1. Hundelufter
  2. Frederiksberg

Hundeluftning, Frederiksberg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SilviaS

1. Silvia

1.7 km - Frederiksberg
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

1. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde1.7 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
LizetheL

2. Lizethe

1.7 km - Frederiksberg
fra
225 kr.
/gåtur

Tell your dog I said hi 👋🏽🐶

Senest aktiv 14 dage siden
LizetheL

2. Lizethe

Tell your dog I said hi 👋🏽🐶1.7 km - Frederiksberg
Senest aktiv 14 dage siden
fra
225 kr.
/gåtur
vaninaV

3. vanina

1.8 km
fra
150 kr.
/gåtur

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾

vaninaV

3. vanina

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾1.8 km
fra
150 kr.
/gåtur
MiaM

4. Mia

2.5 km
fra
200 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

4. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov2.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
MarcelaM

5. Marcela

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Marcela Pet Sitter Frederiksberg & København

Svarer normalt inden for en dag
MarcelaM

5. Marcela

Marcela Pet Sitter Frederiksberg & København2.3 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
LibbyL

6. Libby

0.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Tryg pasning og gode gåture 🐶

Svarer normalt inden for en dag
LibbyL

6. Libby

Tryg pasning og gode gåture 🐶0.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
JessicaJ

7. Jessica

1.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

7. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛1.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
100 kr.
/gåtur
BenteB

8. Bente

2.5 km
fra
125 kr.
/gåtur

elsker at gå tur, men mangler din hund

Svarer normalt inden for en time
BenteB

8. Bente

elsker at gå tur, men mangler din hund2.5 km
Svarer normalt inden for en time
fra
125 kr.
/gåtur
GrantG

9. Grant

1.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

9. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!1.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
MathildeM

10. Mathilde

1.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

10. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
Amalie ElnaA

11. Amalie Elna

2.2 km - København
fra
190 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

11. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr2.2 km - København
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
190 kr.
/gåtur
AleksandraA

12. Aleksandra

0.8 km
fra
200 kr.
/gåtur

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr

AleksandraA

12. Aleksandra

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr0.8 km
fra
200 kr.
/gåtur
MartinM

13. Martin

2.4 km
fra
185 kr.
/gåtur

Hundepasning tilbydes og løbetræning

Svarer normalt inden for en dag
MartinM

13. Martin

Hundepasning tilbydes og løbetræning 2.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
185 kr.
/gåtur
VictorV

14. Victor

2.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
VictorV

14. Victor

Tryg, pålidlig, fleksibel, aktiv og omsorgsfuld dyreven2.6 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
AlmaA

15. Alma

2.3 km
fra
185 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København

Svarer normalt inden for en dag
AlmaA

15. Alma

Erfaren dyreelsker - hundelufter i København 2.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
185 kr.
/gåtur
FrancescaF

16. Francesca

2.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Caring petsitter from Italy

Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
FrancescaF

16. Francesca

Caring petsitter from Italy2.5 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
fra
100 kr.
/gåtur
LorenaL

17. Lorena

2.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

17. Lorena

A Colombian that love animals!2.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
SiljeS

18. Silje

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷

SiljeS

18. Silje

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
SilviaS

19. Silvia

2.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

19. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust2.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/gåtur
NicoleN

20. Nicole

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

Reliable, Caring Dog Walker - Available

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Black Lab Buddy
NicoleN

20. Nicole

Reliable, Caring Dog Walker - Available 2.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Black Lab Buddy
fra
100 kr.
/gåtur