1. Hundepasning med overnatning
  2. Frederiksberg

Hundepension, Frederiksberg

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SophieS

1. Sophie

2.8 km
fra
350 kr.
/nat
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

1. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜2.8 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Sophie was an amazing Catsitter and took good care of our kitty! Sent us lots of pictures and was quick to respond. "
JonasJ
Anmeldelse af Jonas
fra
350 kr.
/nat
SilviaS

2. Silvia

1.7 km
fra
700 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

SilviaS

2. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde1.7 km
(2 anmeldelser)
"Silvia er en ansvarsfuld dyresitter, som jeg er tryg ved at aflevere min hund til. Hunden Sigurd var også meget tilfreds. Susanne Simonsen"
SusanneS
Anmeldelse af Susanne
fra
700 kr.
/nat
loukiaL

3. loukia

1.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dogs > Humans 🥰

Senest aktiv 9 dage siden
loukiaL

3. loukia

Dogs > Humans 🥰1.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
"Tak for venlighed og god pasning"
MarthaM
Anmeldelse af Martha
fra
300 kr.
/nat
LunaL

4. Luna

3.3 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pasning med hjerte og omtanke

Svarer normalt inden for et par timer
LunaL

4. Luna

Pasning med hjerte og omtanke3.3 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
"Luna var virkelig sød og vores hund havde det dejligt hos hende⭐️"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
400 kr.
/nat
CeciliaC

5. Cecilia

3.9 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

5. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care3.9 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Cecilia is such a kind and positive person! Very attentive and always responded quickly to my messages even though my plans had to change many times. She showed understanding and always willing to assist! She has two lovely dogs as well which made my dog’s adjustment much smoother. I will definitely book her in the future and I cannot recommend her enough! "
GeorgeG
Anmeldelse af George
fra
400 kr.
/nat
FrederikkeF

6. Frederikke

3.1 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
FrederikkeF

6. Frederikke

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾3.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
450 kr.
/nat
TelimenaT

7. Telimena

2.7 km
fra
330 kr.
/nat
1 anmeldelse

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
TelimenaT

7. Telimena

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)2.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
"We were very happy with everything☺️"
AnthonyA
Anmeldelse af Anthony
fra
330 kr.
/nat
AgnieszkaA

8. Agnieszka

5.7 km
fra
500 kr.
/nat

Erfaren dyrepasser med egen internathund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i dag
AgnieszkaA

8. Agnieszka

Erfaren dyrepasser med egen internathund5.7 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i dag
fra
500 kr.
/nat
Alina BelénA

9. Alina Belén

2.7 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
Alina BelénA

9. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷2.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/nat
HannaH

10. Hanna

4 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Passionate vet student caring for all animals like family

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
HannaH

10. Hanna

Passionate vet student caring for all animals like family4 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
400 kr.
/nat
BeatriceB

11. Beatrice

5.8 km
fra
350 kr.
/nat

Can't wait to take care of your baby ♥️

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
BeatriceB

11. Beatrice

Can't wait to take care of your baby ♥️5.8 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/nat
AnastasiaA

12. Anastasia

1.4 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
AnastasiaA

12. Anastasia

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕1.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
IsabellaI

13. Isabella

1.6 km
fra
400 kr.
/nat

Sød og energisk dyreelsker💗 ❤️

Senest aktiv i går
IsabellaI

13. Isabella

Sød og energisk dyreelsker💗 ❤️1.6 km
Senest aktiv i går
fra
400 kr.
/nat
MilleM

14. Mille

0.3 km
fra
500 kr.
/nat

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
MilleM

14. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg0.3 km
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
fra
500 kr.
/nat
SandraS

15. Sandra

2.5 km
fra
300 kr.
/nat
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SandraS

15. Sandra

Smilende Sandra2.5 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/nat
JannikeJ

16. Jannike

1.9 km
fra
275 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
JannikeJ

16. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København1.9 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
fra
275 kr.
/nat
Julie KragelundJ

17. Julie Kragelund

3.1 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr!

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Julie KragelundJ

17. Julie Kragelund

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr! 3.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/nat
EmilyE

18. Emily

1.9 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
EmilyE

18. Emily

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾1.9 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
500 kr.
/nat
Anna MatildaA

19. Anna Matilda

3 km
fra
250 kr.
/nat

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
Anna MatildaA

19. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love3 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/nat
AlexanderA

20. Alexander

1.7 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
AlexanderA

20. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)1.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
400 kr.
/nat