1. Hundelufter
  2. Kongens Lyngby

Hundeluftning, Kongens Lyngby

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
VibekeV

1. Vibeke

1.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
VibekeV

1. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov1.7 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
NahyungN

2. Nahyung

2.6 km
fra
125 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Caring dog walker who loves spending time with pets

Senest aktiv 2 dage siden
NahyungN

2. Nahyung

Ny dyrepasser
Caring dog walker who loves spending time with pets2.6 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AmeliaA

3. Amelia

4.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
AmeliaA

3. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser4.5 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Jan PawcareJ

4. Jan Pawcare

2.3 km
fra
185 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

4. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem2.3 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Jan har hjulpet med at lufte min fasters hund som godt kan være lidt sky overfor fremmede. Det er gået rigtig godt, og der har løbende været en rigtig god kommunikation."
Mia BienerM
Anmeldelse af Mia Biener
fra
185 kr.
/gåtur
AmandaA

5. Amanda

3.2 km
fra
180 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
AmandaA

5. Amanda

Erfaren hundepasser3.2 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
"Amanda er en sød og pålidelig hundepasser, som har passet og luftet min hund, når jeg har brug for det. Hun er altid til rådighed og min hund er meget glad for hende. Det giver mig ro på når jeg f.eks. skal ud at rejse eller lign. "
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
180 kr.
/gåtur
MetteM

6. Mette

1.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
MetteM

6. Mette

Din hunds nye bedste ven. 1.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
Juan MaJ

7. Juan Ma

2.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Senest aktiv 2 dage siden
Juan MaJ

7. Juan Ma

Ny dyrepasser
2.6 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
NurulN

8. Nurul

5.8 km
fra
400 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

8. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸5.8 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Very good dog sitting 🐕‍🦺🦮"
Karina ElverK
Anmeldelse af Karina Elver
fra
400 kr.
/gåtur
JesperJ

9. Jesper

3.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
JesperJ

9. Jesper

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱3.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Alt var "plug and play" med Jesper; super competent og erfaren."
LotteL
Anmeldelse af Lotte
fra
100 kr.
/gåtur
AmalieA

10. Amalie

0.6 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
AmalieA

10. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 0.6 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
KatharinaK

11. Katharina

1.3 km
fra
200 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 2 dage siden
KatharinaK

11. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene1.3 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
200 kr.
/gåtur
SigneS

12. Signe

4 km
fra
120 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Senest aktiv 13 dage siden
SigneS

12. Signe

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere4 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
JulieJ

13. Julie

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Kærlig hundeluftning og hundepasning

JulieJ

13. Julie

Kærlig hundeluftning og hundepasning 3.8 km
(1 anmeldelse)
fra
100 kr.
/gåtur
EmmamaiaE

14. Emmamaia

3.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr

EmmamaiaE

14. Emmamaia

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr3.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
NoorN

15. Noor

4.1 km
fra
120 kr.
/gåtur

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr

Svarer normalt inden for et par timer
NoorN

15. Noor

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr4.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
120 kr.
/gåtur
ZhijinZ

16. Zhijin

4.7 km
fra
180 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
ZhijinZ

16. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾4.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Really appreciate how closely you followed the plan with Grebe. Thank you for looking after her so well!"
JohannaJ
Anmeldelse af Johanna
fra
180 kr.
/gåtur
ArchieA

17. Archie

2.8 km
fra
200 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Pet Sitter With Degree In Zoology

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
ArchieA

17. Archie

Pet Sitter With Degree In Zoology 2.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
"Archie er enormt behagelig og kompetent. Jeg kan varmt anbefale ham."
Torben BT
Anmeldelse af Torben B
fra
200 kr.
/gåtur
IngeI

18. Inge

5.7 km
fra
120 kr.
/gåtur
7 anmeldelser

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
IngeI

18. Inge

Snart masser af tid og klar til at passe din bedste ven 5.7 km
(7 anmeldelser)
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
120 kr.
/gåtur
LindaL

19. Linda

0.3 km
fra
105 kr.
/gåtur
53 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
LindaL

19. Linda

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)0.3 km
(53 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
fra
105 kr.
/gåtur
MaleneM

20. Malene

2.4 km
fra
200 kr.
/gåtur

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
MaleneM

20. Malene

Uddannet dyrepasser, skaber trygt rum for dit kæledyr2.4 km
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Kongens Lyngby. En pålidelig hundelufter i Kongens Lyngby holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Kongens Lyngby på Pawshake. Over 1373 dyreejere i Kongens Lyngby har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.