1. Hundepasning med overnatning
  2. Måløv

Hundepension, Måløv

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JéssicaJ

1. Jéssica

3.4 km
fra
280 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

1. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 3.4 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
280 kr.
/nat
SigneS

2. Signe

14.9 km
fra
325 kr.
/nat
5 anmeldelser

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸

Senest aktiv 7 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SigneS

2. Signe

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸14.9 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Meget tilfreds med kommunikationen og vil bestemt mene, at vores hund har haft det rigtigt godt, da han blev passet af Signe og familie…"
JanniJ
Anmeldelse af Janni
fra
325 kr.
/nat
Karen MarieK

3. Karen Marie

17 km
fra
275 kr.
/nat
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kærlig, pålidelig og fleksibel hundepasser 🦮🐶

Svarer normalt inden for en dag
Karen MarieK

3. Karen Marie

Kærlig, pålidelig og fleksibel hundepasser 🦮🐶17 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"Skøn og god oplevelse. Karen Marie var let at kommunikere med igennem hele forløbet og tog sig godt af min hund. Vil helt klart anbefale."
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
275 kr.
/nat
PaulinaP

4. Paulina

13.4 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
PaulinaP

4. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾13.4 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
VictoriaV

5. Victoria

14.3 km
fra
450 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

5. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders14.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Victoria and her partner looked after Milo for a few days during the Christmas break. They gave him lots of affection, regular walks, and excellent care. We were kept well updated with photos and messages, which gave us great peace of mind. We felt very confident that Milo was happy and being well looked after, and wouldn’t hesitate to book with Victoria again."
JoannaJ
Anmeldelse af Joanna
fra
450 kr.
/nat
JannickJ

6. Jannick

16.1 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

6. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro16.1 km
fra
500 kr.
/nat
MortenM

7. Morten

5.8 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

7. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning5.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
LauraL

8. Laura

15.1 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
LauraL

8. Laura

23 årig hundeelsker15.1 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
"Alfie loved his stay with Laura. Laura was fantastic at caring for Alfie and was attentive to his little quirks :) I will be using Laura again next time! :)"
CallamC
Anmeldelse af Callam
fra
500 kr.
/nat
EmilieE

9. Emilie

14.8 km
fra
200 kr.
/nat

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

9. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care14.8 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/nat
VictóriaV

10. Victória

8.1 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
VictóriaV

10. Victória

super sitter Dk 8.1 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
ZoeZ

11. Zoe

11 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

11. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶11 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
BeatrizB

12. Beatriz

15.5 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

12. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡15.5 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"We were really happy with how Beatriz looked after our husky Freki. Everything went smoothly and we would have no hesitation leaving Freki with Beatriz again."
OrsonO
Anmeldelse af Orson
fra
250 kr.
/nat
irisI

13. iris

13.1 km
fra
285 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

13. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands13.1 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Couldnt have asked for more, Frede was treated perfectly. I would recommend Iris anytime to take care of your pet!"
H.C.H
Anmeldelse af H.C.
fra
285 kr.
/nat
Andrei and GalinaA

14. Andrei and Galina

11 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
Andrei and GalinaA

14. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.11 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JosephineJ

15. Josephine

14.3 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
JosephineJ

15. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice14.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Loui var i de bedste hænder hos Josephine, og nød sit ophold i stor stil. Meget sød og tillidsfuld passer som helt klart vil blive booket igen 😊"
KatjaK
Anmeldelse af Katja
fra
250 kr.
/nat
SophiaS

16. Sophia

12.9 km
fra
350 kr.
/nat

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
SophiaS

16. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞12.9 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
350 kr.
/nat
MariaM

17. Maria

16.1 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MariaM

17. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer16.1 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Maria passede vores lidt forsigtig curly coated retriever i et døgn. Maria var god til at skabe kontakt ved aflevering og det var tydeligt at hunden var glad for Maria da vi hentede hende igen. Alt gik glat og problemfrit! :) "
BenjaminB
Anmeldelse af Benjamin
fra
500 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

18. Josephine og Rasmus

8.1 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
Josephine og RasmusJ

18. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser8.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
LibbyL

19. Libby

14.9 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

19. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶14.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Libby was a great choice to take care of our little dog for the first time. He felt comfortable and had a great time! She is super caring. We will definitely use her services again ☺️"
GuilhermeG
Anmeldelse af Guilherme
fra
250 kr.
/nat
LoneL

20. Lone

9.7 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og pålidelig hundepasser

Svarer normalt inden for en dag
LoneL

20. Lone

Tryg og pålidelig hundepasser 9.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat