1. Kattepasning
  2. Aarhus

Kattepasning, Aarhus

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
RongR

1. Rong

2.2 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeliv nydes bedst sammen

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
RongR

1. Rong

Hundeliv nydes bedst sammen2.2 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

2. Emilie

3.8 km
fra
150 kr.
/dag

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
EmilieE

2. Emilie

3.8 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
ShanshanS

3. Shanshan

2.6 km
fra
150 kr.
/dag

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov

Senest aktiv 2 dage siden
ShanshanS

3. Shanshan

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov2.6 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
OksanaO

4. Oksana

1.9 km
fra
150 kr.
/dag

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
OksanaO

4. Oksana

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog1.9 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
LuisL

5. Luis

2.6 km
fra
190 kr.
/dag
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LuisL

5. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad2.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
190 kr.
/dag
AncaA

6. Anca

1.1 km
fra
150 kr.
/dag

Energetic pet lover :)

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AncaA

6. Anca

Energetic pet lover :)1.1 km
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
EloïseE

7. Eloïse

2.5 km
fra
125 kr.
/dag

New friend for your pet 🐱🐶

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 kat
EloïseE

7. Eloïse

New friend for your pet 🐱🐶2.5 km
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
125 kr.
/dag
LouiseL

8. Louise

1.5 km
fra
150 kr.
/dag

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en time
LouiseL

8. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶1.5 km
Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
SergioS

9. Sergio

2.8 km
fra
150 kr.
/dag

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 14 dage siden
SergioS

9. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov2.8 km
Senest aktiv 14 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AnnaA

10. Anna

0.6 km
fra
150 kr.
/dag

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr

Svarer normalt inden for en dag
AnnaA

10. Anna

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr0.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
EdaE

11. Eda

2 km
fra
180 kr.
/dag

Kærlig og erfaren kattepasser – din kat i trygge hænder

EdaE

11. Eda

Kærlig og erfaren kattepasser – din kat i trygge hænder2 km
fra
180 kr.
/dag
Signe MarieS

12. Signe Marie

1.5 km
fra
125 kr.
/dag

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
Signe MarieS

12. Signe Marie

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner1.5 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
125 kr.
/dag
Anna-MarieA

13. Anna-Marie

1.3 km
fra
150 kr.
/dag

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
Anna-MarieA

13. Anna-Marie

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.1.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
fra
150 kr.
/dag
MathildeM

14. Mathilde

3.5 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
MathildeM

14. Mathilde

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮3.5 km
(4 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
"Everything went fine with Mathilde. Thanks again"
HeleneH
Anmeldelse af Helene
fra
150 kr.
/dag
KerstinK

15. Kerstin

1.2 km - Aarhus
fra
175 kr.
/dag
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

15. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰1.2 km - Aarhus
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"Kerstin took wonderful care of my two cats while I was away for two days. She first came to meet them and learn about their needs and later visited them precisely as we established (they needed to be fed at the exact hours). She stayed in touch with me, letting me know how the cats were doing and sending pictures. I can only recommend Kerstin as a reliable sitter and very good with cats :)"
DominikaD
Anmeldelse af Dominika
fra
175 kr.
/dag
MajseM

16. Majse

2.7 km
fra
190 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸

Svarer normalt inden for en dag
MajseM

16. Majse

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸2.7 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
190 kr.
/dag
KathrineK

17. Kathrine

2.3 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Frisk, smilende og pålidelig dyrepasser

Senest booket 12 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
KathrineK

17. Kathrine

Frisk, smilende og pålidelig dyrepasser2.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 12 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Kathrine was really sweet and took care of of our two cats for one morning while we were on holiday. We really appreciated that she was flexible and came meeting us and them in advance. She was easy to communicate with, all in all we were very happy with her! 😊"
DafneD
Anmeldelse af Dafne
fra
150 kr.
/dag
JiaqiJ

18. Jiaqi

0.9 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

I love dogs and cats!

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
JiaqiJ

18. Jiaqi

I love dogs and cats!0.9 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Great experience with Jiaqi who looked after my cat Gaia while I was away for a few days. I got picture and video updates every day, everything was clear, and Gaia liked her sitter and was happy when I came back. "
AdrienneA
Anmeldelse af Adrienne
fra
150 kr.
/dag
JamesJ

19. James

1.7 km
fra
140 kr.
/dag
1 anmeldelse

Cat owner in Aarhus C

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
JamesJ

19. James

Cat owner in Aarhus C1.7 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
"James was very patient with our shy cat and tried a variety of different techniques to get him to open up and feel comfortable (which finally worked after a couple of days). He was also great at communicating with us and sent lots of pictures and updates, which we appreciated. We came home to a happy healthy cat after our vacation and knew he was was being well cared for while we were gone. "
DoniD
Anmeldelse af Doni
fra
140 kr.
/dag
ArianaA

20. Ariana

4 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animals are angels with fur. 🤍

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ArianaA

20. Ariana

Animals are angels with fur. 🤍4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Absolutely recommend Ariana!! Very communicative and caring about animals. Had her look after my cat Toto twice and intend on asking again! She replied fast, offered to stay for a while to just give my cat company, and sent great updates with pictures. I feel really safe leaving my fur baby with her<3 "
SaraS
Anmeldelse af Sara
fra
150 kr.
/dag