1. Hundepasning med overnatning
  2. Hørsholm

Hundepension, Hørsholm

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ShuliS

1. Shuli

12.1 km
fra
550 kr.
/nat
2 anmeldelser

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs

Svarer normalt inden for en dag
ShuliS

1. Shuli

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs12.1 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Very positive experience! Super friendly, highly flexible, and easy to work with. Highly recommended!"
AndersA
Anmeldelse af Anders
fra
550 kr.
/nat
IngeI

2. Inge

18.3 km
fra
300 kr.
/nat
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
IngeI

2. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 18.3 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Inge passede vores og vores datters hund i juledagene. Ved vores personlige møde fik vi hurtig en god kontakt. Inge sendte dagligt korte beskeder med hyggelige billeder af vores hunde. Hundene fik lange ture og leg på hundelegepladsen. Alt i alt havde dyrene et godt ophold og er blevet inkluderet som en naturlig del i Inges dagsplaner. Vi har fuld tillid til Inge og vil til hver en tid kontakte hende, når vi har behov for pasning."
VolkerV
Anmeldelse af Volker
fra
300 kr.
/nat
JéssicaJ

3. Jéssica

19.6 km
fra
280 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JéssicaJ

3. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 19.6 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
280 kr.
/nat
SigneS

4. Signe

18.5 km
fra
325 kr.
/nat
5 anmeldelser

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SigneS

4. Signe

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸18.5 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Meget tilfreds med kommunikationen og vil bestemt mene, at vores hund har haft det rigtigt godt, da han blev passet af Signe og familie…"
JanniJ
Anmeldelse af Janni
fra
325 kr.
/nat
MortenM

5. Morten

17.4 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

5. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning17.4 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
VictóriaV

6. Victória

19 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
VictóriaV

6. Victória

super sitter Dk 19 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
ZoeZ

7. Zoe

19.2 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

7. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶19.2 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
VeronikaV

8. Veronika

16 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød.

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
VeronikaV

8. Veronika

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød. 16 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"En imødekommende familie hvor alle tog godt imod min hund. Var, inden jeg mødte familien, lidt bekymret for hvordan min lille prinsesse ville tage opholdet. Men efter at blive taget imod af familien, var jeg ikke i tvivl om, at det ville gå rigtig godt. Det var en glad hund jeg hentede, og det var tydeligt, at hun havde dannet relation til familien. Jeg kan kun anbefale familien som hunde passer. "
DinesD
Anmeldelse af Dines
fra
350 kr.
/nat
Andrei and GalinaA

9. Andrei and Galina

9.8 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
Andrei and GalinaA

9. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.9.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
250 kr.
/nat
SophiaS

10. Sophia

7.6 km
fra
350 kr.
/nat

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SophiaS

10. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞7.6 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
350 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

11. Josephine og Rasmus

19.3 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Josephine og RasmusJ

11. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser19.3 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
RikkeR

12. Rikke

10.4 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Dyreelsker tilbyder pasning i Fredensborg!

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
RikkeR

12. Rikke

Dyreelsker tilbyder pasning i Fredensborg!10.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/nat
LoneL

13. Lone

16 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og pålidelig hundepasser

Svarer normalt inden for en dag
LoneL

13. Lone

Tryg og pålidelig hundepasser 16 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
CanC

14. Can

18.7 km
fra
275 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
CanC

14. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day18.7 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
275 kr.
/nat
CamilaC

15. Camila

5.5 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Tryg hundeferie i Nordsjælland

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i dag
CamilaC

15. Camila

Tryg hundeferie i Nordsjælland 5.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
300 kr.
/nat
KarinaK

16. Karina

11.3 km
fra
500 kr.
/nat

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
KarinaK

16. Karina

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning11.3 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
MaleneM

17. Malene

15 km
fra
400 kr.
/nat

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
MaleneM

17. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr15 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
400 kr.
/nat
JoyciJ

18. Joyci

19 km
fra
280 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest aktiv 2 dage siden
JoyciJ

18. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.19 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
280 kr.
/nat
Juliana MariaJ

19. Juliana Maria

19.5 km
fra
250 kr.
/nat

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Juliana MariaJ

19. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 19.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
Federica GiselaF

20. Federica Gisela

5.8 km
fra
550 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Friendly and Responsible Animal Lover

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Federica GiselaF

20. Federica Gisela

Friendly and Responsible Animal Lover5.8 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
550 kr.
/nat