1. Hundepasning med overnatning
  2. Ølstykke

Hundepension, Ølstykke

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
PaulinaP

1. Paulina

16.6 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulinaP

1. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾16.6 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
250 kr.
/nat
VictoriaV

2. Victoria

16.6 km
fra
450 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

2. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders16.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Victoria and her partner looked after Milo for a few days during the Christmas break. They gave him lots of affection, regular walks, and excellent care. We were kept well updated with photos and messages, which gave us great peace of mind. We felt very confident that Milo was happy and being well looked after, and wouldn’t hesitate to book with Victoria again."
JoannaJ
Anmeldelse af Joanna
fra
450 kr.
/nat
MortenM

3. Morten

17.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

3. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning17.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
NicolaiN

4. Nicolai

18.3 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

4. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning18.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
"Nicolai har passet min australske hyrdehund 4 dage og alt er gået rigtig fint. Jeg kan trygt anbefale Nicolai som hundepasser, min hund var glad og fornøjet, fik omsorg og lange gode gåture i skoven samt hygge i familiens skød. Nicolai sendte søde fotos og det er tydeligt min hund havde et godt ophold. "
MargitM
Anmeldelse af Margit
fra
400 kr.
/nat
VictóriaV

5. Victória

19.8 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
VictóriaV

5. Victória

super sitter Dk 19.8 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
VeronikaV

6. Veronika

17.6 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød.

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
VeronikaV

6. Veronika

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød. 17.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"En imødekommende familie hvor alle tog godt imod min hund. Var, inden jeg mødte familien, lidt bekymret for hvordan min lille prinsesse ville tage opholdet. Men efter at blive taget imod af familien, var jeg ikke i tvivl om, at det ville gå rigtig godt. Det var en glad hund jeg hentede, og det var tydeligt, at hun havde dannet relation til familien. Jeg kan kun anbefale familien som hunde passer. "
DinesD
Anmeldelse af Dines
fra
350 kr.
/nat
irisI

7. iris

18.3 km
fra
285 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

7. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands18.3 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Couldnt have asked for more, Frede was treated perfectly. I would recommend Iris anytime to take care of your pet!"
H.C.H
Anmeldelse af H.C.
fra
285 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

8. Josephine og Rasmus

19.8 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Josephine og RasmusJ

8. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser19.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
KarinaK

9. Karina

13.2 km
fra
500 kr.
/nat

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
KarinaK

9. Karina

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning13.2 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
JoyciJ

10. Joyci

19.8 km
fra
280 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest aktiv 2 dage siden
JoyciJ

10. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.19.8 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
280 kr.
/nat
SachaS

11. Sacha

18.4 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv 3 dage siden
SachaS

11. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱18.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/nat
Juliana MariaJ

12. Juliana Maria

18 km
fra
250 kr.
/nat

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Juliana MariaJ

12. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 18 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
ThereseT

13. Therese

18.9 km
fra
250 kr.
/nat

Caring and reliable sitter for extended stays

Senest aktiv 10 dage siden
ThereseT

13. Therese

Caring and reliable sitter for extended stays18.9 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
250 kr.
/nat
MalouM

14. Malou

14.2 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv 10 dage siden
MalouM

14. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven14.2 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
350 kr.
/nat
CharlotteC

15. Charlotte

19.9 km
fra
550 kr.
/nat

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

15. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️19.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
550 kr.
/nat
AndrezaA

16. Andreza

19.1 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

16. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven19.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
RezaR

17. Reza

19.9 km
fra
280 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

17. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕19.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/nat