1. Hundelufter
  2. Frederiksberg

Hundeluftning, Frederiksberg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
VictoriaV

1. Victoria

0.8 km
fra
200 kr.
/gåtur
9 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
VictoriaV

1. Victoria

Loving pet sitter <30.8 km
(9 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
fra
200 kr.
/gåtur
TatianaT

2. Tatiana

1.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og stabil dyrepasser

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
TatianaT

2. Tatiana

Erfaren og stabil dyrepasser 1.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LauraL

3. Laura

1.8 km
fra
230 kr.
/gåtur
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
LauraL

3. Laura

23 årig hundeelsker1.8 km
(6 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
230 kr.
/gåtur
Alina BelénA

4. Alina Belén

2.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Alina BelénA

4. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷2.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
NicolineN

5. Nicoline

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

Aktiv og kærlig hundeelsker

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
NicolineN

5. Nicoline

Aktiv og kærlig hundeelsker 2.4 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
PaulaP

6. Paula

0.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
PaulaP

6. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕0.1 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
JessicaJ

7. Jessica

2.2 km
fra
125 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

7. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter2.2 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
NilN

8. Nil

2.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Your pet’s new best friend after work

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NilN

8. Nil

Your pet’s new best friend after work2.4 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/gåtur
SandraS

9. Sandra

2.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

9. Sandra

Smilende Sandra2.5 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
FatihF

10. Fatih

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Animal lover freelance artist with flexible schedule

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
FatihF

10. Fatih

Animal lover freelance artist with flexible schedule2.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
JohannahJ

11. Johannah

0.6 km - Frederiksberg
fra
150 kr.
/gåtur

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
JohannahJ

11. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund0.6 km - Frederiksberg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
NaomiN

12. Naomi

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kiwi Japanese pet sitter and animal lover

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NaomiN

12. Naomi

Kiwi Japanese pet sitter and animal lover2.4 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
SantiagoS

13. Santiago

2.6 km
fra
75 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SantiagoS

13. Santiago

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe2.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
75 kr.
/gåtur
KelseyK

14. Kelsey

1.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Friendly And Reliable Dog Lover

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
KelseyK

14. Kelsey

Friendly And Reliable Dog Lover1.9 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
BertaB

15. Berta

2.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pet lover with too much love to share :)

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
BertaB

15. Berta

Pet lover with too much love to share :)2.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
MirandaM

16. Miranda

2.8 km
fra
215 kr.
/gåtur

Experienced dogsitter with references 🐶

Senest aktiv 9 dage siden
MirandaM

16. Miranda

Experienced dogsitter with references 🐶2.8 km
Senest aktiv 9 dage siden
fra
215 kr.
/gåtur
AgustinaA

17. Agustina

1.8 km
fra
250 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Big heart for your furry ones!

Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AgustinaA

17. Agustina

Big heart for your furry ones!1.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/gåtur
AnaA

18. Ana

2.6 km
fra
170 kr.
/gåtur

Pet Sitter Available at your home or outside

Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AnaA

18. Ana

Pet Sitter Available at your home or outside2.6 km
Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
170 kr.
/gåtur
RitaR

19. Rita

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur

Local dog walking in Vanløse · calm & reliable

Senest aktiv 10 dage siden
RitaR

19. Rita

Local dog walking in Vanløse · calm & reliable2.4 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
CeciliaC

20. Cecilia

0.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CeciliaC

20. Cecilia

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾0.7 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur