1. Hundelufter
  2. Charlottenlund

Hundeluftning, Charlottenlund

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
EkaterinaE

1. Ekaterina

5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
EkaterinaE

1. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LucianaL

2. Luciana

5 km
fra
180 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LucianaL

2. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter5 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
180 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
LenaL

3. Lena

5.2 km
fra
120 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Neither dog- nor cat person; because I love all so much<3

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LenaL

3. Lena

Ny dyrepasser
Neither dog- nor cat person; because I love all so much<35.2 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
VibekeV

4. Vibeke

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
VibekeV

4. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov4.9 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
JulesJ

5. Jules

4.4 km
fra
140 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JulesJ

5. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.4.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"My dog was very happy after the walk and I got loads of good pictures of the walk. All around a good experience. Highly recommended."
QAZAZQ
Anmeldelse af QAZAZ
fra
140 kr.
/gåtur
LjubicaL

6. Ljubica

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet is in good hands 🐶❤️

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
LjubicaL

6. Ljubica

Ny dyrepasser
Your pet is in good hands 🐶❤️4.7 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
EmilieE

7. Emilie

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur

Active International Couple Offering Loving Dog Care

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
EmilieE

7. Emilie

Active International Couple Offering Loving Dog Care5.1 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
SigneS

8. Signe

0.3 km
fra
150 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
SigneS

8. Signe

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere0.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
ShaniS

9. Shani

5.8 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ShaniS

9. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen5.8 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"Min hund og jeg har været meget glade for at gå ture med Shani - det har været problemfrit og trygt 🐻😊"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
125 kr.
/gåtur
MetteM

10. Mette

4.9 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MetteM

10. Mette

Din hunds nye bedste ven. 4.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
KristelK

11. Kristel

4.9 km
fra
140 kr.
/gåtur
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
KristelK

11. Kristel

Dream vacation home for your pet4.9 km
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Kristel is so clear in communication and proffesional, and not to mention took so good care of my puppy Brutus! Priviledged to have asked for her services, and would recommend her to anyone"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
140 kr.
/gåtur
SabrinaS

12. Sabrina

5.2 km
fra
110 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

12. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺5.2 km
(2 anmeldelser)
"Super sweet! Did a great job, felt super safe to have Sabrina walk my dog!🙏🏻🥰 Would recommend!"
FrancisF
Anmeldelse af Francis
fra
110 kr.
/gåtur
NurulN

13. Nurul

2.4 km
fra
400 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

13. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸2.4 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Very good dog sitting 🐕‍🦺🦮"
Karina ElverK
Anmeldelse af Karina Elver
fra
400 kr.
/gåtur
JesperJ

14. Jesper

0.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 14 dage siden
JesperJ

14. Jesper

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱0.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 14 dage siden
"Alt var "plug and play" med Jesper; super competent og erfaren."
LotteL
Anmeldelse af Lotte
fra
100 kr.
/gåtur
AmeliaA

15. Amelia

2.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
AmeliaA

15. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser2.5 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
AnnaA

16. Anna

5.6 km
fra
125 kr.
/gåtur
16 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

🐕🐈‍⬛ Your Pet’s New Best Friend 🐈‍⬛🐕

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i går
AnnaA

16. Anna

🐕🐈‍⬛ Your Pet’s New Best Friend 🐈‍⬛🐕 5.6 km
(16 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i går
"Anna is very friendly and professional. Our dog loved here immediately. "
DjangoD
Anmeldelse af Django
fra
125 kr.
/gåtur
NoorN

17. Noor

0.8 km
fra
120 kr.
/gåtur

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr

Svarer normalt inden for et par timer
NoorN

17. Noor

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr0.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
120 kr.
/gåtur
AmandaA

18. Amanda

4.6 km
fra
150 kr.
/gåtur

Your Pet's Home Away from Home in CPH

Svarer normalt inden for en time
AmandaA

18. Amanda

Your Pet's Home Away from Home in CPH4.6 km
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/gåtur
ZofiaZ

19. Zofia

5.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyreelsker med 20 års erfaring med både katte og hunde.

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
ZofiaZ

19. Zofia

Dyreelsker med 20 års erfaring med både katte og hunde. 5.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
LauraL

20. Laura

5.1 km
fra
260 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig og erfaren dyresitter

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
LauraL

20. Laura

Kærlig og erfaren dyresitter 5.1 km
(12 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Laura har luftet vores hund Vega i en længere periode. Det har vi og Vega været meget glade for. Laura er meget pålidelig og sender altid en besked, når de har været på tur. Det er i øvrigt hurtigt og nemt at kommunikere med Laura ift. aftaler mv. "
AnjaA
Anmeldelse af Anja
fra
260 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Charlottenlund. En pålidelig hundelufter i Charlottenlund holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Charlottenlund på Pawshake. Over 1407 dyreejere i Charlottenlund har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.