1. Hundelufter
  2. Charlottenlund

Hundeluftning, Charlottenlund

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
VibekeV

1. Vibeke

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
VibekeV

1. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov5.1 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
LjubicaL

2. Ljubica

4.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Your pet is in good hands 🐶❤️

Senest aktiv 10 dage siden
LjubicaL

2. Ljubica

Ny dyrepasser
Your pet is in good hands 🐶❤️4.1 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AmeliaA

3. Amelia

3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
AmeliaA

3. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser3 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
ShaniS

4. Shani

5.3 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
ShaniS

4. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen5.3 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Min hund og jeg har været meget glade for at gå ture med Shani - det har været problemfrit og trygt 🐻😊"
MikkelM
Anmeldelse af Mikkel
fra
125 kr.
/gåtur
MetteM

5. Mette

5.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
MetteM

5. Mette

Din hunds nye bedste ven. 5.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
JulesJ

6. Jules

3.9 km
fra
140 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JulesJ

6. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.3.9 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
"My dog was very happy after the walk and I got loads of good pictures of the walk. All around a good experience. Highly recommended."
QAZAZQ
Anmeldelse af QAZAZ
fra
140 kr.
/gåtur
KristelK

7. Kristel

4.3 km - København
fra
140 kr.
/gåtur
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
KristelK

7. Kristel

Dream vacation home for your pet4.3 km - København
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
"Kristel is so clear in communication and proffesional, and not to mention took so good care of my puppy Brutus! Priviledged to have asked for her services, and would recommend her to anyone"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
140 kr.
/gåtur
SabrinaS

8. Sabrina

4.7 km - København
fra
110 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

8. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺4.7 km - København
(2 anmeldelser)
"Super sweet! Did a great job, felt super safe to have Sabrina walk my dog!🙏🏻🥰 Would recommend!"
FrancisF
Anmeldelse af Francis
fra
110 kr.
/gåtur
NurulN

9. Nurul

2.6 km
fra
400 kr.
/gåtur
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

9. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸2.6 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Very good dog sitting 🐕‍🦺🦮"
Karina ElverK
Anmeldelse af Karina Elver
fra
400 kr.
/gåtur
JesperJ

10. Jesper

0.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
JesperJ

10. Jesper

Gentofte’s mest kærlige dyrepasser 🐶🐱0.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Alt var "plug and play" med Jesper; super competent og erfaren."
LotteL
Anmeldelse af Lotte
fra
100 kr.
/gåtur
AmalieA

11. Amalie

3.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
AmalieA

11. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 3.5 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
María JoséM

12. María José

2.7 km
fra
115 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser
3 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
María JoséM

12. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾2.7 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
115 kr.
/gåtur
KatharinaK

13. Katharina

5.3 km
fra
200 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 2 dage siden
KatharinaK

13. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene5.3 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
200 kr.
/gåtur
CamilaC

14. Camila

3.8 km
fra
180 kr.
/gåtur

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

14. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs3.8 km
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
Vanina BelenV

15. Vanina Belen

4 km
fra
155 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Caring for Your Pets Like Family 🐾😻 🧡

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Vanina BelenV

15. Vanina Belen

Caring for Your Pets Like Family 🐾😻 🧡 4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
155 kr.
/gåtur
auroraA

16. aurora

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Loving Pet sitter🐾💕

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
auroraA

16. aurora

Loving Pet sitter🐾💕3.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
NataliaN

17. Natalia

5.5 km
fra
100 kr.
/gåtur

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱

Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NataliaN

17. Natalia

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱5.5 km
Senest aktiv 6 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
LivaL

18. Liva

5.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
LivaL

18. Liva

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte5.3 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
VirginiaV

19. Virginia

5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur

Senest aktiv 12 dage siden
VirginiaV

19. Virginia

5.4 km
Senest aktiv 12 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
SigneS

20. Signe

0.5 km
fra
120 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Senest aktiv 13 dage siden
SigneS

20. Signe

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere0.5 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Charlottenlund. En pålidelig hundelufter i Charlottenlund holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Charlottenlund på Pawshake. Over 1340 dyreejere i Charlottenlund har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.