1. Hundelufter
  2. Aalborg

Hundeluftning, Aalborg

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MarieM

1. Marie

3.1 km
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Kærlig og omsorgsfuld dyreven🐾

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
MarieM

1. Marie

Ny dyrepasser
Kærlig og omsorgsfuld dyreven🐾3.1 km
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
SuchanyaS

2. Suchanya

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring Pet sitter & House sitter & Dog Walker in Aalborg!

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
SuchanyaS

2. Suchanya

Caring Pet sitter & House sitter & Dog Walker in Aalborg!4.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
"Suchanya was awesome! I got married in Aalborg and wanted to make Pictures with my dog, so she assisted us all the way, even tho my dog was going a Little bit crazy"
IsabellaI
Anmeldelse af Isabella
fra
100 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
sarahS

3. sarah

1.3 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Happy walk, happy dog !

Svarer normalt inden for en dag
sarahS

3. sarah

Happy walk, happy dog !1.3 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
CarlaC

4. Carla

4.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Animals Always Come First❤️

Senest aktiv i går
CarlaC

4. Carla

Animals Always Come First❤️4.2 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i går
fra
100 kr.
/gåtur
BiancaB

5. Bianca

3.5 km
fra
130 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

🤍hygge pet sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
BiancaB

5. Bianca

🤍hygge pet sitter3.5 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
130 kr.
/gåtur
ValeriiaV

6. Valeriia

4.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Daglig omsorg og hygge til dyr 🐾

Senest booket 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
ValeriiaV

6. Valeriia

Daglig omsorg og hygge til dyr 🐾4.9 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
DemirD

7. Demir

1.3 km
fra
120 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring and attentive companion 🐾 flexible with time

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
DemirD

7. Demir

Caring and attentive companion 🐾 flexible with time1.3 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
MariaM

8. Maria

2.4 km
fra
130 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Hundeglad og omsorgsfuld hundepasser:)

Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

8. Maria

Ny dyrepasser
Hundeglad og omsorgsfuld hundepasser:)2.4 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
130 kr.
/gåtur
AlexandraA

9. Alexandra

4.2 km
fra
75 kr.
/gåtur
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Pasning på kattens præmisser

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
AlexandraA

9. Alexandra

Pasning på kattens præmisser4.2 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
75 kr.
/gåtur
CamillaC

10. Camilla

5.8 km
fra
100 kr.
/gåtur

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
CamillaC

10. Camilla

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker5.8 km
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
AnitaA

11. Anita

2.6 km
fra
120 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Empatisk dyreven, der gerne passer på dine kære kæledyr 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
AnitaA

11. Anita

Empatisk dyreven, der gerne passer på dine kære kæledyr 🐾2.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
MathildeM

12. Mathilde

3.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kæmpe dyreelsker og altid klar på lange gåture🐕‍🦺

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
MathildeM

12. Mathilde

Kæmpe dyreelsker og altid klar på lange gåture🐕‍🦺3.2 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
SusanneS

13. Susanne

2.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

20 årig pige med ett stort hjerte for dyr!

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
SusanneS

13. Susanne

20 årig pige med ett stort hjerte for dyr!2.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
Stine SkovgaardS

14. Stine Skovgaard

5.4 km
fra
200 kr.
/gåtur

Hundeelsker med stort H. Omsorgsfuld og troværdig

Svarer normalt inden for en time
Stine SkovgaardS

14. Stine Skovgaard

Hundeelsker med stort H. Omsorgsfuld og troværdig 5.4 km
Svarer normalt inden for en time
fra
200 kr.
/gåtur
ViktoriaV

15. Viktoria

4.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyre passer

Svarer normalt inden for en dag
ViktoriaV

15. Viktoria

Dyre passer4.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
MariaM

16. Maria

4.9 km
fra
200 kr.
/gåtur
15 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Omsorgsfuld og troværdig person, som elsker alle dyr <3

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

16. Maria

Omsorgsfuld og troværdig person, som elsker alle dyr <3 4.9 km
(15 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/gåtur
Marianne ChloéM

17. Marianne Chloé

3 km
fra
180 kr.
/gåtur

Hundepasning med nærvær, ro og selskab hele dagen🐾

Svarer normalt inden for en dag
Marianne ChloéM

17. Marianne Chloé

Hundepasning med nærvær, ro og selskab hele dagen🐾3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/gåtur
KotrynaK

18. Kotryna

5.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Ready to make some new paw-esome friends 🤍

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KotrynaK

18. Kotryna

Ready to make some new paw-esome friends 🤍5.4 km
(3 anmeldelser)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
GiacomoG

19. Giacomo

1.5 km
fra
100 kr.
/gåtur

Your trusted petkeeper in Aalborg!

GiacomoG

19. Giacomo

Your trusted petkeeper in Aalborg!1.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
MarieM

20. Marie

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

Tryg og kærlig hundepasning :)

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Bailey
MarieM

20. Marie

Tryg og kærlig hundepasning :)3.8 km
(4 anmeldelser)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Bailey
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Aalborg. En pålidelig hundelufter i Aalborg holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Aalborg på Pawshake. Over 76 dyreejere i Aalborg har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.