1. Hundepasning med overnatning
  2. Farum

Hundepension, Farum

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SigneS

1. Signe

15.1 km
fra
325 kr.
/nat
5 anmeldelser

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SigneS

1. Signe

Kærlig pasning i hus med stor indhegnet have 🐾🌸15.1 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Meget tilfreds med kommunikationen og vil bestemt mene, at vores hund har haft det rigtigt godt, da han blev passet af Signe og familie…"
JanniJ
Anmeldelse af Janni
fra
325 kr.
/nat
JannickJ

2. Jannick

16.7 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

2. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro16.7 km
fra
500 kr.
/nat
MortenM

3. Morten

8.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

3. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning8.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været meget glade for at få vores hund passet hos Morten og familie og vil uden tvivl vende tilbage, når vi har brug for det. Tak for at passe utroligt godt på Delphi, imens vi var på ferie 🐾"
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
300 kr.
/nat
LauraL

4. Laura

16.8 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LauraL

4. Laura

23 årig hundeelsker16.8 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Alfie loved his stay with Laura. Laura was fantastic at caring for Alfie and was attentive to his little quirks :) I will be using Laura again next time! :)"
CallamC
Anmeldelse af Callam
fra
500 kr.
/nat
EmilieE

5. Emilie

16.3 km
fra
200 kr.
/nat

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

5. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care16.3 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/nat
VictóriaV

6. Victória

11.1 km
fra
320 kr.
/nat
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
VictóriaV

6. Victória

super sitter Dk 11.1 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Very professional, kind and friendly dog sitter. Our family felt very secure and informed and we will definitely reach out again. "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
320 kr.
/nat
ZoeZ

7. Zoe

12.9 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

7. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶12.9 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
VeronikaV

8. Veronika

15.9 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød.

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
VeronikaV

8. Veronika

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød. 15.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"En imødekommende familie hvor alle tog godt imod min hund. Var, inden jeg mødte familien, lidt bekymret for hvordan min lille prinsesse ville tage opholdet. Men efter at blive taget imod af familien, var jeg ikke i tvivl om, at det ville gå rigtig godt. Det var en glad hund jeg hentede, og det var tydeligt, at hun havde dannet relation til familien. Jeg kan kun anbefale familien som hunde passer. "
DinesD
Anmeldelse af Dines
fra
350 kr.
/nat
Philippa HonoréP

9. Philippa Honoré

18.1 km
fra
400 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad nordjysk hundepasser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
Philippa HonoréP

9. Philippa Honoré

Glad nordjysk hundepasser18.1 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"Vi har været rigtig glade for, at Philippa passede Nana ❤️ Hun var rigtig god til løbende at sende billeder og fortælle, hvordan Nana havde det, hvilket var meget trygt og rart. Nana fik nogle dejlige ture og masser af nus 😊 Philippa var desuden meget opmærksom på Nanas allergi og tog hensyn til den. Vi følte os trygge ved at have Nana hos hende og kan varmt anbefale Philippa til andre, der søger en omsorgsfuld og opmærksom hundepasser."
kathrineK
Anmeldelse af kathrine
fra
400 kr.
/nat
BeatrizB

10. Beatriz

17.6 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

10. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡17.6 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"We were really happy with how Beatriz looked after our husky Freki. Everything went smoothly and we would have no hesitation leaving Freki with Beatriz again."
OrsonO
Anmeldelse af Orson
fra
250 kr.
/nat
Andrei and GalinaA

11. Andrei and Galina

7 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
Andrei and GalinaA

11. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JosephineJ

12. Josephine

18.3 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
JosephineJ

12. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice18.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
"Loui var i de bedste hænder hos Josephine, og nød sit ophold i stor stil. Meget sød og tillidsfuld passer som helt klart vil blive booket igen 😊"
KatjaK
Anmeldelse af Katja
fra
250 kr.
/nat
SophiaS

13. Sophia

7.7 km
fra
350 kr.
/nat

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SophiaS

13. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞7.7 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
350 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

14. Josephine og Rasmus

11.4 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
Josephine og RasmusJ

14. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser11.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
RikkeR

15. Rikke

17.5 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Dyreelsker tilbyder pasning i Fredensborg!

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
RikkeR

15. Rikke

Dyreelsker tilbyder pasning i Fredensborg!17.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/nat
LibbyL

16. Libby

17.1 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

16. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶17.1 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Libby was a great choice to take care of our little dog for the first time. He felt comfortable and had a great time! She is super caring. We will definitely use her services again ☺️"
GuilhermeG
Anmeldelse af Guilherme
fra
250 kr.
/nat
LoneL

17. Lone

10.1 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og pålidelig hundepasser

Svarer normalt inden for en dag
LoneL

17. Lone

Tryg og pålidelig hundepasser 10.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
SophieS

18. Sophie

16.5 km
fra
350 kr.
/nat
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

18. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜16.5 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Sophie was an amazing Catsitter and took good care of our kitty! Sent us lots of pictures and was quick to respond. "
JonasJ
Anmeldelse af Jonas
fra
350 kr.
/nat
SilviaS

19. Silvia

16.4 km
fra
700 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

SilviaS

19. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde16.4 km
(2 anmeldelser)
"Silvia er en ansvarsfuld dyresitter, som jeg er tryg ved at aflevere min hund til. Hunden Sigurd var også meget tilfreds. Susanne Simonsen"
SusanneS
Anmeldelse af Susanne
fra
700 kr.
/nat
loukiaL

20. loukia

18.9 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dogs > Humans 🥰

Senest aktiv 8 dage siden
loukiaL

20. loukia

Dogs > Humans 🥰18.9 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 8 dage siden
"Tak for venlighed og god pasning"
MarthaM
Anmeldelse af Martha
fra
300 kr.
/nat