1. Hundepasning med overnatning
  2. Hørning

Hundepension, Hørning

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CecilieC

1. Cecilie

15 km
fra
250 kr.
/nat

Erfaren og kærlig hundepasser

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
CecilieC

1. Cecilie

Erfaren og kærlig hundepasser 15 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
ChristaC

2. Christa

14.7 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyrepasser i Skanderborg og omegn

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
ChristaC

2. Christa

Dyrepasser i Skanderborg og omegn14.7 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Dejligt 2 ugers sommerferie-ophold for vores 7årige cockerspaniel. Fantastisk stor grund hvor hunde kan løbe frit. Vi har allerede booket pasning igen."
MarkM
Anmeldelse af Mark
fra
350 kr.
/nat
Tara SofieT

3. Tara Sofie

11.2 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Erfaren, omsorgsfuld, leg-og naturelsker. ro og lange ture

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
Tara SofieT

3. Tara Sofie

Erfaren, omsorgsfuld, leg-og naturelsker. ro og lange ture 11.2 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
"Tara er meget sød, fleksibel og ansvarsfuld. Følte mig 100% tryg ved at overlade min hund til hende. De varmeste anbefalinger herfra"
Tina FureT
Anmeldelse af Tina Fure
fra
300 kr.
/nat
EmilyE

4. Emily

12.4 km
fra
600 kr.
/nat
25 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Dyrepleje I Mit Hjem

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
EmilyE

4. Emily

Dyrepleje I Mit Hjem12.4 km
(25 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Emily er en fantastisk hunde sitter med hjertet placeret det rigtige sted ❤️ Hurtig og god respons ved første kontakt. Dejligt med besøg hos hende sammen med Buster for at tjekke forud for pasningen, om hendes dejlige hund Taylor gik i spænd med Buster. Under pasningen sendte Emily billeder af Buster - og meldte, at det gik rigtig fint, og at Buster havde det godt. Min allerbedste anbefalinger til Emily. Jeg vil helt sikkert booke hende igen, når behovet opstår 🤩👍🏼😍"
ConnieC
Anmeldelse af Connie
fra
600 kr.
/nat
NicolaiN

5. Nicolai

12.8 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!

Svarer normalt inden for en dag
NicolaiN

5. Nicolai

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!12.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Vi kan på det varmeste anbefale Nicolai (og hans kæreste Camilla). De passede vores kun 12 uger gamle hvalp, mens vi var på ferie, og vi kunne ikke have ønsket os et bedre sted for ham at være. Fra første møde var det tydeligt, at de begge er utroligt hundevante, rolige og rummelige mennesker, som virkelig forstår sig på at skabe tryghed for både hund og ejer. Vores lille hvalp faldt hurtigt til hos dem, og vi mærkede tydeligt, at han blev mødt med masser af kærlighed, omsorg og tålmodighed. Det gav os en fantastisk ro at vide, at han var i de bedste hænder, mens vi var væk. Camilla og Nicolai er simpelthen så søde, ansvarlige og tillidsfulde, og vi er ikke et sekund i tvivl om, at vi vil bruge dem igen næste gang, vi får brug for pasning. Vores hvalp kunne ikke have haft det bedre end hos dem 🐶💛"
Pernille StorgaardP
Anmeldelse af Pernille Storgaard
fra
500 kr.
/nat
MariaM

6. Maria

13.1 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
MariaM

6. Maria

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️13.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Maria is a really fantastic sitter to our little Pablo. Really clear communication and flexibility. Pablo suffers from separation anxiety which Maria was really receptive to understand and adapt to his needs. We look forward to continuing to have Maria as Pablo’s sitter and can only highly recommend her. "
NitalN
Anmeldelse af Nital
fra
250 kr.
/nat
KerstinK

7. Kerstin

14.4 km
fra
375 kr.
/nat
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

7. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰14.4 km
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"Kerstin took care of my 4 month old Cavalier King Charles puppy, Dixie, from Saturday morning until Sunday. Everything went great, and Dixie has a lovely time! "
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
375 kr.
/nat
CharlotteC

8. Charlotte

4.6 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Lille Familie på 3 med hund, som elsker dyr

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 hund
CharlotteC

8. Charlotte

Lille Familie på 3 med hund, som elsker dyr4.6 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 hund
"Charlotte og hendes familie var den hyggeligste pasning af Buster, som man kan forestille sig. Vi kommer helt sikkert igen. "
JeanneJ
Anmeldelse af Jeanne
fra
300 kr.
/nat
AsalA

9. Asal

17.5 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Where Dogs and Cats are Family

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AsalA

9. Asal

Where Dogs and Cats are Family17.5 km
(4 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"I had a great experience with her as my dog sitter. Very kind, trustworthy, and I’m very satisfied. 🌸"
RozitaR
Anmeldelse af Rozita
fra
300 kr.
/nat
SimoneS

10. Simone

12.9 km
fra
175 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 hund
SimoneS

10. Simone

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker12.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/nat
AngelA

11. Angel

18.9 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en time
AngelA

11. Angel

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter18.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/nat
MajaM

12. Maja

10 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
MajaM

12. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.10 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
EmilE

13. Emil

9.5 km
fra
350 kr.
/nat

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmilE

13. Emil

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær9.5 km
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
MariaM

14. Maria

10.9 km
fra
300 kr.
/nat

Jeg ELSKER dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

14. Maria

Jeg ELSKER dyr!10.9 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/nat
EmilieE

15. Emilie

15.4 km
fra
300 kr.
/nat

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
EmilieE

15. Emilie

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️ 15.4 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
300 kr.
/nat
AncaA

16. Anca

12.9 km
fra
300 kr.
/nat

Energetic pet lover :)

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AncaA

16. Anca

Energetic pet lover :)12.9 km
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
LouiseL

17. Louise

14.1 km
fra
400 kr.
/nat

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
LouiseL

17. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶14.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
fra
400 kr.
/nat
SuneS

18. Sune

15.4 km
fra
250 kr.
/nat

Hyggeonkel til hunde

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mixed Kali
SuneS

18. Sune

Hyggeonkel til hunde15.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mixed Kali
fra
250 kr.
/nat
KostekK

19. Kostek

18.7 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

19. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!18.7 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
fra
250 kr.
/nat
ElisabettaE

20. Elisabetta

17.2 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og kærlig pasning på landet, med masser af erfaring

Bor sammen med 1 kat
ElisabettaE

20. Elisabetta

Tryg og kærlig pasning på landet, med masser af erfaring17.2 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat