1. Hundepasning med overnatning
  2. Farum

Hundepension, Farum

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SofiaS

1. Sofia

18.2 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Flexible dog sitter that has a chihuahua

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
SofiaS

1. Sofia

Ny dyrepasser
Flexible dog sitter that has a chihuahua 18.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
250 kr.
/nat
EmmaE

2. Emma

10.9 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
EmmaE

2. Emma

Ny dyrepasser
🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮10.9 km
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
LucianaL

3. Luciana

18.3 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
LucianaL

3. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter18.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
EkaterinaE

4. Ekaterina

18.4 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
EkaterinaE

4. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro18.4 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
250 kr.
/nat
VibekeV

5. Vibeke

10.2 km
fra
160 kr.
/nat
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
VibekeV

5. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov10.2 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
160 kr.
/nat
CanC

6. Can

11.8 km
fra
275 kr.
/nat
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

Golden retriever dad; active and home most of the day

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
CanC

6. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day11.8 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
fra
275 kr.
/nat
Anne Cathrine (Trine)A

7. Anne Cathrine (Trine)

12 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg hundepasning med kærlighed, leg og erfaring ♥️

Senest aktiv i dag
Anne Cathrine (Trine)A

7. Anne Cathrine (Trine)

Tryg hundepasning med kærlighed, leg og erfaring ♥️12 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
"Anne Cathrine og hendes familie var meget omsorgsfuld over for vores 10 år gamle storpuddel. De tog meget fint imod hunden og ved hjælp af klap og nus, opbyggede de meget hurtigt et tillidsforhold til hunden.De gav os løbende meldinger samt billeder af, hvordan vores hund trivedes. Det var en fantastisk pasning af vores hund, og vi glæder os til endnu en pasning af vores hund. Vore varmeste anbefalinger Kirsten Knutzen "
kirstenK
Anmeldelse af kirsten
fra
250 kr.
/nat
PäiviP

8. Päivi

19.8 km
fra
200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
PäiviP

8. Päivi

Your pet is always my number 1 priority19.8 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
"Päivi er den sødeste mest tålmodige hundepasser! Hun passede vores hund i 5 dage. Kæmpe anbefaling fra os! "
MajkenM
Anmeldelse af Majken
fra
200 kr.
/nat
AmeliaA

9. Amelia

16.1 km
fra
300 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
AmeliaA

9. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser16.1 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
300 kr.
/nat
ZhengZ

10. Zheng

8.2 km
fra
175 kr.
/nat
33 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

A Family-Run Boutique Cat Hotel & Customized Home Visits

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
ZhengZ

10. Zheng

A Family-Run Boutique Cat Hotel & Customized Home Visits8.2 km
(33 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Zheng and her family are absolutely amazing and their boutique cat hotel is such a wonderful place for cats. 🤩 Zheng is great with all kinds of cats, and made my cat feel safe and happy all along. I got a lengthy report every evening with pictures so I could follow my cat’s progress. I would have given 6 stars if I could. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"
IngridI
Anmeldelse af Ingrid
fra
175 kr.
/nat
MartinM

11. Martin

7.8 km
fra
300 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i går
MartinM

11. Martin

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.7.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i går
"Meget tilfreds med Nulles ophold hos Martin og hans familie. Fik daglig opdatering med billeder og er helt tryg med at kunne aflevere Nulle til Martin næste gang vi har brug for pasning. God have og omgivelser til gåturer."
PeterP
Anmeldelse af Peter
fra
300 kr.
/nat
LouiseL

12. Louise

16 km
fra
250 kr.
/nat
11 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i dag
LouiseL

12. Louise

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶16 km
(11 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i dag
"Louise og hendes 2 piger virkede som rigtigt søde og omsorgsfulde mennesker, og vi fik en glad hund hjem efter 4 overnatninger. Kommunikationen fungerede fint, og vi var trygge ved at overlade vores dejlige hund hos Louise og hendes familie. Ekstra bonus var, at de havde 2 små hunde selv, som var dejlig hygge og leg for vores hund!"
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
250 kr.
/nat
BetinaB

