus

Kattepasning, Aarhus

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CaitlanC

1. Caitlan

4.7 km
fra
150 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Venlig hundelufter

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
CaitlanC

1. Caitlan

Venlig hundelufter4.7 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AndressaA

2. Andressa

3.9 km
fra
190 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 4 katte
AndressaA

2. Andressa

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight3.9 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 4 katte
fra
190 kr.
/dag
MoreauM

3. Moreau

2.6 km
fra
125 kr.
/dag

Cat-loving sitter for caring, calm home visits for your cat

Bor sammen med 1 kat
MoreauM

3. Moreau

Cat-loving sitter for caring, calm home visits for your cat2.6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
125 kr.
/dag
MariaM

4. Maria

2.7 km - Aarhus
fra
150 kr.
/dag

Jeg ELSKER dyr!

MariaM

4. Maria

Jeg ELSKER dyr!2.7 km - Aarhus
fra
150 kr.
/dag
BastiaanB

5. Bastiaan

1.2 km
fra
125 kr.
/dag

Tryghed og kærlighed til din bedste ven

BastiaanB

5. Bastiaan

Tryghed og kærlighed til din bedste ven1.2 km
fra
125 kr.
/dag
KamillaK

6. Kamilla

1.2 km
fra
180 kr.
/dag

Hjælp til at lufte din hund🤩

KamillaK

6. Kamilla

Hjælp til at lufte din hund🤩1.2 km
fra
180 kr.
/dag
ZuzannaZ

7. Zuzanna

5.6 km
fra
150 kr.
/dag

Care They’ll Wag About

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Gadehund Miki
ZuzannaZ

7. Zuzanna

Care They’ll Wag About5.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Gadehund Miki
fra
150 kr.
/dag
Maiken TalmarkM

8. Maiken Talmark

1.7 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Glad hundeluftning

Svarer normalt inden for en time
Maiken TalmarkM

8. Maiken Talmark

Glad hundeluftning1.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
SofijaS

9. Sofija

4.6 km
fra
130 kr.
/dag

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
SofijaS

9. Sofija

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨4.6 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
130 kr.
/dag
pejmanP

10. pejman

2.6 km
fra
150 kr.
/dag

Pet sitting

Bor sammen med 1 kat
pejmanP

10. pejman

Pet sitting2.6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/dag
MariaM

11. Maria

0.7 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

11. Maria

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!0.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
KamillaK

12. Kamilla

6.2 km
fra
150 kr.
/dag

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

12. Kamilla

erfaren dyreelsker 6.2 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
JonasJ

13. Jonas

1 km
fra
150 kr.
/dag

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

13. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<31 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
KendeK

14. Kende

0.7 km
fra
150 kr.
/dag

26 år gammel hundeperson med tid og en aktiv livsstil

KendeK

14. Kende

26 år gammel hundeperson med tid og en aktiv livsstil0.7 km
fra
150 kr.
/dag
AmalieA

15. Amalie

1.2 km
fra
150 kr.
/dag

Hundeluftning og hjemmebesøg (hunde og katte)

AmalieA

15. Amalie

Hundeluftning og hjemmebesøg (hunde og katte)1.2 km
fra
150 kr.
/dag
Maria AmalieM

16. Maria Amalie

2.1 km
fra
180 kr.
/dag

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

16. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 2.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
180 kr.
/dag
StineS

17. Stine

2 km
fra
150 kr.
/dag

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

17. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby2 km
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
Maja MunkM

18. Maja Munk

2.5 km
fra
180 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreelsker savner dyr at passe

Maja MunkM

18. Maja Munk

Dyreelsker savner dyr at passe2.5 km
(1 anmeldelse)
fra
180 kr.
/dag
ZoëZ

19. Zoë

3.2 km
fra
150 kr.
/dag

Pet loving and caring person, that grew up with dogs

Svarer normalt inden for et par timer
ZoëZ

19. Zoë

Pet loving and caring person, that grew up with dogs3.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
Josepha MadalenaJ

20. Josepha Madalena

5.5 km
fra
150 kr.
/dag

Happy to help, love animals and take care of them.

Josepha MadalenaJ

20. Josepha Madalena

Happy to help, love animals and take care of them.5.5 km
fra
150 kr.
/dag