1. Hundepasning med overnatning
  2. Vallensbæk Strand

Hundepension, Vallensbæk Strand

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
RaquelR

1. Raquel

12.7 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
RaquelR

1. Raquel

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️12.7 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
"Amazing pet sitters with so much love and attention to provide your pets. Highly recommend "
JamesJ
Anmeldelse af James
fra
300 kr.
/nat
NikaN

2. Nika

15.3 km
fra
350 kr.
/nat
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
NikaN

2. Nika

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport15.3 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
"Nika was a fantastic petsitter for Gala and she liked spending time with her! Nika took Gala out to have new experiences (taking part in her first running club and city sightseeing) and she updated me regularly everyday 💕 Gala and I would definitely like to meet Nika again! 🐶 "
ZehraZ
Anmeldelse af Zehra
fra
350 kr.
/nat
NikolineN

3. Nikoline

11.7 km - København
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
NikolineN

3. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner11.7 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
300 kr.
/nat
OliwiaO

4. Oliwia

11.8 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Caring pet owner to look after your furbaby anytime 🐾

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
OliwiaO

4. Oliwia

Caring pet owner to look after your furbaby anytime 🐾11.8 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
fra
350 kr.
/nat
JeffJ

5. Jeff

9.6 km
fra
350 kr.
/nat

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

5. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider9.6 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/nat
JulianaJ

6. Juliana

6 km
fra
250 kr.
/nat
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
JulianaJ

6. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter6 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
"I highly recommend stay with Juliana! Communication was excellent since the first moment. During a stay, she sent some photos of the dog on vacation, which is nice and keeps you calm. She's very kind, and the dog was safe and very well cared for. I'm truly grateful that my dog ​​was in such good hands. It's clear that Juliana has a knack for animals :) I wholeheartedly recommend her, and we'll definitely be back when the need arises! :) Thank you Juliana! "
IzabellaI
Anmeldelse af Izabella
fra
250 kr.
/nat
ElisaE

7. Elisa

13.6 km
fra
250 kr.
/nat
9 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Stor passion for dyr

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
ElisaE

7. Elisa

Stor passion for dyr 13.6 km
(9 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JéssicaJ

8. Jéssica

9.8 km
fra
280 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

8. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 9.8 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
280 kr.
/nat
IngeI

9. Inge

14 km
fra
300 kr.
/nat
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
IngeI

9. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 14 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Inge passede vores og vores datters hund i juledagene. Ved vores personlige møde fik vi hurtig en god kontakt. Inge sendte dagligt korte beskeder med hyggelige billeder af vores hunde. Hundene fik lange ture og leg på hundelegepladsen. Alt i alt havde dyrene et godt ophold og er blevet inkluderet som en naturlig del i Inges dagsplaner. Vi har fuld tillid til Inge og vil til hver en tid kontakte hende, når vi har behov for pasning."
VolkerV
Anmeldelse af Volker
fra
300 kr.
/nat
PaulinaP

10. Paulina

8.9 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
PaulinaP

10. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾8.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
JannickJ

11. Jannick

15.3 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

11. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro15.3 km
fra
500 kr.
/nat
VictoriaV

12. Victoria

10.1 km
fra
450 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

12. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders10.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Victoria and her partner looked after Milo for a few days during the Christmas break. They gave him lots of affection, regular walks, and excellent care. We were kept well updated with photos and messages, which gave us great peace of mind. We felt very confident that Milo was happy and being well looked after, and wouldn’t hesitate to book with Victoria again."
JoannaJ
Anmeldelse af Joanna
fra
450 kr.
/nat
AnnaA

13. Anna

13.5 km
fra
150 kr.
/nat
13 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Universal kisser of soft buns

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
AnnaA

13. Anna

Universal kisser of soft buns13.5 km
(13 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
150 kr.
/nat
JustynaJ

14. Justyna

12.2 km
fra
500 kr.
/nat
18 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Arkitekt kæledyr elsker

Svarer normalt inden for en time
JustynaJ

14. Justyna

Arkitekt kæledyr elsker12.2 km
(18 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Justyna is an extremely nice dog-sitter! She prepared some toys and treats for my dog and knew how to calm her down. She also sent me photos frequently, which was great because I always get nervous leaving my dog. And she was super responsive when I had any questions."
AlexA
Anmeldelse af Alex
fra
500 kr.
/nat
MortenM

15. Morten

11.2 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

15. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning11.2 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
YiyangY

16. Yiyang

13.6 km
fra
380 kr.
/nat
14 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Love and care for your pets<3

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
YiyangY

16. Yiyang

Love and care for your pets<313.6 km
(14 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"I think if my dogs could talk, they would ask to come back to Yiyang!!! I can highly recommend her, and we are very happy that we found her. She took care of our two dogs for the weekend while we where on a small holiday. She send us pictures with updates frequently which made that i could relax a 100%. I knew our dogs where in good hands! Before they stayed with Yiyang we had a meet and greet, and she took a lot of time to get to know our dogs. We are super happy, and will book her again! Thank you Yiyang!"
StephanieS
Anmeldelse af Stephanie
fra
380 kr.
/nat
LauraL

17. Laura

12.8 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

17. Laura

23 årig hundeelsker12.8 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Alfie loved his stay with Laura. Laura was fantastic at caring for Alfie and was attentive to his little quirks :) I will be using Laura again next time! :)"
CallamC
Anmeldelse af Callam
fra
500 kr.
/nat
IreneI

18. Irene

12.2 km - København
fra
360 kr.
/nat
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Passionate caretaker for your adorable doggies!

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
IreneI

18. Irene

Passionate caretaker for your adorable doggies!12.2 km - København
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Had a great experience leaving my dog with Irene. My dog was recovering from an injury and I can see she was well taken care of because she was even better than before the stay with Irene. I also got frequent updates which was very nice! I will definitely reach out to Irene again in the future :) "
NathaliaN
Anmeldelse af Nathalia
fra
360 kr.
/nat
VictóriaV

19. Victória

9.9 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
VictóriaV

19. Victória

super sitter Dk 9.9 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
EmmaE

20. Emma

14.9 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

20. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵14.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Everything was very good. Emma took great care of Eddie and he would be happy to go to her again 🐶🤩 "
Thea BallegaardT
Anmeldelse af Thea Ballegaard
fra
250 kr.
/nat