1. Hundepasning med overnatning
  2. Ballerup

Hundepension, Ballerup

Din hund overnatter hjemme hos en hundepasser

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
BeatrizB

1. Beatriz

12.1 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

1. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡12.1 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"We were really happy with how Beatriz looked after our husky Freki. Everything went smoothly and we would have no hesitation leaving Freki with Beatriz again."
OrsonO
Anmeldelse af Orson
fra
250 kr.
/nat
irisI

2. iris

11.1 km
fra
285 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
irisI

2. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands11.1 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
"Couldnt have asked for more, Frede was treated perfectly. I would recommend Iris anytime to take care of your pet!"
H.C.H
Anmeldelse af H.C.
fra
285 kr.
/nat
Andrei and GalinaA

3. Andrei and Galina

11.1 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
Andrei and GalinaA

3. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.11.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JosephineJ

4. Josephine

10.4 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyrelæge-studerenes pasningsservice

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JosephineJ

4. Josephine

Dyrelæge-studerenes pasningsservice10.4 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Loui var i de bedste hænder hos Josephine, og nød sit ophold i stor stil. Meget sød og tillidsfuld passer som helt klart vil blive booket igen 😊"
KatjaK
Anmeldelse af Katja
fra
250 kr.
/nat
SophiaS

5. Sophia

13.4 km
fra
350 kr.
/nat

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SophiaS

5. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞13.4 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/nat
MariaM

6. Maria

12.3 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

6. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer12.3 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
"Maria passede vores lidt forsigtig curly coated retriever i et døgn. Maria var god til at skabe kontakt ved aflevering og det var tydeligt at hunden var glad for Maria da vi hentede hende igen. Alt gik glat og problemfrit! :) "
BenjaminB
Anmeldelse af Benjamin
fra
500 kr.
/nat
Josephine og RasmusJ

7. Josephine og Rasmus

4.9 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

7. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser4.9 km
(2 anmeldelser)
"Søde og venlige. Og ikke mindst: min noget reserverede hund faldt godt til. Vil bestemt gerne bruge dem igen"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
LibbyL

8. Libby

11.5 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

8. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶11.5 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Libby was a great choice to take care of our little dog for the first time. He felt comfortable and had a great time! She is super caring. We will definitely use her services again ☺️"
GuilhermeG
Anmeldelse af Guilherme
fra
250 kr.
/nat
LoneL

9. Lone

7.7 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og pålidelig hundepasser

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
LoneL

9. Lone

Tryg og pålidelig hundepasser 7.7 km
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
SilviaS

10. Silvia

10.2 km - Frederiksberg
fra
700 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

10. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde10.2 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
"Silvia er en ansvarsfuld dyresitter, som jeg er tryg ved at aflevere min hund til. Hunden Sigurd var også meget tilfreds. Susanne Simonsen"
SusanneS
Anmeldelse af Susanne
fra
700 kr.
/nat
loukiaL

11. loukia

13.5 km - Frederiksberg
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dogs > Humans 🥰

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
loukiaL

11. loukia

Dogs > Humans 🥰13.5 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
"Tak for venlighed og god pasning"
MarthaM
Anmeldelse af Martha
fra
300 kr.
/nat
LunaL

12. Luna

13.5 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pasning med hjerte og omtanke

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LunaL

12. Luna

Pasning med hjerte og omtanke13.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Luna var virkelig sød og vores hund havde det dejligt hos hende⭐️"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
400 kr.
/nat
FrederikkeF

13. Frederikke

13.8 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
FrederikkeF

13. Frederikke

Erfaren og omsorgsfuld dyrlægestuderende til dit dyr 🐾13.8 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
450 kr.
/nat
TelimenaT

14. Telimena

9.3 km
fra
330 kr.
/nat
1 anmeldelse

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
TelimenaT

14. Telimena

Telimena and Moka the dog - welcome to our house :)9.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"We were very happy with everything☺️"
AnthonyA
Anmeldelse af Anthony
fra
330 kr.
/nat
MaleneM

15. Malene

10.3 km
fra
400 kr.
/nat

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
MaleneM

15. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr10.3 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
fra
400 kr.
/nat
Anna MatildaA

16. Anna Matilda

9 km
fra
250 kr.
/nat

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
Anna MatildaA

16. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love9 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
KarinaK

17. Karina

10.9 km
fra
500 kr.
/nat

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
KarinaK

17. Karina

Professionel og kærlig hundeluftning og hundepasning10.9 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
BuketB

18. Buket

11.2 km
fra
370 kr.
/nat

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
BuketB

18. Buket

Kærlig og pålidelig dyrepasser, Vallensbæk 11.2 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
370 kr.
/nat
AlissaA

19. Alissa

7.5 km
fra
350 kr.
/nat

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AlissaA

19. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾7.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
Juliana MariaJ

20. Juliana Maria

3 km
fra
250 kr.
/nat

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Juliana MariaJ

20. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 3 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat