1. Hundepasning med overnatning
  2. Hedehusene

Hundepension, Hedehusene

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JéssicaJ

1. Jéssica

13.3 km
fra
280 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JéssicaJ

1. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 13.3 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
280 kr.
/nat
PaulinaP

2. Paulina

1.5 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulinaP

2. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾1.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
250 kr.
/nat
VictoriaV

3. Victoria

0.5 km
fra
450 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

3. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders0.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Victoria and her partner looked after Milo for a few days during the Christmas break. They gave him lots of affection, regular walks, and excellent care. We were kept well updated with photos and messages, which gave us great peace of mind. We felt very confident that Milo was happy and being well looked after, and wouldn’t hesitate to book with Victoria again."
JoannaJ
Anmeldelse af Joanna
fra
450 kr.
/nat
MortenM

4. Morten

16.7 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

4. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning16.7 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
NicolaiN

5. Nicolai

9.2 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

5. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning9.2 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
"Nicolai har passet min australske hyrdehund 4 dage og alt er gået rigtig fint. Jeg kan trygt anbefale Nicolai som hundepasser, min hund var glad og fornøjet, fik omsorg og lange gode gåture i skoven samt hygge i familiens skød. Nicolai sendte søde fotos og det er tydeligt min hund havde et godt ophold. "
MargitM
Anmeldelse af Margit
fra
400 kr.
/nat
VictóriaV

6. Victória

16.9 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
VictóriaV

6. Victória

super sitter Dk 16.9 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
ZoeZ

7. Zoe

19.4 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

7. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶19.4 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
irisI

8. iris

4.3 km
fra
285 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

8. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands4.3 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Couldnt have asked for more, Frede was treated perfectly. I would recommend Iris anytime to take care of your pet!"
H.C.H
Anmeldelse af H.C.
fra
285 kr.
/nat
JosephineJ

9. Josephine

17.4 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
JosephineJ

9. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice17.4 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
"Loui var i de bedste hænder hos Josephine, og nød sit ophold i stor stil. Meget sød og tillidsfuld passer som helt klart vil blive booket igen 😊"
KatjaK
Anmeldelse af Katja
fra
250 kr.
/nat
MariaM

10. Maria

19.5 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MariaM

10. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer19.5 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Maria passede vores lidt forsigtig curly coated retriever i et døgn. Maria var god til at skabe kontakt ved aflevering og det var tydeligt at hunden var glad for Maria da vi hentede hende igen. Alt gik glat og problemfrit! :) "
BenjaminB
Anmeldelse af Benjamin
fra
500 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

11. Josephine og Rasmus

16.7 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Josephine og RasmusJ

11. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser16.7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
Denis & Mathias & AtlasD

12. Denis & Mathias & Atlas

9.3 km
fra
400 kr.
/nat
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
Denis & Mathias & AtlasD

12. Denis & Mathias & Atlas

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩9.3 km
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
"Our dear Pepper stayed somewhere outside of our home for the first time. He had a great time with Dennis, Mathias, and Atlas. They constantly gave us updates, and the communication was excellent. Pepper came back home happy. Thank you."
HalilH
Anmeldelse af Halil
fra
400 kr.
/nat
SilviaS

13. Silvia

19.8 km
fra
700 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

SilviaS

13. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde19.8 km
(2 anmeldelser)
"Silvia er en ansvarsfuld dyresitter, som jeg er tryg ved at aflevere min hund til. Hunden Sigurd var også meget tilfreds. Susanne Simonsen"
SusanneS
Anmeldelse af Susanne
fra
700 kr.
/nat
TelimenaT

14. Telimena

18.7 km
fra
330 kr.
/nat
1 anmeldelse

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
TelimenaT

14. Telimena

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)18.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
"We were very happy with everything☺️"
AnthonyA
Anmeldelse af Anthony
fra
330 kr.
/nat
Alina BelénA

15. Alina Belén

19.1 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
Alina BelénA

15. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷19.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/nat
JoyciJ

16. Joyci

16.9 km
fra
280 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest aktiv i dag
JoyciJ

16. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.16.9 km
Senest aktiv i dag
fra
280 kr.
/nat
AlissaA

17. Alissa

11.9 km
fra
350 kr.
/nat

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
AlissaA

17. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾11.9 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/nat
SachaS

18. Sacha

8.2 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv 3 dage siden
SachaS

18. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱8.2 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/nat
Juliana MariaJ

19. Juliana Maria

15.2 km
fra
250 kr.
/nat

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Juliana MariaJ

19. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 15.2 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
Anna MatildaA

20. Anna Matilda

18.5 km
fra
250 kr.
/nat

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
Anna MatildaA

20. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love18.5 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat