1. Hundepasning med overnatning
  2. Holte

Hundepension, Holte

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AlexanderA

1. Alexander

17.3 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
AlexanderA

1. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)17.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
400 kr.
/nat
MalouM

2. Malou

7.2 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv 10 dage siden
MalouM

2. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven7.2 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
350 kr.
/nat
livL

3. liv

11.4 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
livL

3. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻11.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
400 kr.
/nat
CecilieC

4. Cecilie

17 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CecilieC

4. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶17 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
SantiagoS

5. Santiago

14.9 km
fra
250 kr.
/nat

A warm and caring home for your furry friend

Svarer normalt inden for et par timer
SantiagoS

5. Santiago

A warm and caring home for your furry friend14.9 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
AlberteA

6. Alberte

16.4 km
fra
350 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!

Svarer normalt inden for en time
AlberteA

6. Alberte

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!16.4 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
fra
350 kr.
/nat
CarmenC

7. Carmen

13.6 km
fra
250 kr.
/nat

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

7. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen13.6 km
fra
250 kr.
/nat
CharlotteC

8. Charlotte

7.9 km
fra
550 kr.
/nat

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

8. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️7.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
550 kr.
/nat
ValeriyaV

9. Valeriya

12 km
fra
700 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

9. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND12 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
700 kr.
/nat
MehmetM

10. Mehmet

10.1 km
fra
500 kr.
/nat

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Svarer normalt inden for et par timer
MehmetM

10. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg10.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/nat
SabrinaS

11. Sabrina

13.9 km
fra
550 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

11. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺13.9 km
(2 anmeldelser)
fra
550 kr.
/nat
KirstenK

12. Kirsten

14.3 km
fra
500 kr.
/nat

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
KirstenK

12. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!14.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
fra
500 kr.
/nat
MarieM

13. Marie

12.2 km
fra
400 kr.
/nat

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

13. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾12.2 km
fra
400 kr.
/nat
JessicaJ

14. Jessica

14 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

14. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛14 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
300 kr.
/nat
RezaR

15. Reza

10.6 km
fra
280 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

15. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕10.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/nat
MathildeM

16. Mathilde

14.5 km
fra
275 kr.
/nat

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

16. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 14.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
275 kr.
/nat
MartinM

17. Martin

13.4 km
fra
350 kr.
/nat

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

17. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 13.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
KatiaK

18. Katia

13.8 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

18. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner13.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
WeronikaW

19. Weronika

12.4 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

19. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 12.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MariaM

20. Maria

14.5 km
fra
400 kr.
/nat

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

20. Maria

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr 14.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat