1. Hundepasning med overnatning
  2. Jyllinge

Hundepension, Jyllinge

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
NicolaiN

1. Nicolai

12.8 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

1. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning12.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
"Nicolai har passet min australske hyrdehund 4 dage og alt er gået rigtig fint. Jeg kan trygt anbefale Nicolai som hundepasser, min hund var glad og fornøjet, fik omsorg og lange gode gåture i skoven samt hygge i familiens skød. Nicolai sendte søde fotos og det er tydeligt min hund havde et godt ophold. "
MargitM
Anmeldelse af Margit
fra
400 kr.
/nat
irisI

2. iris

15.1 km
fra
285 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

2. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands15.1 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Couldnt have asked for more, Frede was treated perfectly. I would recommend Iris anytime to take care of your pet!"
H.C.H
Anmeldelse af H.C.
fra
285 kr.
/nat
KarinaK

3. Karina

17.3 km
fra
500 kr.
/nat

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
KarinaK

3. Karina

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning17.3 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
AlissaA

4. Alissa

19.7 km
fra
350 kr.
/nat

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
AlissaA

4. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾19.7 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/nat
SachaS

5. Sacha

12.9 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv 4 dage siden
SachaS

5. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱12.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/nat
Juliana MariaJ

6. Juliana Maria

18.6 km
fra
250 kr.
/nat

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Juliana MariaJ

6. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 18.6 km
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
ThereseT

7. Therese

13.5 km
fra
250 kr.
/nat

Caring and reliable sitter for extended stays

Senest aktiv 11 dage siden
ThereseT

7. Therese

Caring and reliable sitter for extended stays13.5 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
250 kr.
/nat
MalouM

8. Malou

17 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv 11 dage siden
MalouM

8. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven17 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
350 kr.
/nat
AndrezaA

9. Andreza

16.6 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

9. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven16.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat