1. Hundepasning med overnatning
  2. Smørumnedre

Hundepension, Smørumnedre

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
DanielaD

1. Daniela

16 km
fra
40 €
/nat
2 anmeldelser

Calm and Reliable Dog Walker & Pet Sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
DanielaD

1. Daniela

Calm and Reliable Dog Walker & Pet Sitter16 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
"We had such a great experience with Daniela and her friend. They took so good care of our dog for over 4 days and they got all got attached in a positive way. We got constant updates with pictures and in writing. If you need someone who takes lovely care, that this is your sign to talk with Daniels. "
Johannes UlrichJ
Anmeldelse af Johannes Ulrich
fra
40 €
/nat
HeidiH

2. Heidi

14.7 km
fra
460 kr.
/nat
7 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Mor og to drenge på 7 og 10 passer gerne din hund 🐶

HeidiH

2. Heidi

Mor og to drenge på 7 og 10 passer gerne din hund 🐶14.7 km
(7 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
"Så skøn en oplevelse med Heidi. Hun gav væres nervøse hund en fair chance og han endte med at have så god en weekend"
NadiaN
Anmeldelse af Nadia
fra
460 kr.
/nat
FloraF

3. Flora

17.3 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet i dag
FloraF

3. Flora

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter17.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet i dag
"We were delighted that Flora was free to look after our dog for 3 days and look forward to booking her in future."
BarbaraB
Anmeldelse af Barbara
fra
250 kr.
/nat
JessicaJ

4. Jessica

13.5 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
JessicaJ

4. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter13.5 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
"Jessica kan varmt anbefales. Så sød og ansvarsfuld og vores hund elskede at være der. Tusind tak for fantastisk pasning🙏😍"
CamillaC
Anmeldelse af Camilla
fra
250 kr.
/nat
LisaL

5. Lisa

17.3 km
fra
380 kr.
/nat
3 anmeldelser

your pet will love me (and vice versa)

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet i går
LisaL

5. Lisa

your pet will love me (and vice versa)17.3 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet i går
"Lisa took good care of my dog for a few days and he was very comfortable under her watch."
RubyR
Anmeldelse af Ruby
fra
380 kr.
/nat
PauloP

6. Paulo

17.4 km
fra
400 kr.
/nat
10 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Par der tager sig af dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
PauloP

6. Paulo

Par der tager sig af dit kæledyr 17.4 km
(10 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
"We were very happy with Paulo taking care of our two small dogs. One of them is old, and has problems getting around, so it takes extra attention to make sure he's getting out to go potty. Paulo did a great job communicating both before the booking and while the dogs were with him. They were very tired after staying with him from the walks, which is a good thing. I highly recommend Paulo. "
BrendanB
Anmeldelse af Brendan
fra
400 kr.
/nat
SaschaS

7. Sascha

10.5 km
fra
250 kr.
/nat
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
SaschaS

7. Sascha

Kærlig Dyrepleje10.5 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"Sascha was looking after Ódri (our 1y old, mid-sized Hungarian herding dog) for 4 days at Christmas at her place, and they had a great time. Ódri just loved her, and got along with her cat, Loui too. They had great walks and fun play times. :) Sascha is a trustworthy sitter, I highly recommend her."
MariannM
Anmeldelse af Mariann
fra
250 kr.
/nat
LizaL

8. Liza

14 km
fra
350 kr.
/nat
20 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
LizaL

8. Liza

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser14 km
(20 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"We had a nice experience with Liza & Frank. We had daily updates and pictures from our dog. I believe they had a nice time together. They both are kind and friendly. Thank you for looking after our dog. "
AlineA
Anmeldelse af Aline
fra
350 kr.
/nat
Amir_Vet🧑‍⚕️A

9. Amir_Vet🧑‍⚕️

8.8 km
fra
400 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

9. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩8.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Amir was kind, attentive, and took great care of our dog Pancho. He kept us updated with messages and photos, which we really appreciated. Pancho came back happy and relaxed. "
KristinaK
Anmeldelse af Kristina
fra
400 kr.
/nat
MirkaM

10. Mirka

10.7 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

10. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks10.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Max is an energetic and somewhat cheeky Cocker Spaniel and he got all the exercise and love that he could handle during his week with Mirka and her family. We felt completely safe and confident leaving our dog with Mirka already from the first visit and throughout the week with frequent little updates and pictures. We can only give Mirka our strongest recommendation as a dog sitter. "
Klaus KrogK
Anmeldelse af Klaus Krog
fra
300 kr.
/nat
VanesaV

11. Vanesa

14.8 km
fra
400 kr.
/nat
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The loving petsitter you can trust !

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
VanesaV

11. Vanesa

The loving petsitter you can trust !14.8 km
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Vanessa and her daughter took care of our dog, Benni, for 4 days and it was a great experience. I was updated on a regular basis and it was clear, when I picked up Benni, that he had been taken care of very well. i warmly recommend Vanessa as your dog sitter."
MichaelM
Anmeldelse af Michael
fra
400 kr.
/nat
MajaM

12. Maja

15.5 km
fra
300 kr.
/nat

Hundeglad og kærlig passer 🐾

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
MajaM

12. Maja

Hundeglad og kærlig passer 🐾15.5 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
300 kr.
/nat
PernilleP

13. Pernille

12.3 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
PernilleP

13. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕12.3 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
"Our Tati had the best time at Pernille’s, with their cute furbaby, Chloe! He spent a whole long weekend there, while we received a lot of photos and videos of them, which made us very happy! He even seemed a bit sad at first, when he realized he came back home and there’s no Chloe or her parents here haha!"
ElviraE
Anmeldelse af Elvira
fra
250 kr.
/nat
AnnaA

14. Anna

16.7 km
fra
150 kr.
/nat
13 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Universal kisser of soft buns

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
AnnaA

14. Anna

Universal kisser of soft buns16.7 km
(13 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
150 kr.
/nat
MillaM

15. Milla

10.7 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

15. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning10.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Super oplevelse. Meget sød og omsorgsfuld dyreven."
CasperC
Anmeldelse af Casper
fra
300 kr.
/nat
MiaM

16. Mia

15.8 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
MiaM

16. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov15.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
"Mia passede på vores Iggy i 4 dage og jeg tror han havde det fantastisk hos hende. Vi fik i hvert fald en glad og tilfreds hund hjem. Mia var også god til at sende os nogen billeder undervejs så vi var helt trygge 🥰 "
LynnL
Anmeldelse af Lynn
fra
400 kr.
/nat
JeffJ

17. Jeff

16 km
fra
350 kr.
/nat

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JeffJ

17. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider16 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
350 kr.
/nat
MalouM

18. Malou

17.1 km
fra
250 kr.
/nat

Hundepasning på Østerbro: tryg og kærlig pasning af par

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
MalouM

18. Malou

Hundepasning på Østerbro: tryg og kærlig pasning af par17.1 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JulianaJ

19. Juliana

11.1 km
fra
250 kr.
/nat
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
JulianaJ

19. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter11.1 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"I highly recommend stay with Juliana! Communication was excellent since the first moment. During a stay, she sent some photos of the dog on vacation, which is nice and keeps you calm. She's very kind, and the dog was safe and very well cared for. I'm truly grateful that my dog ​​was in such good hands. It's clear that Juliana has a knack for animals :) I wholeheartedly recommend her, and we'll definitely be back when the need arises! :) Thank you Juliana! "
IzabellaI
Anmeldelse af Izabella
fra
250 kr.
/nat
IngeI

20. Inge

14.3 km
fra
300 kr.
/nat
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
IngeI

20. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 14.3 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Inge passede vores og vores datters hund i juledagene. Ved vores personlige møde fik vi hurtig en god kontakt. Inge sendte dagligt korte beskeder med hyggelige billeder af vores hunde. Hundene fik lange ture og leg på hundelegepladsen. Alt i alt havde dyrene et godt ophold og er blevet inkluderet som en naturlig del i Inges dagsplaner. Vi har fuld tillid til Inge og vil til hver en tid kontakte hende, når vi har behov for pasning."
VolkerV
Anmeldelse af Volker
fra
300 kr.
/nat