1. Hundelufter
  2. Tårnby

Hundeluftning, Tårnby

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MatildeM

1. Matilde

5.9 km
fra
120 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring, Reliable & Experienced with Dogs and Cats

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
MatildeM

1. Matilde

Caring, Reliable & Experienced with Dogs and Cats5.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
IlariaI

2. Ilaria

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring

Svarer normalt inden for en dag
IlariaI

2. Ilaria

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring4.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
IsabelaI

3. Isabela

5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Experienced Cat Owner & Reliable Dog Walker

IsabelaI

3. Isabela

Experienced Cat Owner & Reliable Dog Walker5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
MarieM

4. Marie

5.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

🌿 Walks, cuddles & care for your furry friends

Bor sammen med 1 kat
MarieM

4. Marie

🌿 Walks, cuddles & care for your furry friends5.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
RenéeR

5. Renée

5.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Trusted Pet Care, Endless Love & Plenty of Cuddles

RenéeR

5. Renée

Trusted Pet Care, Endless Love & Plenty of Cuddles5.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
SarahS

6. Sarah

5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

Dyr er venner. Glad for at hjælpe!

Bor sammen med 1 kat
SarahS

6. Sarah

Dyr er venner. Glad for at hjælpe! 5.4 km
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/gåtur
gabrielaG

7. gabriela

4.1 km
fra
130 kr.
/gåtur

Experienced international pet sitter loves caring for pets

gabrielaG

7. gabriela

Experienced international pet sitter loves caring for pets4.1 km
fra
130 kr.
/gåtur
MirandaM

8. Miranda

6 km - København
fra
120 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

Reliable Pet Sitter & Dog Walker

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv i går
MirandaM

8. Miranda

Reliable Pet Sitter & Dog Walker6 km - København
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv i går
fra
120 kr.
/gåtur
AstridA

9. Astrid

4.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Kærlig dyrepasser med hjerte for dyr med særlige behov

Svarer normalt inden for en dag
AstridA

9. Astrid

Kærlig dyrepasser med hjerte for dyr med særlige behov4.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Astrid har hjulpet os med vores lille Tiko, en dansk-svensk gårdhund på 8 måneder. Tiko er et energibundt, men det har ikke afskrækket Astrid. Hun har 5 dage i træk taget en tørn med eftermiddagsturen, når jeg har været på kursus om dagen. Og Tiko har været glad og træt, når jeg er kommet hjem. Varm, varmere, varmeste anbefaling fra os, vi har været så glade for Astrids hjælp 😘 "
SisseS
Anmeldelse af Sisse
fra
150 kr.
/gåtur
LydiaL

10. Lydia

5.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal loving Yoga teacher with plenty of time

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LydiaL

10. Lydia

Animal loving Yoga teacher with plenty of time5.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Lydia was a wonderful match for our dog, Skywalker. She connected with him very quickly and showed exactly the right balance of patience, confidence, and care. Sky can be a bit of a handful when meeting someone for the first time, but Lydia handled him with ease and made him feel comfortable from the start. We would happily recommend her to anyone looking for a reliable and caring dog sitter."
Daniel CharluckD
Anmeldelse af Daniel Charluck
fra
100 kr.
/gåtur
DonnachaD

11. Donnacha

6 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DonnachaD

11. Donnacha

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️ 6 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LauraL

12. Laura

4.2 km - København
fra
150 kr.
/gåtur
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Happy, patient, and ready for tail wags and furry cuddles!

Svarer normalt inden for et par timer
LauraL

12. Laura

Happy, patient, and ready for tail wags and furry cuddles!4.2 km - København
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Laura has been a very patient and loving walker for my nervous and sometimes difficult dog these past few weeks. I highly recommend her!"
MeganM
Anmeldelse af Megan
fra
150 kr.
/gåtur
GuadalupeG

13. Guadalupe

5.9 km - København
fra
100 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
GuadalupeG

13. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter5.9 km - København
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Guadalupe was punctual, easy to communicate and really good with my little dog. I'll book her again (:"
BrendaB
Anmeldelse af Brenda
fra
100 kr.
/gåtur
EmmaE

14. Emma

5.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your Pet's New Best Friend...besides You, Selvfølgelig ;)

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Chihuahua Griffey
EmmaE

14. Emma

Your Pet's New Best Friend...besides You, Selvfølgelig ;)5.4 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Chihuahua Griffey
"Emma har været rigtig god og tydelig i sin kommunikation. Vi vil helt sikkert benytte os af hende igen næste gang, vi får brug for en pålidelig hundelufter:) "
KatrineK
Anmeldelse af Katrine
fra
100 kr.
/gåtur
ShaghayeghS

15. Shaghayegh

5.4 km - København
fra
200 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

29 årig livsglad dyrepasser🥰

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en time
ShaghayeghS

15. Shaghayegh

29 årig livsglad dyrepasser🥰5.4 km - København
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/gåtur
AliceA

16. Alice

5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Caring animal lover ready to help 🐾

AliceA

16. Alice

Caring animal lover ready to help 🐾5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
OliwiaO

17. Oliwia

5.4 km
fra
125 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Caring pet owner to look after your furbaby anytime 🐾

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
OliwiaO

17. Oliwia

Caring pet owner to look after your furbaby anytime 🐾5.4 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
fra
125 kr.
/gåtur
BenedettaB

18. Benedetta

4.3 km - København
fra
100 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Looking for some new pet friends 🤗

Svarer normalt inden for en time
BenedettaB

18. Benedetta

Looking for some new pet friends 🤗4.3 km - København
(12 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Benedetta was very reliable and understanding, and good with Luna. I definitely recommend her"
ChrisC
Anmeldelse af Chris
fra
100 kr.
/gåtur
GerardG

19. Gerard

3.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Petlover her for at passe dit kæledyr i Kastrup

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
GerardG

19. Gerard

Petlover her for at passe dit kæledyr i Kastrup3.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
"Gerard is a lovely guy - and it was very clear that he and Murphy got along great. Gerard has a background/earlier life-history of caring for animals... and it shows. I would highly recommend him to mind/walk your dog (and he also has a few cats and chickens at his home!). "
EoinE
Anmeldelse af Eoin
fra
100 kr.
/gåtur
BeatriceB

20. Beatrice

5.2 km
fra
140 kr.
/gåtur
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Walks,cuddles& care, from one fur parent to another 🐾

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
BeatriceB

20. Beatrice

Walks,cuddles& care, from one fur parent to another 🐾5.2 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Beatrice has been walking my labrador several times a week and I couldn’t be happier. She’s always on time, communicates clearly and sends photos from every walk, which is such a nice thing to get in the middle of a workday. Highly recommended!"
HaraldH
Anmeldelse af Harald
fra
140 kr.
/gåtur