1. Hundelufter
  2. Rødovre

Hundeluftning, Rødovre

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LorenaL

1. Lorena

5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

1. Lorena

A Colombian that love animals!5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
SiljeS

2. Silje

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷

SiljeS

2. Silje

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
WeronikaW

3. Weronika

4.4 km
fra
200 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

3. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 4.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
BeatrizB

4. Beatriz

5.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

4. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡5.4 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
BrunoB

5. Bruno

5.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

5. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines5.2 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
SriS

6. Sri

4.7 km
fra
250 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

6. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️4.7 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/gåtur
JeanetteJ

7. Jeanette

4.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Tilbyder luftning, pleje og leg🐕🐈‍⬛🐇

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
JeanetteJ

7. Jeanette

Tilbyder luftning, pleje og leg🐕🐈‍⬛🐇4.3 km
(3 anmeldelser)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
MiaoM

8. Miao

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family

MiaoM

8. Miao

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family 5.1 km
(1 anmeldelse)
fra
100 kr.
/gåtur
AxelA

9. Axel

5.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

9. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs5.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
Agostina & HernanA

10. Agostina & Hernan

1.5 km
fra
250 kr.
/gåtur

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

10. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters1.5 km
fra
250 kr.
/gåtur
MilleM

11. Mille

4.5 km
fra
150 kr.
/gåtur

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

11. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr4.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
SuelaS

12. Suela

5.4 km
fra
120 kr.
/gåtur

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

12. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!5.4 km
fra
120 kr.
/gåtur
FrederikF

13. Frederik

3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Gåture søges – kærlighed garanteres

FrederikF

13. Frederik

Gåture søges – kærlighed garanteres3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Margrethe MayM

14. Margrethe May

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

14. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
ClaraC

15. Clara

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

15. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶4.9 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
100 kr.
/gåtur
KataK

16. Kata

5.1 km
fra
150 kr.
/gåtur

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

16. Kata

Your pup’s new best friend 🐾5.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
CarolineC

17. Caroline

0.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

26-årig dyreelsker savner firbenet selskab

CarolineC

17. Caroline

26-årig dyreelsker savner firbenet selskab0.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
NikolaiN

18. Nikolai

5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

reliable, fun, caring and ready to exercise your dog :)

NikolaiN

18. Nikolai

reliable, fun, caring and ready to exercise your dog :)5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
ZichanZ

19. Zichan

5.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

A caring cat owner

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ZichanZ

19. Zichan

A caring cat owner5.3 km
(4 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/gåtur