1. Hundelufter
  2. Hvidovre

Hundeluftning, Hvidovre

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
PiliP

1. Pili

5 km - København
fra
110 kr.
/gåtur

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas

PiliP

1. Pili

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas5 km - København
fra
110 kr.
/gåtur
AjlaA

2. Ajla

3.9 km
fra
350 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾

Svarer normalt inden for en dag
AjlaA

2. Ajla

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾3.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/gåtur
JeanetteJ

3. Jeanette

3.4 km
fra
200 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Jeanettes Hundepasning

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
JeanetteJ

3. Jeanette

Jeanettes Hundepasning 3.4 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/gåtur
MadalinaM

4. Madalina

5.7 km
fra
300 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Animal lover excited to look after some furry friends :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
MadalinaM

4. Madalina

Animal lover excited to look after some furry friends :)5.7 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/gåtur
JeffJ

5. Jeff

4.2 km
fra
150 kr.
/gåtur

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

5. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider4.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/gåtur
JulietaJ

6. Julieta

5.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

6. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark5.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
LuciaL

7. Lucia

5.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

I'm Lucía, a dog enthusiast from Argentina 🥰

Svarer normalt inden for en dag
LuciaL

7. Lucia

I'm Lucía, a dog enthusiast from Argentina 🥰5.7 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
VictorV

8. Victor

4.5 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

8. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven4.5 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
FrancescaF

9. Francesca

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring petsitter from Italy

Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
FrancescaF

9. Francesca

Caring petsitter from Italy5.1 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
fra
100 kr.
/gåtur
ElisaE

10. Elisa

6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Caring pet sitter😊

ElisaE

10. Elisa

Caring pet sitter😊6 km
fra
100 kr.
/gåtur
BrunoB

11. Bruno

4.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

11. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines4.6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
MiaoM

12. Miao

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family

MiaoM

12. Miao

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family 4.7 km
(1 anmeldelse)
fra
100 kr.
/gåtur
SteaphS

13. Steaph

5.3 km
fra
180 kr.
/gåtur

Responsible and caring animal lover

Svarer normalt inden for en dag
SteaphS

13. Steaph

Responsible and caring animal lover5.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
ludovicaL

14. ludovica

5.7 km
fra
200 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Experienced and Loving Dog Sitter in Copenhagen 🐾

Svarer normalt inden for en dag
ludovicaL

14. ludovica

Experienced and Loving Dog Sitter in Copenhagen 🐾5.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
MilleM

15. Mille

5.5 km
fra
150 kr.
/gåtur

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

15. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr5.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
SarahS

16. Sarah

4.7 km
fra
175 kr.
/gåtur

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

16. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!4.7 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
175 kr.
/gåtur
SuelaS

17. Suela

4 km
fra
120 kr.
/gåtur

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

17. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!4 km
fra
120 kr.
/gåtur
MarialauraM

18. Marialaura

5.9 km
fra
200 kr.
/gåtur

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️

MarialauraM

18. Marialaura

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️5.9 km
fra
200 kr.
/gåtur
Marie skovmandM

19. Marie skovmand

5 km
fra
110 kr.
/gåtur

Caring cat and dog sitter in Sydhavnen 🐈‍⬛🐶

Bor sammen med 1 kat
Marie skovmandM

19. Marie skovmand

Caring cat and dog sitter in Sydhavnen 🐈‍⬛🐶5 km
Bor sammen med 1 kat
fra
110 kr.
/gåtur
Micaela AyelenM

20. Micaela Ayelen

3.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Caring for your pet like they're my own

Micaela AyelenM

20. Micaela Ayelen

Caring for your pet like they're my own3.9 km
fra
100 kr.
/gåtur