1. Hundepasning med overnatning
  2. Glostrup

Hundepension, Glostrup

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JessicaJ

1. Jessica

6.4 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

1. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter6.4 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Jessica kan varmt anbefales. Så sød og ansvarsfuld og vores hund elskede at være der. Tusind tak for fantastisk pasning🙏😍"
CamillaC
Anmeldelse af Camilla
fra
250 kr.
/nat
PauloP

2. Paulo

12 km
fra
400 kr.
/nat
10 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Par der tager sig af dit kæledyr

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
PauloP

2. Paulo

Par der tager sig af dit kæledyr 12 km
(10 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
"We were very happy with Paulo taking care of our two small dogs. One of them is old, and has problems getting around, so it takes extra attention to make sure he's getting out to go potty. Paulo did a great job communicating both before the booking and while the dogs were with him. They were very tired after staying with him from the walks, which is a good thing. I highly recommend Paulo. "
BrendanB
Anmeldelse af Brendan
fra
400 kr.
/nat
MarieM

3. Marie

9.8 km
fra
350 kr.
/nat
2 anmeldelser

Fleksibel og kærlig hundepasser i København

Svarer normalt inden for en dag
MarieM

3. Marie

Fleksibel og kærlig hundepasser i København 9.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Marie var rigtig sød og opmærksom på vores hund Samson. Der har været rigtig god kommunikation før og under pasning. Samson virkede meget trygt. "
Anne MetteA
Anmeldelse af Anne Mette
fra
350 kr.
/nat
SaschaS

4. Sascha

4.9 km
fra
250 kr.
/nat
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SaschaS

4. Sascha

Kærlig Dyrepleje4.9 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Sascha was looking after Ódri (our 1y old, mid-sized Hungarian herding dog) for 4 days at Christmas at her place, and they had a great time. Ódri just loved her, and got along with her cat, Loui too. They had great walks and fun play times. :) Sascha is a trustworthy sitter, I highly recommend her."
MariannM
Anmeldelse af Mariann
fra
250 kr.
/nat
AnnaA

5. Anna

10.8 km
fra
399 kr.
/nat
2 anmeldelser

Få passet din hund af et rutineret og kærligt menneske

AnnaA

5. Anna

Få passet din hund af et rutineret og kærligt menneske 10.8 km
(2 anmeldelser)
"Super oplevelse. Anbefaler Anna til alle og benytter hende også gerne igen selv "
MichaelM
Anmeldelse af Michael
fra
399 kr.
/nat
Amir_Vet🧑‍⚕️A

6. Amir_Vet🧑‍⚕️

6.6 km
fra
400 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

6. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩6.6 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Amir was kind, attentive, and took great care of our dog Pancho. He kept us updated with messages and photos, which we really appreciated. Pancho came back happy and relaxed. "
KristinaK
Anmeldelse af Kristina
fra
400 kr.
/nat
TabindaT

7. Tabinda

11.8 km
fra
300 kr.
/nat
19 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Kærlig familie til glæde dyr

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
TabindaT

7. Tabinda

Kærlig familie til glæde dyr11.8 km
(19 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Fantastisk katte-sitter. Meget ansvarsfuld og virkelig dygtig til dyr. Min kat elsker at være hos hende. 😺"
IngridI
Anmeldelse af Ingrid
fra
300 kr.
/nat
MirkaM

8. Mirka

7.8 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

8. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks7.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Max is an energetic and somewhat cheeky Cocker Spaniel and he got all the exercise and love that he could handle during his week with Mirka and her family. We felt completely safe and confident leaving our dog with Mirka already from the first visit and throughout the week with frequent little updates and pictures. We can only give Mirka our strongest recommendation as a dog sitter. "
Klaus KrogK
Anmeldelse af Klaus Krog
fra
300 kr.
/nat
VanesaV

9. Vanesa

11.4 km
fra
400 kr.
/nat
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The loving petsitter you can trust !

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
VanesaV

9. Vanesa

The loving petsitter you can trust !11.4 km
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Vanessa and her daughter took care of our dog, Benni, for 4 days and it was a great experience. I was updated on a regular basis and it was clear, when I picked up Benni, that he had been taken care of very well. i warmly recommend Vanessa as your dog sitter."
MichaelM
Anmeldelse af Michael
fra
400 kr.
/nat
ZofiaZ

10. Zofia

8.6 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
ZofiaZ

10. Zofia

Caring cat lady seeks feline roomies 🐈‍⬛💕8.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en time
"Zofia took really good care of my cat, completely recommend! :) "
ElysaE
Anmeldelse af Elysa
fra
250 kr.
/nat
HannaH

11. Hanna

11.8 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Passionate vet student caring for all animals like family

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i går
HannaH

11. Hanna

Passionate vet student caring for all animals like family11.8 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i går
fra
400 kr.
/nat
MilleM

12. Mille

8.3 km
fra
500 kr.
/nat

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
MilleM

12. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg8.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
fra
500 kr.
/nat
EmilyE

13. Emily

6.9 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
EmilyE

13. Emily

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾6.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
500 kr.
/nat
JoyciJ

14. Joyci

6 km
fra
280 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JoyciJ

14. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.6 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
280 kr.
/nat
AlberteA

15. Alberte

10.5 km
fra
350 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
AlberteA

15. Alberte

10.5 km
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
350 kr.
/nat
MarieM

16. Marie

8.8 km
fra
400 kr.
/nat

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

16. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾8.8 km
fra
400 kr.
/nat
LisaL

17. Lisa

1.3 km
fra
280 kr.
/nat

Hundepasning tilbydes af hundeejer 🐶🩷

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Chow Chow Barbie
LisaL

17. Lisa

Hundepasning tilbydes af hundeejer 🐶🩷1.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Chow Chow Barbie
fra
280 kr.
/nat
MiaM

18. Mia

9.6 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

18. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov9.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Mia passede på vores Iggy i 4 dage og jeg tror han havde det fantastisk hos hende. Vi fik i hvert fald en glad og tilfreds hund hjem. Mia var også god til at sende os nogen billeder undervejs så vi var helt trygge 🥰 "
LynnL
Anmeldelse af Lynn
fra
400 kr.
/nat
JonathanJ

19. Jonathan

10.7 km
fra
550 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrelsker i Indre by og omegn 🦦

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
JonathanJ

19. Jonathan

Pålidelig dyrelsker i Indre by og omegn 🦦10.7 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Viggo har fået en ny bedste ven 🐶 og vi ville ikke tøve et sekund med at booke Jonathan igen. Dejligt at få små billeder og opdateringer dagligt og se hvor fint alt gik."
sandraS
Anmeldelse af sandra
fra
550 kr.
/nat
RaquelR

20. Raquel

10 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
RaquelR

20. Raquel

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️10 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
"Amazing pet sitters with so much love and attention to provide your pets. Highly recommend "
JamesJ
Anmeldelse af James
fra
300 kr.
/nat