1. Hundelufter
  2. Taastrup

Hundeluftning, Taastrup

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JulianaJ

1. Juliana

1 km
fra
100 kr.
/gåtur
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JulianaJ

1. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter1 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
"Juliana is super friendly, punctual and good with our dog. Will definitely use her again. "
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
100 kr.
/gåtur
PernilleP

2. Pernille

4.8 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
PernilleP

2. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕4.8 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
"She was great with our dog! Would recommend "
MckynzieM
Anmeldelse af Mckynzie
fra
125 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
irisI

3. iris

1.1 km
fra
125 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

3. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands1.1 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Iris was amazing with our cockapoo. She came for a visit before hand to meet him and he loved her straight away. Her communication was great throughout the booking and she gave me updates of what they had been up to I clung lots of pictures. I would 100% recommend her for your pets! Thank you Iris 🥰"
MiaM
Anmeldelse af Mia
fra
125 kr.
/gåtur
blankaB

4. blanka

5.9 km
fra
200 kr.
/gåtur
60 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Dyreparadis

Svarer normalt inden for et par timer
blankaB

4. blanka

Dyreparadis5.9 km
(60 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Blanka er en dygtig og samvittighedsfuld hundelufter, som tog sig godt af vores to hunde i den uge jeg var bortrejst og hvor min hustru havde behov for hjælp med gåture til hundene. Jeg kan varmt anbefale Blanka til andre. "
RobertR
Anmeldelse af Robert
fra
200 kr.
/gåtur
IrinaI

5. Irina

0.2 km
fra
120 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Your perfect sitter!

Senest aktiv 2 dage siden
IrinaI

5. Irina

Your perfect sitter!0.2 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 2 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
PaulinaP

6. Paulina

3.8 km
fra
125 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulinaP

6. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾3.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
VictoriaV

7. Victoria

5 km
fra
140 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

7. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
140 kr.
/gåtur
AndrezaA

8. Andreza

1.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

8. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven1.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
CatrineC

9. Catrine

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlig og pålidelig dyreven klar🐾

Svarer normalt inden for en dag
CatrineC

9. Catrine

Kærlig og pålidelig dyreven klar🐾2.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
Camilla SeierC

10. Camilla Seier

0.9 km
fra
180 kr.
/gåtur

Passer katte, smådyr og går tur med hunden.

Bor sammen med 2 katte
Camilla SeierC

10. Camilla Seier

Passer katte, smådyr og går tur med hunden. 0.9 km
Bor sammen med 2 katte
fra
180 kr.
/gåtur
aggelikiA

11. aggeliki

4.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Loving care for your pets while you’re away

Bor sammen med 1 kat
aggelikiA

11. aggeliki

Loving care for your pets while you’re away4.1 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Taastrup. En pålidelig hundelufter i Taastrup holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Taastrup på Pawshake. Over 1424 dyreejere i Taastrup har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.