1. Hundepasning med overnatning
  2. Dragør

Hundepension, Dragør

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LibbyL

1. Libby

13.3 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

1. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶13.3 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Libby was a great choice to take care of our little dog for the first time. He felt comfortable and had a great time! She is super caring. We will definitely use her services again ☺️"
GuilhermeG
Anmeldelse af Guilherme
fra
250 kr.
/nat
SophieS

2. Sophie

14.1 km
fra
350 kr.
/nat
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

2. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜14.1 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Sophie was an amazing Catsitter and took good care of our kitty! Sent us lots of pictures and was quick to respond. "
JonasJ
Anmeldelse af Jonas
fra
350 kr.
/nat
SilviaS

3. Silvia

14.2 km
fra
700 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

SilviaS

3. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde14.2 km
(2 anmeldelser)
"Silvia er en ansvarsfuld dyresitter, som jeg er tryg ved at aflevere min hund til. Hunden Sigurd var også meget tilfreds. Susanne Simonsen"
SusanneS
Anmeldelse af Susanne
fra
700 kr.
/nat
loukiaL

4. loukia

11.5 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dogs > Humans 🥰

Senest aktiv 9 dage siden
loukiaL

4. loukia

Dogs > Humans 🥰11.5 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
"Tak for venlighed og god pasning"
MarthaM
Anmeldelse af Martha
fra
300 kr.
/nat
LunaL

5. Luna

10.5 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pasning med hjerte og omtanke

Svarer normalt inden for et par timer
LunaL

5. Luna

Pasning med hjerte og omtanke10.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
"Luna var virkelig sød og vores hund havde det dejligt hos hende⭐️"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
400 kr.
/nat
CeciliaC

6. Cecilia

9.2 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

6. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care9.2 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Cecilia is such a kind and positive person! Very attentive and always responded quickly to my messages even though my plans had to change many times. She showed understanding and always willing to assist! She has two lovely dogs as well which made my dog’s adjustment much smoother. I will definitely book her in the future and I cannot recommend her enough! "
GeorgeG
Anmeldelse af George
fra
400 kr.
/nat
FrederikkeF

7. Frederikke

12.5 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
FrederikkeF

7. Frederikke

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾12.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
450 kr.
/nat
TelimenaT

8. Telimena

14.8 km
fra
330 kr.
/nat
1 anmeldelse

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
TelimenaT

8. Telimena

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)14.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
"We were very happy with everything☺️"
AnthonyA
Anmeldelse af Anthony
fra
330 kr.
/nat
AgnieszkaA

9. Agnieszka

8.5 km
fra
500 kr.
/nat

Erfaren dyrepasser med egen internathund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i dag
AgnieszkaA

9. Agnieszka

Erfaren dyrepasser med egen internathund8.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i dag
fra
500 kr.
/nat
Alina BelénA

10. Alina Belén

12.9 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
Alina BelénA

10. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷12.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/nat
HannaH

11. Hanna

9.7 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Passionate vet student caring for all animals like family

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
HannaH

11. Hanna

Passionate vet student caring for all animals like family9.7 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
400 kr.
/nat
BeatriceB

12. Beatrice

7 km
fra
350 kr.
/nat

Can't wait to take care of your baby ♥️

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
BeatriceB

12. Beatrice

Can't wait to take care of your baby ♥️7 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/nat
AnastasiaA

13. Anastasia

11.3 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
AnastasiaA

13. Anastasia

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕11.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
IsabellaI

14. Isabella

11.1 km
fra
400 kr.
/nat

Sød og energisk dyreelsker💗 ❤️

Senest aktiv i går
IsabellaI

14. Isabella

Sød og energisk dyreelsker💗 ❤️11.1 km
Senest aktiv i går
fra
400 kr.
/nat
MilleM

15. Mille

12.8 km
fra
500 kr.
/nat

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
MilleM

15. Mille

Omsorgsfuld og fleksibel studerende på Frederiksberg12.8 km
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
fra
500 kr.
/nat
SandraS

16. Sandra

14 km
fra
300 kr.
/nat
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SandraS

16. Sandra

Smilende Sandra14 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/nat
JannikeJ

17. Jannike

13.4 km
fra
275 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
JannikeJ

17. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København13.4 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
fra
275 kr.
/nat
Julie KragelundJ

18. Julie Kragelund

14.6 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr!

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Julie KragelundJ

18. Julie Kragelund

Veterinærmedicin studerende der elsker dyr! 14.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
300 kr.
/nat
EmilyE

19. Emily

12.3 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
EmilyE

19. Emily

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾12.3 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
500 kr.
/nat
LindaL

20. Linda

5.7 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dog-Loving Couple with Home with garden by Amager Fælled

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
LindaL

20. Linda

Dog-Loving Couple with Home with garden by Amager Fælled5.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
400 kr.
/nat