13. Betina

11.2 km
fra
340 kr.
/nat
13 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hjerterum

Senest booket 11 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
BetinaB

13. Betina

Hjerterum 11.2 km
(13 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 11 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
"Hos Betina blev vores lille Lia mødt af hjertevarme og tryghed. Lia er en frygtsom hund, der er bange for alt nyt også mennesker, hun ikke kender, så hun er ikke nem at passe for andre. Men hos Betina og Peder, med deres rolige natur og åbenbare hundekendskab, blev Lia hurtigt tryg og fortrolig med sine nye passere. Betina og Peders to små rolige hunde var meget imødekommende og accepterede straks Lia som ’med i flokken’. Vi fik billeder og beskeder undervejs med bl.a. en tryg Lia på skødet af Betina, - lidt fantastisk for os, at Lia så hurtigt var faldet til. Det bliver bestemt ikke sidste gang vi booker pasning af Lia hos Betina og Peder. "
AnetteA
Anmeldelse af Anette
fra
340 kr.
/nat
IrinaI

14. Irina

16.3 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
IrinaI

14. Irina

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig16.3 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Irina spent one week with our dog so we had a very nice first talk to meet and learn about each other. What we liked most while our dog was at her place was the update on his daily routine with pictures and videos. The location is also really good with a garden and park near by. "
AlineA
Anmeldelse af Aline
fra
250 kr.
/nat
KristelK

15. Kristel

17.8 km
fra
275 kr.
/nat
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i dag
KristelK

15. Kristel

Dream vacation home for your pet17.8 km
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i dag
"kristel is such a sweet and caring dogsitter! she fits her day to make sure my dog had the best time ever. will definitely use again "
KatjaK
Anmeldelse af Katja
fra
275 kr.
/nat
MalinM

16. Malin

12.9 km
fra
250 kr.
/nat

Erfaren hundepasser og aktiv studerende

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
MalinM

16. Malin

Erfaren hundepasser og aktiv studerende 12.9 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
PetraP

17. Petra

18.9 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
PetraP

17. Petra

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹18.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
"Petra passede vores 6-årige Corgi i lidt over en uge, og det var simpelthen så gnidningsfrit. Det var tydeligt at Petra har en oprigtig interesse i, og forstår sig på, at passe dyr - ud fra de løbende opdateringer og hundens efterfølgende humør at bedømme, så har han i hvert fald nydt det til det fulde. Varm anbefaling herfra"
EmilE
Anmeldelse af Emil
fra
250 kr.
/nat
ElizabethE

18. Elizabeth

12.1 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
ElizabethE

18. Elizabeth

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde12.1 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
"Har aldrig været så tryg ved at tage på ferie uden vores hund. virkelig de sødeste mennesker og hund. Vores hund elskede at være hos dem. Håber på at de kan passe vores hund igen. Kan kun anbefales🌸💗"
Emily Ayu PutriE
Anmeldelse af Emily Ayu Putri
fra
300 kr.
/nat
AlejandraA

19. Alejandra

18.5 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet i går
AlejandraA

19. Alejandra

Active International Couple:A Warm, Loving Home for Your Pet18.5 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet i går
"Alejandra was amazing and we’re so glad we chose her to watch our dog! We were updated often with cute pictures where you could see that both her and our dog were having the greatest time. Please don’t book her so she is available when we need her - except if you want your dog to have the greatest time🩷"
MieM
Anmeldelse af Mie
fra
250 kr.
/nat
AlberteA

20. Alberte

18.5 km
fra
285 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

20. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 18.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi har været så glade for pasningen. Vi fik mange opdateringer og følte os helt trygge ved det!"
sofieS
Anmeldelse af sofie
fra
285 kr.
/nat

Hvorfor vælge hundepasning med overnatning?

Book hundepasning i Farum hos 5-stjernede hundesittere. En sød familie tager sig kærligt af dit kæledyr i deres eget hjem.

Dyreejere booker pasning med overnatning i Farum på Pawshake. Over 977 dyreejere i Farum har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.