1. Hundelufter
  2. Lystrup

Hundeluftning, Lystrup

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CosminaC

1. Cosmina

4.9 km
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

walks, playtime & cuddles

Senest aktiv i går
CosminaC

1. Cosmina

Ny dyrepasser
walks, playtime & cuddles 4.9 km
Senest aktiv i går
fra
130 kr.
/gåtur
CaitlanC

2. Caitlan

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

Venlig hundelufter

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
CaitlanC

2. Caitlan

Venlig hundelufter2.8 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
fra
100 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
JacobJ

3. Jacob

4.1 km
fra
139 kr.
/gåtur
46 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

Jacobs Dyrepasning

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
JacobJ

3. Jacob

Jacobs Dyrepasning4.1 km
(46 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Jacob is a natural with pets 👌"
VincentV
Anmeldelse af Vincent
fra
139 kr.
/gåtur
LauraL

4. Laura

4.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i dag
LauraL

4. Laura

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert4.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
Stephanie LiamS

5. Stephanie Liam

4.5 km
fra
124 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

5. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser4.5 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"God kommunikation med dyrene "
SabrinaS
Anmeldelse af Sabrina
fra
124 kr.
/gåtur
SolveigS

6. Solveig

2.3 km
fra
200 kr.
/gåtur
27 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SolveigS

6. Solveig

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊2.3 km
(27 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/gåtur
AngelA

7. Angel

3.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en time
AngelA

7. Angel

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter3.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en time
fra
100 kr.
/gåtur
AsalA

8. Asal

2.7 km
fra
200 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Where Dogs and Cats are Family

Senest booket i dag
Senest kontaktet i dag
AsalA

8. Asal

Where Dogs and Cats are Family2.7 km
(4 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket i dag
Senest kontaktet i dag
fra
200 kr.
/gåtur
LouiseL

9. Louise

5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
LouiseL

9. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶5.9 km
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
fra
100 kr.
/gåtur
MélanieM

10. Mélanie

3.9 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
MélanieM

10. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter3.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
MarianaM

11. Mariana

0.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
5 anmeldelser

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊

Senest aktiv i går
Bor sammen med 2 hunde
MarianaM

11. Mariana

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊0.2 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Bor sammen med 2 hunde
fra
100 kr.
/gåtur
LuisL

12. Luis

4.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LuisL

12. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad4.8 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LucaL

13. Luca

3.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

caring for your furry friends like they're my own ☺️

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 katte
LucaL

13. Luca

caring for your furry friends like they're my own ☺️3.2 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 katte
fra
100 kr.
/gåtur
KathrineK

14. Kathrine

5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Frisk, smilende og pålidelig dyrepasser

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
KathrineK

14. Kathrine

Frisk, smilende og pålidelig dyrepasser5.4 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/gåtur
SergioS

15. Sergio

4.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 6 dage siden
SergioS

15. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov4.6 km
Senest aktiv 6 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
CecilieC

16. Cecilie

4.7 km
fra
200 kr.
/gåtur

Erfaren og kærlig hundepasser

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
CecilieC

16. Cecilie

Erfaren og kærlig hundepasser 4.7 km
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
200 kr.
/gåtur
EmilieE

17. Emilie

4.2 km
fra
100 kr.
/gåtur

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
EmilieE

17. Emilie

🐾 Trofast dyrepasser lige her🙋‍♀️ 4.2 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LeaL

18. Lea

5.1 km
fra
170 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
LeaL

18. Lea

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳5.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
170 kr.
/gåtur
ShanshanS

19. Shanshan

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov

Senest aktiv 10 dage siden
ShanshanS

19. Shanshan

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov4.7 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
JulieJ

20. Julie

4.1 km
fra
115 kr.
/gåtur
6 anmeldelser

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
JulieJ

20. Julie

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎4.1 km
(6 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
115 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Lystrup. En pålidelig hundelufter i Lystrup holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Lystrup på Pawshake. Over 416 dyreejere i Lystrup har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.