1. Hundelufter
  2. Aalborg

Hundeluftning, Aalborg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MarieM

1. Marie

2.9 km
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kærlig og omsorgsfuld dyreven, som passer på din bedste ven🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
MarieM

1. Marie

Ny dyrepasser
Kærlig og omsorgsfuld dyreven, som passer på din bedste ven🐾2.9 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
130 kr.
/gåtur
SuchanyaS

2. Suchanya

0.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring Pet sitter & House sitter & Dog Walker in Aalborg!

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
SuchanyaS

2. Suchanya

Caring Pet sitter & House sitter & Dog Walker in Aalborg!0.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
"Very happy. Nova is happy when I come home. Highly recommended! "
AllanA
Anmeldelse af Allan
fra
100 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
DemirD

3. Demir

4.2 km
fra
120 kr.
/gåtur
5 anmeldelser

Caring and attentive companion 🐾 flexible with time

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
DemirD

3. Demir

Caring and attentive companion 🐾 flexible with time4.2 km
(5 anmeldelser)
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
MariaM

4. Maria

3.3 km - Aalborg
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Hundeglad og omsorgsfuld hundepasser:)

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

4. Maria

Ny dyrepasser
Hundeglad og omsorgsfuld hundepasser:)3.3 km - Aalborg
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
JayamiJ

5. Jayami

1.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Jeg er altid en sms væk, hvis din hund har brug for mig

Senest aktiv 8 dage siden
JayamiJ

5. Jayami

Jeg er altid en sms væk, hvis din hund har brug for mig1.6 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
sarahS

6. sarah

4.2 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Happy walk, happy dog !

Svarer normalt inden for en dag
sarahS

6. sarah

Happy walk, happy dog !4.2 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
MathildeM

7. Mathilde

2.3 km - Aalborg
fra
100 kr.
/gåtur
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kæmpe dyreelsker og altid klar på lange gåture🐕‍🦺

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
MathildeM

7. Mathilde

Kæmpe dyreelsker og altid klar på lange gåture🐕‍🦺2.3 km - Aalborg
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
100 kr.
/gåtur
AlexandraA

8. Alexandra

1.5 km
fra
75 kr.
/gåtur
7 anmeldelser

Pasning på kattens præmisser

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
AlexandraA

8. Alexandra

Pasning på kattens præmisser1.5 km
(7 anmeldelser)
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 6 dage siden
fra
75 kr.
/gåtur
CarlaC

9. Carla

1.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Animals Always Come First❤️

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i går
CarlaC

9. Carla

Animals Always Come First❤️1.3 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
CarolinaC

10. Carolina

4.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Italian animal lover with a soft spot for dogs and cats

Senest aktiv i går
Bor sammen med 2 katte
CarolinaC

10. Carolina

Italian animal lover with a soft spot for dogs and cats4.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Bor sammen med 2 katte
fra
100 kr.
/gåtur
SusanneS

11. Susanne

3.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

20 årig pige med ett stort hjerte for dyr!

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
SusanneS

11. Susanne

20 årig pige med ett stort hjerte for dyr!3.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
CamillaC

12. Camilla

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
CamillaC

12. Camilla

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker2.7 km
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
BiancaB

13. Bianca

2 km
fra
130 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

🤍hygge pet sitter

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
BiancaB

13. Bianca

🤍hygge pet sitter2 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
130 kr.
/gåtur
ValeriiaV

14. Valeriia

0.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Daglig omsorg og hygge til dyr 🐾

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
ValeriiaV

14. Valeriia

Daglig omsorg og hygge til dyr 🐾0.5 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
VictoriaV

15. Victoria

1.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld pasning tilbydes i familiære omgivelser

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
VictoriaV

15. Victoria

Omsorgsfuld pasning tilbydes i familiære omgivelser1.6 km
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Stine SkovgaardS

16. Stine Skovgaard

0.5 km
fra
200 kr.
/gåtur

Hundeelsker med stort H. Omsorgsfuld og troværdig

Svarer normalt inden for en time
Stine SkovgaardS

16. Stine Skovgaard

Hundeelsker med stort H. Omsorgsfuld og troværdig 0.5 km
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/gåtur
ViktoriaV

17. Viktoria

0.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyre passer

Svarer normalt inden for en dag
ViktoriaV

17. Viktoria

Dyre passer0.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
MariaM

18. Maria

0.5 km
fra
200 kr.
/gåtur
15 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Omsorgsfuld og troværdig person, som elsker alle dyr <3

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

18. Maria

Omsorgsfuld og troværdig person, som elsker alle dyr <3 0.5 km
(15 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
Marianne ChloéM

19. Marianne Chloé

5.3 km
fra
180 kr.
/gåtur

Hundepasning med nærvær, ro og selskab hele dagen🐾

Svarer normalt inden for en dag
Marianne ChloéM

19. Marianne Chloé

Hundepasning med nærvær, ro og selskab hele dagen🐾5.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
Maja ElineM

20. Maja Eline

0.8 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Tryg og kærlig pasning til dine dyr!🥰

Svarer normalt inden for en dag
Maja ElineM

20. Maja Eline

Tryg og kærlig pasning til dine dyr!🥰0.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Aalborg. En pålidelig hundelufter i Aalborg holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Aalborg på Pawshake. Over 70 dyreejere i Aalborg har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.