1. Hundepasning med overnatning
  2. Hvidovre

Hundepension, Hvidovre

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
BuketB

1. Buket

5.9 km
fra
370 kr.
/nat

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
BuketB

1. Buket

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk 5.9 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
370 kr.
/nat
CarlaC

2. Carla

10.5 km
fra
400 kr.
/nat

“Kender ingen der elsker hunde så meget som dig"

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
CarlaC

2. Carla

“Kender ingen der elsker hunde så meget som dig"10.5 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
400 kr.
/nat
livL

3. liv

11.2 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
livL

3. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻11.2 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
400 kr.
/nat
ElysaE

4. Elysa

9.5 km
fra
250 kr.
/nat

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ElysaE

4. Elysa

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛9.5 km
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
CecilieC

5. Cecilie

5.1 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CecilieC

5. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶5.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
SantiagoS

6. Santiago

6.7 km
fra
250 kr.
/nat

A warm and caring home for your furry friend

Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

6. Santiago

A warm and caring home for your furry friend6.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
AlberteA

7. Alberte

8.4 km
fra
350 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!

Svarer normalt inden for en time
AlberteA

7. Alberte

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!8.4 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/nat
CarmenC

8. Carmen

7.9 km
fra
250 kr.
/nat

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

8. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen7.9 km
fra
250 kr.
/nat
ValeriyaV

9. Valeriya

10.8 km
fra
700 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

9. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND10.8 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
700 kr.
/nat
SabrinaS

10. Sabrina

9.8 km
fra
550 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

10. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺9.8 km
(2 anmeldelser)
fra
550 kr.
/nat
MarieM

11. Marie

10.1 km
fra
400 kr.
/nat

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

11. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾10.1 km
fra
400 kr.
/nat
JessicaJ

12. Jessica

8 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

12. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛8 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
300 kr.
/nat
MathildeM

13. Mathilde

8.9 km
fra
275 kr.
/nat

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

13. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 8.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
275 kr.
/nat
MartinM

14. Martin

8.5 km
fra
350 kr.
/nat

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

14. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 8.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
LisaL

15. Lisa

6.3 km
fra
280 kr.
/nat

Hundepasning tilbydes af hundeejer 🐶🩷

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Chow Chow Barbie
LisaL

15. Lisa

Hundepasning tilbydes af hundeejer 🐶🩷6.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Chow Chow Barbie
fra
280 kr.
/nat
KatiaK

16. Katia

10.1 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

16. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner10.1 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
WeronikaW

17. Weronika

9.5 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

17. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 9.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MariaM

18. Maria

7.8 km
fra
400 kr.
/nat

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

18. Maria

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr 7.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
AgnieszkaA

19. Agnieszka

9.9 km
fra
500 kr.
/nat

Erfaren dyrepasser med egen internathund

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
AgnieszkaA

19. Agnieszka

Erfaren dyrepasser med egen internathund9.9 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
fra
500 kr.
/nat