1. Hundepasning med overnatning
  2. Holte

Hundepension, Holte

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Karen MarieK

1. Karen Marie

15 km
fra
275 kr.
/nat
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kærlig, pålidelig og fleksibel hundepasser 🦮🐶

Svarer normalt inden for en dag
Karen MarieK

1. Karen Marie

Kærlig, pålidelig og fleksibel hundepasser 🦮🐶15 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"Skøn og god oplevelse. Karen Marie var let at kommunikere med igennem hele forløbet og tog sig godt af min hund. Vil helt klart anbefale."
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
275 kr.
/nat
SigneS

2. Signe

11.5 km
fra
325 kr.
/nat
5 anmeldelser

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SigneS

2. Signe

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸11.5 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Meget tilfreds med kommunikationen og vil bestemt mene, at vores hund har haft det rigtigt godt, da han blev passet af Signe og familie…"
JanniJ
Anmeldelse af Janni
fra
325 kr.
/nat
JannickJ

3. Jannick

13.1 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

3. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro13.1 km
fra
500 kr.
/nat
JustynaJ

4. Justyna

17.3 km
fra
500 kr.
/nat
18 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Arkitekt kæledyr elsker

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
JustynaJ

4. Justyna

Arkitekt kæledyr elsker17.3 km
(18 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i går
"Justyna is an extremely nice dog-sitter! She prepared some toys and treats for my dog and knew how to calm her down. She also sent me photos frequently, which was great because I always get nervous leaving my dog. And she was super responsive when I had any questions."
AlexA
Anmeldelse af Alex
fra
500 kr.
/nat
MortenM

5. Morten

9.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

5. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning9.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
LauraL

6. Laura

14.1 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LauraL

6. Laura

23 årig hundeelsker14.1 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Alfie loved his stay with Laura. Laura was fantastic at caring for Alfie and was attentive to his little quirks :) I will be using Laura again next time! :)"
CallamC
Anmeldelse af Callam
fra
500 kr.
/nat
EmilieE

7. Emilie

13.6 km
fra
200 kr.
/nat

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

7. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care13.6 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/nat
VictóriaV

8. Victória

11 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
VictóriaV

8. Victória

super sitter Dk 11 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
EmmaE

9. Emma

16.2 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

9. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵16.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Everything was very good. Emma took great care of Eddie and he would be happy to go to her again 🐶🤩 "
Thea BallegaardT
Anmeldelse af Thea Ballegaard
fra
250 kr.
/nat
ZoeZ

10. Zoe

11.4 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

10. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶11.4 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
Philippa HonoréP

11. Philippa Honoré

14.4 km
fra
400 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad nordjysk hundepasser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
Philippa HonoréP

11. Philippa Honoré

Glad nordjysk hundepasser14.4 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"Vi har været rigtig glade for, at Philippa passede Nana ❤️ Hun var rigtig god til løbende at sende billeder og fortælle, hvordan Nana havde det, hvilket var meget trygt og rart. Nana fik nogle dejlige ture og masser af nus 😊 Philippa var desuden meget opmærksom på Nanas allergi og tog hensyn til den. Vi følte os trygge ved at have Nana hos hende og kan varmt anbefale Philippa til andre, der søger en omsorgsfuld og opmærksom hundepasser."
kathrineK
Anmeldelse af kathrine
fra
400 kr.
/nat
BeatrizB

12. Beatriz

15.3 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

12. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡15.3 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"We were really happy with how Beatriz looked after our husky Freki. Everything went smoothly and we would have no hesitation leaving Freki with Beatriz again."
OrsonO
Anmeldelse af Orson
fra
250 kr.
/nat
Andrei and GalinaA

13. Andrei and Galina

2 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
Andrei and GalinaA

13. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JosephineJ

14. Josephine

17.7 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
JosephineJ

14. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice17.7 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
"Loui var i de bedste hænder hos Josephine, og nød sit ophold i stor stil. Meget sød og tillidsfuld passer som helt klart vil blive booket igen 😊"
KatjaK
Anmeldelse af Katja
fra
250 kr.
/nat
SophiaS

15. Sophia

1.4 km
fra
350 kr.
/nat

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SophiaS

15. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞1.4 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
350 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

16. Josephine og Rasmus

11.4 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Josephine og RasmusJ

16. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser11.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
RikkeR

17. Rikke

17.3 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Dyreelsker tilbyder pasning i Fredensborg!

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
RikkeR

17. Rikke

Dyreelsker tilbyder pasning i Fredensborg!17.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/nat
LibbyL

18. Libby

14.9 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

18. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶14.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Libby was a great choice to take care of our little dog for the first time. He felt comfortable and had a great time! She is super caring. We will definitely use her services again ☺️"
GuilhermeG
Anmeldelse af Guilherme
fra
250 kr.
/nat
LoneL

19. Lone

8.2 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og pålidelig hundepasser

Svarer normalt inden for en dag
LoneL

19. Lone

Tryg og pålidelig hundepasser 8.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
SophieS

20. Sophie

13.5 km
fra
350 kr.
/nat
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

20. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜13.5 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Sophie was an amazing Catsitter and took good care of our kitty! Sent us lots of pictures and was quick to respond. "
JonasJ
Anmeldelse af Jonas
fra
350 kr.
/nat