1. Hundebørnehave
  2. Værløse

Hundedagpleje, Værløse

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LucianaL

1. Luciana

13.7 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LucianaL

1. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter13.7 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
175 kr.
/dag
SofiaS

2. Sofia

13.6 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Flexible dog sitter that has a chihuahua

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
SofiaS

2. Sofia

Ny dyrepasser
Flexible dog sitter that has a chihuahua 13.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
200 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
EmmaE

3. Emma

6.2 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
EmmaE

3. Emma

Ny dyrepasser
🏡 Et trygt hjem med plads til din firbenede ven🦮6.2 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
175 kr.
/dag
EkaterinaE

4. Ekaterina

13.8 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
EkaterinaE

4. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro13.8 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
175 kr.
/dag
María JoséM

5. María José

13.5 km
fra
199 kr.
/dag
3 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
María JoséM

5. María José

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾13.5 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"We had María take care of our small dog, Gizmo on several, separate days. We were very pleased with the overall experience, with María being open to adapting to our schedule and always quickly communicating about drop-off and pick-up times, as well as sending several updates with pictures throughout the day. Most importantly however, Gizmo grew quite fond of María happily wagging his tail at her when we dropped him off, and barking at her when we picked him up and she didn't come with us in the car 😁 "
ElvinE
Anmeldelse af Elvin
fra
199 kr.
/dag
CanC

6. Can

6.9 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
CanC

6. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day6.9 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
VibekeV

7. Vibeke

6.6 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
VibekeV

7. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov6.6 km
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
150 kr.
/dag
StellaS

8. Stella

14.1 km
fra
280 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
StellaS

8. Stella

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊14.1 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Everything was excellent :) "
MarcM
Anmeldelse af Marc
fra
280 kr.
/dag
LizaL

9. Liza

9.7 km
fra
350 kr.
/dag
20 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
LizaL

9. Liza

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser9.7 km
(20 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"Liza og Frank har været de bedste hundesittere, for min gamle Maggie. Har ikke været et sekund i tvivl om, at hun har haft det fantastisk hos dem! "
SandraS
Anmeldelse af Sandra
fra
350 kr.
/dag
ShaniS

10. Shani

14.9 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ShaniS

10. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen14.9 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"My dog spent a whole day at Shani's. He had such a nice time he didn't wanna leave in the end 😂 She was very sweet with him and attentive to his needs. We definitely recommend her 😊"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
250 kr.
/dag
VibekeV

11. Vibeke

15 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

stor hunde elsker tilbyder pasning

Senest booket i går
Senest kontaktet for 2 dage siden
VibekeV

11. Vibeke

stor hunde elsker tilbyder pasning 15 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet for 2 dage siden
"Vibeke er den bedste og mest omsorgsfulde person der nogensinde har passet Alba. Kan fuldt ud anbefale hende til andre der skal have passet sin sin hund ✨✨✨✨✨✨ seks stjerner ud af fem Jens og Alba"
jensJ
Anmeldelse af jens
fra
175 kr.
/dag
KristelK

12. Kristel

13.2 km
fra
248 kr.
/dag
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
KristelK

12. Kristel

Dream vacation home for your pet13.2 km
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Kristel was lovely, reliable, and very easy to communicate with. It was clear that Grogu felt comfortable with her, and I came home to a relaxed and happy dog. I would definitely recommend her! "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
248 kr.
/dag
VictoriaV

13. Victoria

14.5 km
fra
250 kr.
/dag
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

13. Victoria

Loving pet sitter <314.5 km
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Patient and calm dog sitter - highly recommended"
OliviaO
Anmeldelse af Olivia
fra
250 kr.
/dag
JannikeJ

14. Jannike

14.6 km
fra
299 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
JannikeJ

14. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København14.6 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
fra
299 kr.
/dag
JenniJ

15. Jenni

8.2 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Senest aktiv 3 dage siden
JenniJ

15. Jenni

Pålidelig dyrepasser8.2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
"Jenni was very sweet and attentive to Gala. Gala liked her immediately and wanted to become besties with her. When I picked her up after a day, she was very happy and relaxed, and they had a fantastic day together. 💖"
ZehraZ
Anmeldelse af Zehra
fra
190 kr.
/dag
LisaL

16. Lisa

15 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

your pet will love me (and vice versa)

Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet i dag
LisaL

16. Lisa

your pet will love me (and vice versa)15 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 12 dage siden
Senest kontaktet i dag
fra
200 kr.
/dag
ZoeZ

17. Zoe

10.3 km
fra
310 kr.
/dag
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

17. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶10.3 km
(1 anmeldelse)
"Hej Zoe🐕 Vi er så glade på alle barometer🥰 Det var første gang vores snart 3 årige Laberdor/Schæfer skulle passes. Første møde hos os, hvor du kunne møde ham og vi fik en god snak, så vi følte os helt trykke🥰🐕Herefter en god modtagelse i din lejlighed hvor du havde besøg af to meget søde og vellpdradrenge 8/10 år. Du har undervejs sendt billeder og beskrivelser som har gjort os vildt trygge🥰🐕 Den eneste ulempe ved at give dig denne anbefaling er at du sikkert er optaget når vi skriver er næste gang😉 Glæder os til næste gang Philip kan komme på besøg hos dig🥰 knus fra Philip og de to gamle😃"
FlemmingF
Anmeldelse af Flemming
fra
310 kr.
/dag
JoyciJ

18. Joyci

8.1 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest aktiv 2 dage siden
JoyciJ

18. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.8.1 km
Senest aktiv 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
PetraP

19. Petra

14.1 km
fra
175 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
PetraP

19. Petra

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹14.1 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
"Petra has been very nice and caring for my dog. She accepted my last minute request and I am happy with her work and will repeat her again in future. "
Anushree (Anu)A
Anmeldelse af Anushree (Anu)
fra
175 kr.
/dag
BetinaB

20. Betina

6.7 km
fra
340 kr.
/dag
13 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hjerterum

Senest booket 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
BetinaB

20. Betina

Hjerterum 6.7 km
(13 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Betina and Peder were excellent sitters! Our dog came back home happyn and tired, ready for a nap. "
FelipeF
Anmeldelse af Felipe
fra
340 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Værløse, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Værløse på Pawshake. Over 860 dyreejere i Værløse har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.