1. Hundelufter
  2. Kongens Lyngby

Hundeluftning, Kongens Lyngby

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
EmmaE

1. Emma

3.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
EmmaE

1. Emma

Ny dyrepasser
🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮3.6 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
100 kr.
/gåtur
LucianaL

2. Luciana

5.4 km
fra
180 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LucianaL

2. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter5.4 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
180 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
EkaterinaE

3. Ekaterina

5.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
EkaterinaE

3. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro5.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LenaL

4. Lena

5.5 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Neither dog- nor cat person; because I love all so much<3

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LenaL

4. Lena

Ny dyrepasser
Neither dog- nor cat person; because I love all so much<35.5 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
AmandaA

5. Amanda

5.8 km
fra
180 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
AmandaA

5. Amanda

Erfaren hundepasser5.8 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
"Amanda er en sød og pålidelig hundepasser, som har passet og luftet min hund, når jeg har brug for det. Hun er altid til rådighed og min hund er meget glad for hende. Det giver mig ro på når jeg f.eks. skal ud at rejse eller lign. "
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
180 kr.
/gåtur
CanC

6. Can

5.7 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
CanC

6. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day5.7 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
VibekeV

7. Vibeke

3.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
VibekeV

7. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov3.3 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
IzanI

8. Izan

5.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

The boy you need to take care of your pet😄

Svarer normalt inden for et par timer
IzanI

8. Izan

The boy you need to take care of your pet😄5.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
"izan is a great guy and he walked my dog 3 times when i was away for work. he is very responsible and great with dogs 🥹 i can highly recommend him"
Silvia BraheS
Anmeldelse af Silvia Brahe
fra
150 kr.
/gåtur
Jan PawcareJ

9. Jan Pawcare

4.5 km
fra
185 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

9. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem4.5 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Jan har hjulpet med at lufte min fasters hund som godt kan være lidt sky overfor fremmede. Det er gået rigtig godt, og der har løbende været en rigtig god kommunikation."
Mia BienerM
Anmeldelse af Mia Biener
fra
185 kr.
/gåtur
JulesJ

10. Jules

5.6 km
fra
140 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JulesJ

10. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.5.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"My dog was very happy after the walk and I got loads of good pictures of the walk. All around a good experience. Highly recommended."
QAZAZQ
Anmeldelse af QAZAZ
fra
140 kr.
/gåtur
LjubicaL

11. Ljubica

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet is in good hands 🐶❤️

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
LjubicaL

11. Ljubica

Ny dyrepasser
Your pet is in good hands 🐶❤️4.9 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
EmilieE

12. Emilie

5.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

12. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care5.6 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
SigneS

13. Signe

2.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
SigneS

13. Signe

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere2.8 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
MetteM

14. Mette

3.9 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MetteM

14. Mette

Din hunds nye bedste ven. 3.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
KristelK

15. Kristel

5 km
fra
140 kr.
/gåtur
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
KristelK

15. Kristel

Dream vacation home for your pet5 km
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Kristel is so clear in communication and proffesional, and not to mention took so good care of my puppy Brutus! Priviledged to have asked for her services, and would recommend her to anyone"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
140 kr.
/gåtur
NurulN

16. Nurul

5.1 km
fra
400 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

16. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸5.1 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Very good dog sitting 🐕‍🦺🦮"
Karina ElverK
Anmeldelse af Karina Elver
fra
400 kr.
/gåtur
JesperJ

17. Jesper

2.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 14 dage siden
JesperJ

17. Jesper

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱2.8 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 14 dage siden
"Alt var "plug and play" med Jesper; super competent og erfaren."
LotteL
Anmeldelse af Lotte
fra
100 kr.
/gåtur
Amir_Vet🧑‍⚕️A

18. Amir_Vet🧑‍⚕️

4.3 km
fra
350 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

18. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩4.3 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/gåtur
AmeliaA

19. Amelia

5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
AmeliaA

19. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser5 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
AmandaA

20. Amanda

4.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
11 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

HUNDE PASSNING HERLEV OG OMEGN

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Blanding Ludvig
AmandaA

20. Amanda

HUNDE PASSNING HERLEV OG OMEGN4.6 km
(11 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Blanding Ludvig
"Amanda var en virkelig god og venlig hundepasser, der var sød og omsorgsfuld for vores to hunde, og havde styr på det hele! Hun var hurtig til at vende tilbage til vores beskeder, hvilket vi sætter pris på, og kommunikation var generelt meget nem. Vi kan meget varmt anbefale Amanda, og vi kommer til at bruge hende i hvert fald næste gang, vi har brug for en hundepasser! "
DidacD
Anmeldelse af Didac
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Kongens Lyngby. En pålidelig hundelufter i Kongens Lyngby holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Kongens Lyngby på Pawshake. Over 1441 dyreejere i Kongens Lyngby har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.