1. Hundelufter
  2. Brabrand

Hundeluftning, Brabrand

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CosminaC

1. Cosmina

3.8 km
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

walks, playtime & cuddles

Senest aktiv i går
CosminaC

1. Cosmina

Ny dyrepasser
walks, playtime & cuddles 3.8 km
Senest aktiv i går
fra
130 kr.
/gåtur
SimoneS

2. Simone

0.5 km
fra
75 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 hund
SimoneS

2. Simone

Omsorgsfuld, Fleksibel dyreelsker0.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 hund
fra
75 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
MiaM

3. Mia

5.7 km
fra
124 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
MiaM

3. Mia

Energetic Pet Sitter in Aarhus C 🐶🐈5.7 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Mia is just fantastic! She has our warmest recommendation without any hesitation. It's clear she loves spending time with dogs and that she has experience in taking care of them. She is reliable, very flexible, easy to communicate with, and very pleasant. She walked our golden retriever for about two weeks. He was at ease with her right away and we felt at ease knowing he was well taken care of. We regularly received updates including photos from the walks. We would definitely use Mia again in the future :) "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
124 kr.
/gåtur
HeidiH

4. Heidi

5.9 km
fra
125 kr.
/gåtur
51 anmeldelser
22
tilbagevendende gæster

Rolig og særdeles samvittighedsfuld

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet i dag
HeidiH

4. Heidi

Rolig og særdeles samvittighedsfuld 5.9 km
(51 anmeldelser)
22 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet i dag
"Hurtig kommunikation og god hundepasning 😊"
EvaE
Anmeldelse af Eva
fra
125 kr.
/gåtur
MajaM

5. Maja

3.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
MajaM

5. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.3.7 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
"Fungerer fint 😊 God kontakt og kommunikation, samvittighedsfuld."
EvaE
Anmeldelse af Eva
fra
150 kr.
/gåtur
josefinaJ

6. josefina

5.6 km
fra
150 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Argentinian traveler and animal lover 🐾✈️

Senest aktiv 3 dage siden
josefinaJ

6. josefina

Argentinian traveler and animal lover 🐾✈️5.6 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 3 dage siden
"Mika and I were incredibly lucky to find Josefina. She replied instantly and was able to help us on very short notice while we were visiting Århus. Her communication was excellent, she was flexible, and she took such great care of Mika. He was genuinely excited to see her again on their second walk, which says it all. I highly recommend Josefina to anyone looking for a reliable and caring dog walker."
NadiaN
Anmeldelse af Nadia
fra
150 kr.
/gåtur
MariaM

7. Maria

6 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
MariaM

7. Maria

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Maria was a fantastic dog walker for Biscuit. He loved her! She was able to handle his puppy walks "
LaurenL
Anmeldelse af Lauren
fra
100 kr.
/gåtur
JacobJ

8. Jacob

4.4 km
fra
139 kr.
/gåtur
46 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

Jacobs Dyrepasning

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JacobJ

8. Jacob

Jacobs Dyrepasning4.4 km
(46 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Jacob is a natural with pets 👌"
VincentV
Anmeldelse af Vincent
fra
139 kr.
/gåtur
MathildeM

9. Mathilde

2.9 km
fra
175 kr.
/gåtur
29 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Pasning på dyrets præmisser & territorium

Senest aktiv 5 dage siden
MathildeM

9. Mathilde

Pasning på dyrets præmisser & territorium 2.9 km
(29 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 5 dage siden
"Som altid, super tilfreds med Mathilde. "
AmalieA
Anmeldelse af Amalie
fra
175 kr.
/gåtur
MajaM

10. Maja

5.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C

Svarer normalt inden for en time
MajaM

10. Maja

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C5.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
"Maja er super dygtig og professionel. Hun hentede Ludvig (4 mdr./golden retriever) fra mit arbejde, og afleverede endda også. Da jeg fik Ludvig retur var han meget afslappet, hvilket har givet mig indtrykket af, at Maja har sørget for at han har følt sig tryg. Jeg vil i allerhøjeste grad anbefale Maja som sitter, og kommer til at bruge Maja igen fremadrettet."
MaltheM
Anmeldelse af Malthe
fra
150 kr.
/gåtur
EmilyE

11. Emily

5.8 km
fra
200 kr.
/gåtur
25 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Dyrepleje I Mit Hjem

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
EmilyE

11. Emily

Dyrepleje I Mit Hjem5.8 km
(25 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Clearly loves dogs. Walked our golden retriever once a day for a couple of weeks. Even took him for a run! Flexible and reliable. Would not hesitate to recommend! "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
200 kr.
/gåtur
ChanneC

12. Channe

0.3 km
fra
200 kr.
/gåtur
23 anmeldelser
9
tilbagevendende gæster

pasning af dit guld som du selv ville gøre det😍

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 2 katte
ChanneC

12. Channe

pasning af dit guld som du selv ville gøre det😍0.3 km
(23 anmeldelser)
9 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 2 katte
"Channe levede fuldt ud op til vores forventning. Sød og rar og utrolig god til dyr, vores hund havde tillid til hende med det samme og vi følte os helt trygge ved at lade hende passe ham. Vi vil helt sikkert benytte Channe igen😊"
PernilleP
Anmeldelse af Pernille
fra
200 kr.
/gåtur
LauraL

13. Laura

4.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i dag
LauraL

13. Laura

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert4.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
Maiken TalmarkM

14. Maiken Talmark

4.9 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Glad hundeluftning

Svarer normalt inden for en time
Maiken TalmarkM

14. Maiken Talmark

Glad hundeluftning4.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
"Meget tilfreds med Maiken. Super punktlig og virkelig god med hunden. Kan varmt anbefale hende. "
JacobJ
Anmeldelse af Jacob
fra
150 kr.
/gåtur
Stephanie LiamS

15. Stephanie Liam

4.6 km
fra
124 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

15. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser4.6 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"God kommunikation med dyrene "
SabrinaS
Anmeldelse af Sabrina
fra
124 kr.
/gåtur
EmilE

16. Emil

5.5 km
fra
150 kr.
/gåtur
8 anmeldelser

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
EmilE

16. Emil

Nærvær og sjov 🐶🐱🌳5.5 km
(8 anmeldelser)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/gåtur
KerstinK

17. Kerstin

5.8 km
fra
175 kr.
/gåtur
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

17. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰5.8 km
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/gåtur
LuisL

18. Luis

5.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i dag
LuisL

18. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad5.3 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet i dag
fra
100 kr.
/gåtur
JiaqiJ

19. Jiaqi

5.6 km
fra
150 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

I love dogs and cats!

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i dag
JiaqiJ

19. Jiaqi

I love dogs and cats!5.6 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
150 kr.
/gåtur
ArianaA

20. Ariana

3.6 km
fra
130 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animals are angels with fur. 🤍

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
ArianaA

20. Ariana

Animals are angels with fur. 🤍3.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
130 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Brabrand. En pålidelig hundelufter i Brabrand holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Brabrand på Pawshake. Over 415 dyreejere i Brabrand har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.