1. Hundebørnehave
  2. Trørød

Hundedagpleje, Trørød

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JessicaJ

1. Jessica

17.3 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JessicaJ

1. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter17.3 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
200 kr.
/dag
MonicaM

2. Monica

16 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MonicaM

2. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer16 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
SophieS

3. Sophie

15.5 km
fra
500 kr.
/dag
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

3. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜15.5 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/dag
CharlotteC

4. Charlotte

11.9 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Svarer normalt inden for en dag
CharlotteC

4. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️11.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/dag
SabrinaS

5. Sabrina

15.8 km
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

5. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺15.8 km
(2 anmeldelser)
fra
500 kr.
/dag
KirstenK

6. Kirsten

15.2 km
fra
300 kr.
/dag

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
KirstenK

6. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!15.2 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
fra
300 kr.
/dag
MarieM

7. Marie

14.7 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

MarieM

7. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾14.7 km
fra
200 kr.
/dag
Maria del PilarM

8. Maria del Pilar

14.7 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Maria del PilarM

8. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷14.7 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

9. Jessica

16.7 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

9. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛16.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
CecilieC

10. Cecilie

14.7 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

10. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚14.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
RezaR

11. Reza

14.7 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

11. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕14.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
MathildeM

12. Mathilde

16.6 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

12. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 16.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
ShuliS

13. Shuli

17 km
fra
299 kr.
/dag
2 anmeldelser

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs

Svarer normalt inden for en dag
ShuliS

13. Shuli

Reliable & Caring Pet Sitter for Cats and Dogs17 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
299 kr.
/dag
LouisL

14. Louis

16.1 km
fra
500 kr.
/dag

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

14. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde16.1 km
fra
500 kr.
/dag
AlberteA

15. Alberte

15.4 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

15. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 15.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

16. Katia

15.6 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

16. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner15.6 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
WeronikaW

17. Weronika

15.1 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

17. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 15.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
JannickJ

18. Jannick

14.6 km
fra
400 kr.
/dag

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

18. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro14.6 km
fra
400 kr.
/dag
Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

17.4 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters17.4 km
fra
450 kr.
/dag
MariaM

20. Maria

17.1 km
fra
400 kr.
/dag

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

20. Maria

Erfaren, ansvarsfuld og (meget!) kærlig omkring dyr 17.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/dag