1. Hundelufter
  2. Holte

Hundeluftning, Holte

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AmandaA

1. Amanda

2.4 km
fra
180 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
AmandaA

1. Amanda

Erfaren hundepasser2.4 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
"Amanda er en sød og pålidelig hundepasser, som har passet og luftet min hund, når jeg har brug for det. Hun er altid til rådighed og min hund er meget glad for hende. Det giver mig ro på når jeg f.eks. skal ud at rejse eller lign. "
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
180 kr.
/gåtur
VibekeV

2. Vibeke

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
VibekeV

2. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov4.9 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
Jan PawcareJ

3. Jan Pawcare

3.8 km
fra
185 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

3. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem3.8 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Jan har hjulpet med at lufte min fasters hund som godt kan være lidt sky overfor fremmede. Det er gået rigtig godt, og der har løbende været en rigtig god kommunikation."
Mia BienerM
Anmeldelse af Mia Biener
fra
185 kr.
/gåtur
MetteM

4. Mette

4.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MetteM

4. Mette

Din hunds nye bedste ven. 4.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
ZhijinZ

5. Zhijin

3.9 km
fra
180 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
ZhijinZ

5. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾3.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Really appreciate how closely you followed the plan with Grebe. Thank you for looking after her so well!"
JohannaJ
Anmeldelse af Johanna
fra
180 kr.
/gåtur
ArchieA

6. Archie

2.4 km
fra
200 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Pet Sitter With Degree In Zoology

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
ArchieA

6. Archie

Pet Sitter With Degree In Zoology 2.4 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
"Archie er enormt behagelig og kompetent. Jeg kan varmt anbefale ham."
Torben BT
Anmeldelse af Torben B
fra
200 kr.
/gåtur
AmalieA

7. Amalie

5.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
AmalieA

7. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 5.7 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
LindaL

8. Linda

5.4 km
fra
105 kr.
/gåtur
53 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LindaL

8. Linda

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)5.4 km
(53 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
105 kr.
/gåtur
JenniJ

9. Jenni

5.3 km
fra
190 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Senest aktiv 3 dage siden
JenniJ

9. Jenni

Pålidelig dyrepasser5.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
fra
190 kr.
/gåtur
SophiaS

10. Sophia

1.4 km
fra
300 kr.
/gåtur

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SophiaS

10. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞1.4 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
300 kr.
/gåtur
KatharinaK

11. Katharina

4.1 km
fra
200 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 8 dage siden
KatharinaK

11. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene4.1 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/gåtur
Juan MaJ

12. Juan Ma

4.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Dog lover with a lifetime of experience 🐾

Senest aktiv 8 dage siden
Juan MaJ

12. Juan Ma

Ny dyrepasser
Dog lover with a lifetime of experience 🐾4.2 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Andrei and GalinaA

13. Andrei and Galina

2 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
Andrei and GalinaA

13. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.2 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
PricillaP

14. Pricilla

1.2 km
fra
130 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Fun, loving care with 3 years professional experience

Svarer normalt inden for et par timer
PricillaP

14. Pricilla

Fun, loving care with 3 years professional experience 1.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
130 kr.
/gåtur
MillaM

15. Milla

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

15. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning4.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
PietroP

16. Pietro

5.7 km
fra
13 €
/gåtur

true animal lover

Svarer normalt inden for et par timer
PietroP

16. Pietro

true animal lover5.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
13 €
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Holte. En pålidelig hundelufter i Holte holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Holte på Pawshake. Over 1422 dyreejere i Holte har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.